Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Опа, прва порука овде на форуму, па на нашој теми.

 

Нападнији текстови? Пронађи текст за 'Flames Across America' пар старна раније. Нападније од тога сигурно нећу написати.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако сам нешто закључио гледајући први Мејден ДВД је да поред квалитета и свега осталог мораш да имаш мноооого среће да би направио нешто стварно велико. Они су те среће и имали, нашли фантастичног менаџера у право време, који је преузео све аспекте бизниса у своје руке. Имали су они те исте песме и 4 године пре Смолвуда, али тек са њим је то почело да добија облик.

 

Да се вратим на нас, то што смо издали албум за кога смо издали нам не значи ништа у погледу свирки напољу, пошто се уговор и није односио на концерте, али је много боља стартна позиција пред други албум и евентуално нешто још боље. Да не причам о дистрибуцији коју сами, или са неком још мањом издавачком кућом, не бисмо могли да направимо. Овако нас има од Бразила до Јапана, имамо рецензије са свих страна света, изашао интервју у Терорајзеру... За први албум ја задовољан, још само да почнемо да свирамо по Европи.

Правог, великог успеха без доброг менаџера нема, то се слажем, али ако постигнемо неки успех, било какав, ја ћу бити задовољан.

 

 

Ma kako god okrenes, ja i ti se nekako uvek slozimo...a u p.m. ne moze se covek vise ni posvadjati :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тешко је мени посвађати се са нормалним људима. Са будалама за 2 секунде.

 

 

Pa ne upadam ti ja nekako u tu racunicu...jer ako sam ja normalna...kuku onda nenormalnima :D Juh, kak'i smo spammeri postali :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Опа, прва порука овде на форуму, па на нашој теми.

 

Нападнији текстови? Пронађи текст за 'Flames Across America' пар старна раније. Нападније од тога сигурно нећу написати.

 

 

Pa,normalno je da pocnem od najboljih,hah.Tekst sam upravo procitao,sjajan je,zaista(upravo ono o cemu sam pisao).I ja imam jedan(od mnogih) koji je veoma slican tvom ali nemam adekvatan bend koji bi ga pretvorio u pesmu(planiram da osnujem thrash metal bend ali znas i sam koliko je to tesko).Cuo sam vasu pesmu Abort na myspace-u(uzivo iz mog Kg-a).Sto se tice izdavacke kuce probaj sa Old School Metal Records-om(osmrecords.net),trenutno su u fazi trazenja novih thrash metal bendova(iznenadices se kad budes video ko sve izdaje za njih-LAAZ ROCKIT,HeXeN,CHAOSFEAR i Anger as Art su jedni od njih).Mislim da vredi pokusati.O srpskoj thrash sceni ne treba puno raspravljati jer ona zapravo i ne postoji(danas svaka budala koja ne ume ni da drzi gitaru kako treba zeli da svira thrash-govorim to iz licnog iskustva).Thrash metal se sveo na jeftinu zabavu,neumesan humor i prekomerno ispijanje piva(krivim veci deo nemacke thrash metal scene).Pozdrav.Sve najbolje

Edited by Mihailo_Kg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако сам нешто закључио гледајући први Мејден ДВД је да поред квалитета и свега осталог мораш да имаш мноооого среће да би направио нешто стварно велико. Они су те среће и имали, нашли фантастичног менаџера у право време, који је преузео све аспекте бизниса у своје руке. Имали су они те исте песме и 4 године пре Смолвуда, али тек са њим је то почело да добија облик.

 

Да се вратим на нас, то што смо издали албум за кога смо издали нам не значи ништа у погледу свирки напољу, пошто се уговор и није односио на концерте, али је много боља стартна позиција пред други албум и евентуално нешто још боље. Да не причам о дистрибуцији коју сами, или са неком још мањом издавачком кућом, не бисмо могли да направимо. Овако нас има од Бразила до Јапана, имамо рецензије са свих страна света, изашао интервју у Терорајзеру... За први албум ја задовољан, још само да почнемо да свирамо по Европи.

Правог, великог успеха без доброг менаџера нема, то се слажем, али ако постигнемо неки успех, било какав, ја ћу бити задовољан.

 

 

 

 

Hmm,potpuno si u pravu ali ne moze se reci da ste uradili malo-trenutno ste u boljoj poziciji od svih domacih thrash(mozda i heavy) metal bendova.Sto se tice svirki po Evropi najbolje je pokusati na proverenim nemackim old-school festivalima(Keep It True bi bio idealan ako imate novaca za put i ostalo).Menadzeri,slava,turneje,sve ce to doci kasnije.Najvaznije je da pravite dobre albume kao sto je Merciful Angel i sve ce doci na svoje mesto.Vi imate mnogo kvaliteta i jos vise potencijala.Domace trziste(krvopije i degeni) ne umeju da prepoznaju kvalitet(to smo vec odavno zakljucili).Nastavite kao sto ste poceli i bice sve u redu.Mozda prokrcite put i nekom novom domacem bendu(ko zna?).

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес', кад би било тако лако свирати на неком од тих фестивала. За то ти треба добра веза, јер они сами зову бендове. Нема онога да се ти негде пријавиш. Јок, организатори сами бирају. Да сам се ја питао, ми бисмос вирали на Keep It True још прошле године. Али, има времена, а и тај фестивал је двапут годишње.

 

Sto se tice izdavacke kuce probaj sa Old School Metal Records-om(osmrecords.net),trenutno su u fazi trazenja novih thrash metal bendova(iznenadices se kad budes video ko sve izdaje za njih-LAAZ ROCKIT,HeXeN,CHAOSFEAR i Anger as Art su jedni od njih).

Знам ја добро ту издавачку кућу још од њиховог оснивања. Пратим добро дешавања у издавачком свету.

Имају они још бендова, као што су Ruffians, а Laaz Rockit су за њих издали само ДВД. Не знам, не узимам их толико за озбиљно, мада ћу послати промо и њима, па ћемо видети. Не искључујем никога унапред.

Не знам шта се десило са Jumalation. Дуго су на њиховом сајту најављивали албум и ништа.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gosn Buco nemoj tako, javiće se neko i reći će : "Idi onda u Bosnu pa tamo sviraj..."

Samo zajebite vi lepo reakcije na forumima, tu je još uvek mali procenat onoga što je istinsko mišljenje javnosti... pored toga, osim ljudi kojima se u startu ne sviđate iz nekog razloga, obično su to komentari raznih drugih: ljubomornih na uspeh drugih, od dosade zadriglih u "dubiozu" i filozofiju svega pa čak i psiho-analiziranja logotipa bendova, potpaljivača i prozivača (opet iz dosade) itd. Lepo je što postoje forumi kao vid komunikacije ali su dostupni i tipovima ljudi kao što su gorepomenuti. Ovako vam se sve svodi na dobacivanje i mudrovanje sa nekoliko istih osoba. A ima slučajeva gde je ljude blam da stavljaju svoj komentar zbog ovakvih rasprava, neke je čak blam i da se registruju na forum.

 

Danas je soljenje pameti drugima kao "Dobar dan" i nadam se da ovaj post nećete tako prepoznati. Bitno je samo prepoznati ih i razlikovati od dobronamernih saveta.

 

Tako da bež'te s foruma, ne dajte da vas ove stranice pogađaju, ako želite normalno i prirodno da stvarate i promovišete svoju muziku, a ne kako nekoliko ljudi to zahteva.

Edited by Sgt.Splatter

Share this post


Link to post
Share on other sites

Gosn Buco nemoj tako, javiće se neko i reći će : "Idi onda u Bosnu pa tamo sviraj..."

Samo zajebite vi lepo reakcije na forumima, tu je još uvek mali procenat onoga što je istinsko mišljenje javnosti... pored toga, osim ljudi kojima se u startu ne sviđate iz nekog razloga, obično su to komentari raznih drugih: ljubomornih na uspeh drugih, od dosade zadriglih u "dubiozu" i filozofiju svega pa čak i psiho-analiziranja logotipa bendova, potpaljivača i prozivača (opet iz dosade) itd. Lepo je što postoje forumi kao vid komunikacije ali su dostupni i tipovima ljudi kao što su gorepomenuti. Ovako vam se sve svodi na dobacivanje i mudrovanje sa nekoliko istih osoba. A ima slučajeva gde je ljude blam da stavljaju svoj komentar zbog ovakvih rasprava, neke je čak blam i da se registruju na forum.

 

Danas je soljenje pameti drugima kao "Dobar dan" i nadam se da ovaj post nećete tako prepoznati. Bitno je samo prepoznati ih i razlikovati od dobronamernih saveta.

 

Tako da bež'te s foruma, ne dajte da vas ove stranice pogađaju, ako želite normalno i prirodno da stvarate i promovišete svoju muziku, a ne kako nekoliko ljudi to zahteva.

 

 

Svaka ti zlata vredi! :pivopije: :pivopije: :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni je prosto neverovatno kako nas na bosanskom forumu hvale, zele nam da potpisemo za vecu izdavacku kucu, da sviramo po evropi i sve te ''normalne stvari'' a ovde kod nas..............................

 

Mislim da je najvaznije to da ostavite bilo kakav utisak(makar i los).Da je ovde rec o nekom (npr.) nemackom thrash bendu,daleko skromnijeg kvaliteta,mislim da bi stvar bila drugacija.Ne treba da ozbiljno shvatas kritike na ovom forumu.Vi imate zaista mnogo dobrih rezencija u veoma priznatim metal casopisima, tako da krtike "tamo nekih" na ovom forumu ne treba da vam znace nista.Trenutno ste najbolji metal bend na domacoj sceni.A oni sto vas pljuju dokazuju da ne znaju gotovo nista o tome koliko je tesko danas u Srbiji svirati kvalitetan thrash.Pozdrav

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako da bež'te s foruma, ne dajte da vas ove stranice pogađaju, ako želite normalno i prirodno da stvarate i promovišete svoju muziku, a ne kako nekoliko ljudi to zahteva.

Пих, да мени такве ствари сметају не бих ни обитавао на овом форуму 7 година.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...