Jump to content

Glam Metal


LazaGNR

Glam metal je za vas:  

351 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Jos jedan poklonik ljepe nashe mjuzike. Kako mi ije drago, boze icon_smile.gif Elem, ne pricamo o jebanju nego o pravoj muzici medjutim uvek se nadje neko ko ce ceo topic da pokvari svojim neumesnim komentarima i sta onda...nema ko da postuje normalne stvari. Laza je u NS pa ne moze da dopre do rachunara dok se ne vrne u Zrenjanin, ali eto...sta se moze..

 

Elem, jel neko cuo album Tony-ja MacAlpine-a Eyes of The World iz 1990...totalno eighties stil icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

darijus i Sinistrel,ok rekli ste svoja misljenja i mogli biste da prestanete malo da serete,tj. da pustite vodu...

da,Manson je pravi umetnik i glam metalci nisu jebali nista,nego su drkali u prazno icon_smile.gif

Ja cu da serem sve dok ti ne zatvoris usta, pa sad ti to shvati kako hoces.

Mansonov album "Mechanical Animals" se zasniva na glam rock/metal zvuku, naravno upakovano u moderan i inovativan aranzman. icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja cu da serem sve dok ti ne zatvoris usta, pa sad ti to shvati kako hoces.

Mansonov album "Mechanical Animals" se zasniva na glam rock/metal zvuku, naravno upakovano u moderan i inovativan aranzman. icon_da.gif

meni su usta sve vreme zatvorena dok kucam icon_smile.gif

za mansona me bole kita jer (na stranu sto izgleda kao gej klovn) mu je muzika trash zivi,kako vi to govorite......

inace,nisu se svi glam metal bendovi sminkali...neki su to radili cisto iz fazona,a,ako vama to smeta,idite da slusate mansona i slipknot,nemam nista protiv

user posted image

user posted image

ko vam ovde izgleda vise gay,a????

jedino sto je prva slika malo manja,ali mislim da je sve dovoljno jasno

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winger (?!) su vise gay. Imaju skroz pederske frizure. I odabir slika ti je stvarno odlican. icon_rolleyes.gif

Elem da skratim. Stvarno mi nije do rasprave o muzici sa likom koji drzi u avataru Divlje Jagode wallbash.gificon_smile.gif . Nista licno.

Edited by Sinstrel

Share this post


Link to post
Share on other sites

Winger (?!) su vise gay. Imaju skroz pederske frizure. I odabir slika ti je stvarno odlican. rolleyes.gif

Elem da skratim. Stvarno mi nije do rasprave o muzici sa likom koji drzi u avataru Divlje Jagode wallbash.gificon_smile.gif . Nista licno.

znas kako,svi vi koji imate nesto protiv jagoda ste neki opasni likovi koji slusaju opasnu muziku...

winger je odlican bend...

nemoj da izbacujem jos slika,bre!!! icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma jos bolje da izbacis onog 'gay heavy metal at his worst' HIM-a icon_smile.gificon_smile.gificon_smile.gif

 

@Sinstrel:Ne znam sta si hteo sa onim linkom? icon_rolleyes.gif

Da pokazes neku sprdacinu od benda? icon_rolleyes.gif

By tje way,jel' ti se svidjaju ti likovi (kad si ih vec iskop'o iz ko-zna-gde)? icon_twisted.gifmhihi.gif

 

@darijus:Pa covek je u pravu sto te je korigovao,zar ne? icon_wink.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pazi ja donekle i gotivim taj Glam, bilo je tu dosta dobrih pesama icon_da.gif ...ali cinjenica je da je to bio nista vise nego produkt izopacenog metala pomesanog sa primesama razne komercijalne mjuze...kao sto je Turbo Folk svojevremeno bio produkt izopacene narodne muzike pomesane...you get the point icon_smile.gif

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Juce idem ulicem sretnem dva glamera tuku se oko laka za kosu.

icon_smile.gif cute

Све је то лепо што ви написасте овде, само сте заборавли једну чињеницу. ТО никад није био МЕТАЛ, тачка

icon_da.gif yep..rokic za devojcice

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...