Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Pitam to zato sto ti 'ti' dokazi idu pod 'licni ukus/stav' (tj. subjektivni,odnosno (uslovno receno) 'ne-pravi').

 

Zato pitam dal' (se, tog 'laznog') imas jos neki dokaz? icon_biggrin.gif

 

@michelle:A ne icon_smile.gif Necu da ga manem,k'o ni onog Sinstrela icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dupli post icon_redface.gif

 

Al' to je zato sto mi je prvo 'izbacena' poruka:

Sorry...bla,bla...you have to wait 40 seconds to post... icon_confused.gif

 

Mada ne znam kako je mi se to desilo (da mi to izadje,a nisam jos ni postovao (pre toga)) (???)

Edited by LazaGNR

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ako je u pitanju novi pasus ili pocetak nove konverzacije u kojoj se neka materija objektivno opisuje ili joj se direktno obraca, kao pismo koje se pishe ruchno. Ali ovo se uci malo kasnije, najaci se uci u prvom osnovne....

Ma sta se ja koj kurac svadjam, ovde sam da pricam o glamu a ne da se raspravljam sa nekim ko smatra glam djubretom. Ja slusam ono sto ocu a da ta savrshena muzika nije smece mogu da svedoce mnoge osobe sa ovog foruma

Cheers icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne ako je u pitanju novi pasus ili pocetak nove konverzacije u kojoj se neka materija objektivno opisuje ili joj se direktno obraca, kao pismo koje se pishe ruchno. Ali ovo se uci malo kasnije, najaci se uci u prvom osnovne....

Ma sta se ja koj kurac svadjam, ovde sam da pricam o glamu a ne da se raspravljam sa nekim ko smatra glam djubretom. Ja slusam ono sto ocu a da ta savrshena muzika nije smece mogu da svedoce mnoge osobe sa ovog foruma

Cheers icon_smile.gif

icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif ...

 

bori se...ne daj se junace...treba neko da udje u te ljubicaste kozne pantalone.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Alo,bre,stvarno ste dosadni!

 

Ako imaš nešto protiv glam metala,napišeš to u jednoj rečenici,i tačka.Ako te nešto iritira,lepo napustiš temu,i ne gledaš.Ništa mudro. icon_evil.gif

 

A ta vaša prepucavanja su glupa i dosadna,posebno jer mi se čini da se više radi o udaranju kontre onom drugom,a manje o temi. icon_twisted.gificon_mad.gificon_twisted.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Neso, ne brini bice ih jos, sad radim na Hrvatskim Playboy zecicama...inace nemam ljubicaste kozne pantale ali imam crne, mnogo su lepe. Glam metalci nisu jebali...tu si apsolutno u pravu...oni su RAZVALJIVALI

nastavi da pricas junace...

 

nemoj sad da posustanes...

 

treba nesto da me zasmejava u ove sitne sate...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...