Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Ma naveo sam bendove koje su mi prvi pali napamet a Nelson je imao samo jedan dobar album. After the rain 1990 mada moze da prodje i ovaj sa kerovima icon_smile.gificon_smile.gif

 

Danas sam preslusala sve albume od pocetka do kraja u nadi da cu naci neko drugu simpaticnu pesmu osim I can't live without your love (and affection). Uzalud, nemaju ni mrvicu muda i bas su super-ljigavci .

 

a bas su bili sjatki

 

user posted image

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh kada ce ljudi shvatiti da glam muzika ne postoji ako je band King diamond koji je na primer mnogo cvrsci od strypera izgledao skoro pa kao stryper(ne BAS skroz icon_smile.gif ),dakle natapirane kosice,jaja na razdeljak itd...ali to je sve rock i to mnogo dobar,shvatio sam o chemu se radi tako da meni je ovaj pravac omiljen od svih tako da definitivno pod 1.

 

 

Stryper,Cinderela,Vice,Motley,Europe,Tuff,Britny Fox,Poison,diamond rexx,tigertailz itd...It just ROCKS!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

heh kada ce ljudi shvatiti da glam muzika ne postoji ako je band King diamond koji je na primer mnogo cvrsci od strypera izgledao skoro pa kao stryper(ne BAS skroz icon_smile.gif ),dakle natapirane kosice,jaja na razdeljak itd...ali to je sve rock i to mnogo dobar,shvatio sam o chemu se radi tako da meni je ovaj pravac omiljen od svih tako da definitivno pod 1.

 

 

Stryper,Cinderela,Vice,Motley,Europe,Tuff,Britny Fox,Poison,diamond rexx,tigertailz itd...It just ROCKS!!!!!!!!!!

Posion je pop i to onaj najljigavi, pre bih slusa narodnjake nego njih.

Glam Metal je Hard Rock.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci samo jednu stvar o glam metalu:

That shit is dead!!!

 

Mislim dajte ljudi, te stvari su slusali klinci 80'tih kojima mame i tate nisu davali da slusaju thrash jer:"Onaj Slejer ima neke pentagrame po omotima, a onaj iz Megadeta se mnogo dere, a onaj iz Venoma ne veruje u boga, kako mogu da nose tolke kose, ako ti oces da pustas kosu mozes samo malo preko usiju..."

 

Postoji par kul bendova, npr W.A.S.P. ali to je bila manje-vise pop muzika za klince i klinceze...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@ Wild Tiger - Please say no more. Poison je definitivno Hard rock i jednom recju: Kurcenje! To su bili ljudi sa mudima koji su svirali upravo ovako veselu i blagu muziku kao kontradikcija svemu sto je tada nastajalo. Jako veliko postovanje zasluzuju. Glam metal definitivno postoji kao pravac, to je upravo hard rock, odnosno blaza varijanta heavy metala sa drugacijim stilom odevanja i izgleda. Ne postoji osporavanje na ovu temu jer je ovo cinjenica.

 

@Jabba The Hutt - Zar ti nisi rekao da je Whitesnake bio dobar sinoc? Taj isti whitesnake pripada tom Hair Metalu koji si popljuvao u prethodnom postu...A da li znas da su isti ti hair metalci ubijali Slayerashe u pojam tih osamdesetih u, eto, dalekoj Americi? Ja slusam i glam i thrash tog perioda ali cinjenica je da su mudonje ipak hair metalci.

 

Eto toliko.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogu reci samo jednu stvar o glam metalu:

That shit is dead!!!

 

Mislim dajte ljudi, te stvari su slusali klinci 80'tih kojima mame i tate nisu davali da slusaju thrash jer:"Onaj Slejer ima neke pentagrame po omotima, a onaj iz Megadeta se mnogo dere, a onaj iz Venoma ne veruje u boga, kako mogu da nose tolke kose, ako ti oces da pustas kosu mozes samo malo preko usiju..."

 

Postoji par kul bendova, npr W.A.S.P. ali to je bila manje-vise pop muzika za klince i klinceze...

Nasrao si za medalju(ovo za roditelje)...

Ali,dobro,ti slusas opaku muziku,pa necu ulaziti u raspravu sa tobom icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Yeah....sve je to ljiga,slusajmo Slayer i Kreator da bi bili PRAVI METALCI. icon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gificon_uhoh.gif

 

(da se razumemo,nemam nista protiv Slayer-a,i uopste thrash metala,cak-mnogo volim "Panteru",ali,mrzim podele bilo kakve vrste,ako smo vec alternativci,zar je bitno ko slusa koji pravac?!?Mislite da se fenseri dele na "Stojin fan klub ","Indira crew" i "Cecin fan klub",i pljuju medjusobno?!?Aha,sigurno! icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Ko da je bitno da li je hard rock,heavy metal,thrash metal,glam metal,govno metal... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gifIT`S ONLY ROCK`N`ROLL,AFTER ALL!....AND I LIKE IT)

 

nasrah se ja za medalju

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Postoji par kul bendova, npr W.A.S.P. ali to je bila manje-vise pop muzika za klince i klinceze...

Ovde kod mene u Cacku mladi narastaji vuku majice "Slayer"-a,tako su opaki i zli......Pre neko vece uplasi me jedno crno,mracno deriste od najvise 12-13 godina....... icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif Za WASP,uglavnom,nisu ni culi,tako da ti danas ta prica o "muzici za klince" ne pije vodu....sve se okrenulo, stari moj

Edited by Metal girl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Lepo rece Metal Girl, zar je bitno da li neko slusa ovaj ili onaj pravac metala? Ja slusam i jedan i drugi i ne vidim zasto bi se delili/svadjali oko toga...

Edited by RedGirl

Share this post


Link to post
Share on other sites

Definitivno se slazem da je vise smor oko tih podela uopste pricati..i pljuvati medjusobno i srati u prazno...

Nepotrebno!

 

 

Mislim da ste prerasli te stvari..svaka cast onima koji jesu..ali oni koji nisu..jednostavno nek prestanu da seru jer upravo seru u prazno...

 

Gledam isto taj whitesnake koncert na kom sam bila, jeste bio extra i stvarno sve cool ali na istoj temi za koncert - ono ugazicu, slomicu..

Zilion puta sam rekla - ako me neko pipne da cu gaziti i ja sa sve starkama icon_razz.gif Ali bre zar nije poenta druzenje - LJUBAV prema istoj muzici...

 

Mislim zaista dodjavola s tim ako nekom muzika znaci samo slusanje nje i foliranje, a ne i uzivancija, ljubav, druzenje, eventualno nacin zivota..

 

icon_smile.gif

 

Sad sam se ja nasrala icon_razz.gif

 

hahaha

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...