Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

zashto je ova tema ovde?

ima li ovaj forum modove?

raspad,,

Наравно да има, и као што видиш на овом форуму се више обраћа пажња на овај бенд него на 'домаћој сцени'. Тамо је сада све преправљено разним бендовима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

И ја кажем...

Него...леп сајт...лепе сличице. mhihi.giflaugh.gif

Нисам чула цео бенд, ал' певача јесам. Док је певао у бенду Afterlife...колико се сећам.

Давно то беше.

У сваком случају, лепо лик пева. Сасвим лепо.

Па, хвала... ехм, Створу. Ево ти прилике следећег петка да нас чујеш у СКЦ-у. Поред мене, из Afterlife је и соло гитариста Буца. Има ли смо још једног члана из тог бенда, али Никола је нажалост морао да оде, а ми да нађемо бољег бубњара.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Uh, brate, taj vikend će biti razvaljivanje!!! icon_rockdevil.gif

E, skinuo sam pesme! Bombs away i Merciful angel standardno do jaja, mada u prvoj na sredini imate par ispadanja..(to izvaljujem ja koji, doduše, znam kako sve to treba da ide), ali to je apsolutno razumljivo s obzirom na to da je bubnjar u 6-ici ogradjen i da se praktično svira napamet. Kad se samo setim koliko smo se mi razmimoišli u onom čuvenom brzom delu Air force-a za koji je Jet rek'o ''futka'' icon_smile.gif , ali srećom niko nam to nije uzeo za zlo... Naravno, snimci su poslužili i da se potsetim Intro-a i Afterlife-a i stvarno su do jaja, trebalo bi češće da ih svirate!!! icon_rockdevil.gif

 

P.S: Uživam u South parku! Seriously!!! icon_smile.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Који бендови ће бити на репертоару 20.?Надам се да ће основу чинити обраде Америчке школе,то вам баш лежи,може мало Excitera,Agent Steela....ууу,Razor је тад био хаос icon_rockdevil.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Прочитај мој горњи коментар, нећу ништа да додам. icon_twisted.gif

Video sam tvoj gornji komentar, e, kad te do'vatim ima da te natapiram gde najvise boli! icon_twisted.gif

Mada, video si da je i Buce sve meksi sto se tice redenika, ma bice to sjajno, samo da zovem Zokija da vidim jel hoce da zajmi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exciter ne, a Agent Steel su u planu 2 pesme, ali polako, nece nista od toga biti narednih meseci.

Да, и бићемо доста заузети прављењем нових песама. Неке су већ готове: 'Death From Below' и 'Crush, Kill, Destroy', a ускоро ће бити и 'Divide And Conquer' и 'Operaphobia'.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Exciter ne, a Agent Steel su u planu 2 pesme, ali polako, nece nista od toga biti narednih meseci.

Mogli biste da opicite Heavy metal maniac ili tako nesto icon_rockdevil.gif .

Fine su vam ove pesme, pogotova ona afterlife, cak se i secam te pesme sa svirke, bas ulazi u glavu. A ona bombs bla bla me podseca na my dying bride, onaj pocetak cry of mankind icon_smile.gif , majke mi icon_smile.gif.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mogli biste da opicite Heavy metal maniac ili tako nesto icon_rockdevil.gif .

Fine su vam ove pesme, pogotova ona afterlife, cak se i secam te pesme sa svirke, bas ulazi u glavu. A ona bombs bla bla me podseca na my dying bride, onaj pocetak cry of mankind icon_smile.gif , majke mi icon_smile.gif.

To je i Laki prokomentarisao u recenziji, samo jos fali violina, al to je intro "Beyond Time" koji je samo na snimku spojen s Bombs Away, inace su zasebne pesme.

Jao, jedva cekam svirku!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo je moj post sa "koncerti i okupljanja" pa me mrzelo da kucam opet.

 

Vidi vidi, svira 6 bendova, bas lepo, verovatno ce biti vremena za po koju pesmicu viska. Elem, Space Eater ce traziti da svira prvi(a ko to trazi uglavnom i dobije) jer je zbog pomeranja svirke na 20. od prvobitnog 21. doslo do malecne komplikacije sa obavezama,(nemoj organizacija da se oseti prozvanom, nije nikakav problem, samo razjasnjenje). Dakle, ko zeli da cuje Space Eater neka dodje na vreme tj. oko 20, 20:30c. Pozdrav svima.

 

Thrash 'till death! icon_rockdevil.gifpivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nikako i ja da se oglasim ovde...

 

Slusao sam nastup na Gitarijadi,fino,fino,svidja mi se...Bombs away je mnogo hiticna stvar,bre,na jedno slusanje mi jos ostala u glavi,Mercyful Angel mi se i nije svidela toliko, Space Eater je super stvar!

 

Nista,cekam demo,da to cujemm lepo ko covek,a vama sve najbolje i samo gurajte napred. pivopije.gifpivopije.gificon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пази, требало би бити, ова друга бар, и Forbidden 'Chalice Of Blood', али ајде ти убеди гитаристе да то поскидају. Ја покушавам на фине начине. Једино да почнем да их млатим и претворим се у гонича робова.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ух, ах, их...

King Diamond, Metallica, Exodus, Testament, Slayer...

Dobar izbor icon_rockdevil.gif

Steta samo sto niko da se seti da skine nesto od Overkill-a ili Annihilator-a...

Inace, bas sam se nalozila na ovu vasu stvar Afterlife... a i to je neka laga u kojoj vokal po mom misljenju najbolje zvuci icon_da.gificon_biggrin.gif

pivopije.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...