Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Елем, нисам имао синоћке инспирацију да чантрам о тек завршеној свирци, кад сам сат и по пешачио до куће.

Фина свирка, одлично смо звучали са Лалетом као заменом за Буцу, Немања радио солаже које су такође испале одлично... Све у свему, Зачин Ц.

Једино што је био много чудан простор за свирку. Неки билијар клуб који се увече претвара у кафић тако што столове прекрију панелима и ставе на њих импровизоване шанк површине. Све је то екстра лепо урађено, али је до јаја кад певаш, а 2 сантима испред тебе столчина, док те људи гледају са друге стране истог.

Gde je bila svirka?

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Ковину.

лепо сам ти рекао да чекаш 401 самном :)

Нека хвала, ионако бих после тога пешачио, овако сам већ био стигао до Аутокоманде кад је прошао аутобус.

Share this post


Link to post
Share on other sites

У Ковину.

 

Нека хвала, ионако бих после тога пешачио, овако сам већ био стигао до Аутокоманде кад је прошао аутобус.

пф пешке низ витановачку за минут си кући :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Елем, нисам имао синоћке инспирацију да чантрам о тек завршеној свирци, кад сам сат и по пешачио до куће.

Фина свирка, одлично смо звучали са Лалетом као заменом за Буцу, Немања радио солаже које су такође испале одлично... Све у свему, Зачин Ц.

Једино што је био много чудан простор за свирку. Неки билијар клуб који се увече претвара у кафић тако што столове прекрију панелима и ставе на њих импровизоване шанк површине. Све је то екстра лепо урађено, али је до јаја кад певаш, а 2 сантима испред тебе столчина, док те људи гледају са друге стране истог.

 

aj i ja da kažem koju...

Space Eater bio standardno dobar, pošteno otprašeno, i naravno odlično prihvaćen od strane mladih trešera.

Samo, stvarno nema smisla da treš bend svira u onakvom prostoru... Ne znam za vas, ali ja sam se tako smorio kada sam video onaj glupi sto za bilijar, prepravljen u šank... mesta za muzičare ko u kabini u wc-u... hteo sam da padnem na bubanj 5 puta... jedan jedini pokušaj šutke završio se neuspešno posle 10 sekundi... izadješ na "binu" i staviš pivo ispred sebe na šank... u stvari ovo poslednje i nije tako loše :)...

a što su zajebali Laleta... rekli mu da ima mikseta, razglas, a ono neka igračka od nekoliko kanala i daj bože 100W...

i još jedna stvar koju moram da primetim, nevezano za svirku... preživeli ste izdavanje albuma i odlazak jednog u članova u vojsku, po meni, dve stvari koje najčešće dovode do raspada bendova... pu, pu da vas ne ureknem sad :)

:pivopije:

 

p.s.

od ostalih bendova gledao sam još samo ekipu +, koji su bili ok, bar one zadnje dve pesme koje sam čuo, i Dargoron, koji, bez obzira što smo drugari, i što je njihov kvalitet kao muzičara očigledan, mi se nisu baš nešto svideli... jednostavno, ne volim takvu svirku...

za ostale bendove sam zakasnio, jer sam radio ton u pozorišnoj pretstavi, a onda morao da idem s glumcima u kafanu na pivo i roštilj :rockdevil:

ali čuo sam da su "Space Eater i CounterIgnition bili jedini ne-gej bendovi" :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ovo će doći uskoro, za koju nedelju. Radi se o novom bendu melodičnog thrash/power usmerenja koga će sačinjavati bivši clanovi bendova After Life i Draconic. Otkrijte više uskoro.

 

Eeeeeeee a ovako je pocelo! :rockdevil::bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ha ha ha ha, dobro iskopa to. U to vreme(zima 03/04), znajuci ko tu sve svira, i sta se svira, skinuo sam sve obrade koje su planirali da sviraju jer sam znao da ce im kad - tad trebati basista i da cu to biti ja jer je to savrsen bend za mene, a ja savrsen za njih, iako tada nisam poznavao nikoga iz ekipe. Posle mesec-dva sam upoznao Bucu na Dungeon Bell probi, a jos 2-3 meseca kasnije i bio pozvan da se pridruzim ovim nekim tamo sto sviraju thrash... ostalo je istorija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Cista realnost, tako sam osecao tada, a i nije se mnogo promenilo do sada, a ucinjeno pokazuje da smo svi savrseni jedni za druge u ove 3 i nesto godine.

 

Da ste mi zivi i zdravi i nek se svira glasno i jede masno,pije pivo slasno a ostalo ima kod kineza! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

пф какви сте ви фанови а ниста гледали спејс итер у радошевцу

E Soki aje ne prdi znas,zivim u jebenoj vukojebini i nema se para stalno! :violent:

 

P.S. Nadji mi molim te jos jedan bend u Srbiji koji ima fana koji je spreman da prevali put od skoro 280km da bi im dosao na svirku!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...