Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Winger (?!) su vise gay. Imaju skroz pederske frizure. I odabir slika ti je stvarno odlican. rolleyes.gif

Elem da skratim. Stvarno mi nije do rasprave o muzici sa likom koji drzi u avataru Divlje Jagode wallbash.gificon_smile.gif .

Hehehehe icon_smile.gifmrred.gif

Nemoj tako oni imaju onu zajebanu pesmu sa motorima... musik19.gif

 

Sve je Marfy lepo rek'o, dobro je to zezanje biggreens.gif

icon_rockdevil.gif

 

Moj omiljeni glam metal bend je Pantera pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LazaGNR: Back in Black icon_smile.gificon_rockdevil.gif z'k!

@Dark Sonja: Znam...nazalost...ali sa tim imidzom su mnogo postigli. I dan danas se pitam kako?! icon_smile.gificon_rockdevil.gif za WASP

@Marty F aka Tony Soprano aka Bora Drljacha lookalike: A ko to slusa?! Na koju grupu ljudi ciljas?

@estranged: Onda jesam devojcica i bash me zabole.

Edited by Vangel|s

Share this post


Link to post
Share on other sites

@LazaGNR: Back in Black icon_smile.gificon_rockdevil.gif z'k!

@Dark Sonja: Znam...nazalost...ali sa tim imidzom su mnogo postigli. I dan danas se pitam kako?! icon_smile.gificon_rockdevil.gif za WASP

@Marty F aka Tony Soprano aka Bora Drljacha lookalike: A ko to slusa?! Na koju grupu ljudi ciljas?

@estranged: Onda jesam devojcica i bash me zabole.

Ciljam na "Jugonostaligicare" poput Vepra i slicnih icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ajao,koliko sam stvari propustila..... no.gif

 

 

Prvo:stvarno mislim da su pojedinci smorili,lepo sam već rekla,ako ne vole glam,nek okrenu stranu,i tačka.A ne da otezu jedne iste glupe rasprave . icon_mad.gif

 

 

Drugo:šta fali "Divljim jagodama"?!? icon_mad.gificon_twisted.gificon_mad.gif Nemojte me nervirati.....

 

 

Treće:što se imidza tiče,stvar je ukusa,ne mozemno svi misliti isto,i zato mislim da je sve rečeno u ovoj temi! icon_da.gif

 

Ja lično volim neke od tih bendova-W.A.S.P.,Motley crue,Cinderell....I,da,svidja mi se kako izgledaju......A s druge strana ne volim HIM....Znači,stvar ukusa....

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prvo:stvarno mislim da su pojedinci smorili,lepo sam već rekla,ako ne vole glam,nek okrenu stranu,i tačka.

Ne,pazi,ovo je diskusija/rasprava (ono,otprilike,za i protiv glama).Pa svako ima pravo da iznese svoje misljenje...ma kol'ko (ako je protiv glam metala) bilo icon_smile.gif

 

@Sanja:Da,da,vidim moraces mnoge da silujes icon_da.gif

A vidim i to da ce ti to taaaaaaaako tesko pasti mhihi.gif

  • Downvote 1

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...