Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Nisam se uvredio nego nemam zivcaca da mu objasnjavam neku moju odvalu iz posta.

Ja NESO stvarno ne znam dokle ti mislis da rastes?

 

TREAT- kazem ja sta valja icon_rockdevil.gif

Ti nemas zivaca ni da zivis onda... icon_smile.gif

Pominjes mi tu neke udzbenike,pizde materine,a uopste ti to nije bilo potrebno,za to imas zivaca...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kada sam pre par godina otkrio taj Hair Rock (A ne metal) fazon, sekao sam vene na njega i slicno...

Vremenom sam shvatio da mnogi od tih cistokrvnih hair bendova(Poison do odlaska CC-a, Motley Crue do Dr. Feelgood albuma, Ratt,...) su toliko isti i toliko ne menjaju nista u svom stilu muzike da to postaje uzasavajuce, a kad se rese za neku promenu ona je toliko drasticna da to postaje smesno i idiotski(primer: Faster Pussycat i njihov novopeceni tehno fazon).

Sa druge strane postoji dosta bendova koji su poceli kao glam ili su u nekoj fazi potpali pod taj uticaj a opet su pravili jebeno dobru muziku (G'N'R, SKID ROW, EUROPE, CINDERELLA,...).

Da se razumemo ja i dalje gotivim bendove iz prve kategorije (I dalje obozavam da prosviram Unskinny bop), samo smatram da postoje daleko bolji bendovi od njih i da je lose kada vam se svi tekstovi svode na: Ja sam zajebani smeker, kita mi je ovooolika, jebo bih te grupi devojko itd...

R'N'R tekstovi moraju biti kvalitetni i koliko god dobra bila muzika, ne moze da pokrije besmislen text (Vidi se da Motley Crue-ovci Nisu slusali Toto kad su se muzicki formirali).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da je promena textova sasvim nebitna u hair metalu jer to nije bilo cisto izivljavanje i pisanje textova pod speedom i heroinom vec jedna ideologija osamdesetih koja se razvila, tipa kurcevit sam i lud sam, kao sto svaki pravac muzike ima svoju ideologiju. A jebem li ga, valjda je to tad bilo popularno da pricas koliki kurac imas i koliko si riba povalio icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...