Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Guest Razbijač-NAAĆI
Dobro bre Petre Vranjesicu sto ne jebesh neku sisatu nego sto drkash ljude po forumu,jesam fan volem Se ali ne bi gi pobio i nemo da prdish be!

 

Pa sta onda seresh bem te u glavu skapalog ,da je mobilizacija i oni bi isli,ovako bi ih sjebali odma na granici! :)

 

Bacale su njima neke picke bruseve kad su svirali ovde ima i snimak a to za popularnos,jednoga dana ima da ih mole i Slavica i Brena da im blajve......a sad to sto si naveo za aranzman ,poslusaj njihovu pesmu CRASH KILL DESTROY!

 

mališa,jebem ja sve sojke koje dodju pod noz...od biraca nema jebaca.

cuj odkalen si?mogli bi na pivo,ako svrnem kad u tvoje krajeve...

 

jel bilo stogod u bursevima,broj telefona ili adresa stanovanja?

 

 

te amo pupak,te amo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

mališa,jebem ja sve sojke koje dodju pod noz...od biraca nema jebaca.

cuj odkalen si?mogli bi na pivo,ako svrnem kad u tvoje krajeve...

 

jel bilo stogod u bursevima,broj telefona ili adresa stanovanja?

 

 

te amo pupak,te amo.

Ja mu dodjem Juznjak ako navrnesh u Zajecar ili Knjazevac moz da odemo da izedemo neko prase i pijemo Zajecarsko pivo pa posle da vimo ko ce vishe pichvajza da odvoji ako ja budem nafato vishe dobijash macolu po sred tintaru! :da::mhihi:

 

Pa nije ,a nije ni bilo potrebe jer su posle nastupa te ribice zavrsile u bekstejzzu sa doticnim bendom!

 

Pazi na recnik,mnogo ti pederski deluje to "te amo" plus a i kad vidim ovo u nicku "samo bi da jebem" uplasim se i odma turam dupe uza zid...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ja mu dodjem Juznjak ako navrnesh u Zajecar ili Knjazevac moz da odemo da izedemo neko prase i pijemo Zajecarsko pivo pa posle da vimo ko ce vishe pichvajza da odvoji ako ja budem nafato vishe dobijash macolu po sred tintaru! :da::mhihi:

 

Pa nije ,a nije ni bilo potrebe jer su posle nastupa te ribice zavrsile u bekstejzzu sa doticnim bendom!

 

Pazi na recnik,mnogo ti pederski deluje to "te amo" plus a i kad vidim ovo u nicku "samo bi da jebem" uplasim se i odma turam dupe uza zid...

 

 

ja sam hetero,nema ćega da se plašiš,a još si i maloletni dećak.

 

drugo,moreš odma macolu,pa jebo te leba,ja ne jurim ništa ispod 20-21.godinice..ja volim rasne i definisane bedevije.ja nemerem da stojim kod školskog dvorišta i dahćem kroz žicu.tu neće se takmićimo.došlo bi do krvoprolića,a pošto nebijem decu,konfiskovo bik ti krave i koze,pa pravac u ćićavac na pijac da ih prodajem.

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

ajd nek neko baci text say your prayers...ako nema na prethodnim stranama

Мислим да има негде, али ево ти га поново.

 

SAY YOUR PRAYERS

 

Greetings, insects

We’ve come for you all

 

Through the clouds they are descending

From the smoke with roaring thunder

Enslaving all who are defending

Master race will pull us under

 

Building structures for their glory

Unknown ending still approaches

Bloody markings of this story

Crushing us all like cockroaches

 

Say your prayers, say your prayers

 

 

Distant gods of stellar presence

No remorse shown whatsoever

Quick enslavement is their essence

Never freedom, break free never

 

Exploitation to the fullest

Free experimental subjects

Earth will sleep among the ruins

They will leave in complete silence

 

Say your prayers, say your prayers, say your prayers

 

 

Say your prayers – fill the cups with your blood tonight

Say your prayers – hearts are out in the bright moonlight

Say your prayers – sacrifice to the gods of yore

Say your prayers – fuel sacred fire forevermore

Share this post


Link to post
Share on other sites

ja sam hetero,nema ćega da se plašiš,a još si i maloletni dećak.

 

drugo,moreš odma macolu,pa jebo te leba,ja ne jurim ništa ispod 20-21.godinice..ja volim rasne i definisane bedevije.ja nemerem da stojim kod školskog dvorišta i dahćem kroz žicu.tu neće se takmićimo.došlo bi do krvoprolića,a pošto nebijem decu,konfiskovo bik ti krave i koze,pa pravac u ćićavac na pijac da ih prodajem.

E pa malo si se zajebo neam vise ni krave ni koze ,sve to zaklano i pojedeno za Svetoga Iliju kad bila slava,ima samo neke kokoshke al to je u Rgoshte kod babu! :mhihi:

 

 

 

Pa ko kaze da nisam do sad fatao i te rasne defenisane i okate prsne ,od biraca nema jebacha ! :mhihi:

 

himna za deritizaciju. :)

NE DIRAJ MI Space eater da te ne utucam!

 

Мислим да има негде, али ево ти га поново.

 

SAY YOUR PRAYERS

 

Greetings, insects

We’ve come for you all

 

Through the clouds they are descending

From the smoke with roaring thunder

Enslaving all who are defending

Master race will pull us under

 

Building structures for their glory

Unknown ending still approaches

Bloody markings of this story

Crushing us all like cockroaches

 

Say your prayers, say your prayers

 

 

Distant gods of stellar presence

No remorse shown whatsoever

Quick enslavement is their essence

Never freedom, break free never

 

Exploitation to the fullest

Free experimental subjects

Earth will sleep among the ruins

They will leave in complete silence

 

Say your prayers, say your prayers, say your prayers

 

 

Say your prayers – fill the cups with your blood tonight

Say your prayers – hearts are out in the bright moonlight

Say your prayers – sacrifice to the gods of yore

Say your prayers – fuel sacred fire forevermore

Booooooleeeee ovo jebe majkuuu ,muzika je jos jaca i po ko zna koji put te pitam kad da izbacite oovo snimljeno!?!?!ako nije snimljeno ili dovrseno ,dovrsiteee bee! SAY your prayerssss :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ниеј снимљено и не знам кад ће бити. Договарамо сад тренутно модус рада, пошто бисмо ускроо требали да радимо демо са 5 песама да шаљемо наоколо.

 

himna za deritizaciju. :)

Каже се дератизација, али ако се већ помињу инсекти, онда би била дезинсекција. Држ' се ти јебачине, умни послови ти не иду од руке.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Ниеј снимљено и не знам кад ће бити. Договарамо сад тренутно модус рада, пошто бисмо ускроо требали да радимо демо са 5 песама да шаљемо наоколо.

 

 

Каже се дератизација, али ако се већ помињу инсекти, онда би била дезинсекција. Држ' се ти јебачине, умни послови ти не иду од руке.

 

sve je to gamad.

 

i piše se ''nije'' a ne niej.

i ''uskoro'' a ne uskroo...šta god da ste uskrali da vratite.

i ''unaokolo'' i ne naokolo.

 

ćitaj više knjiga umniče.

Edited by Razbijač-NAAĆI

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каже се дератизација, али ако се већ помињу инсекти, онда би била дезинсекција. Држ' се ти јебачине, умни послови ти не иду од руке.

:) :) :) :) :) Ako si mu rekao! :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

sve je to gamad.

 

i piše se ''nije'' a ne niej.

i ''uskoro'' a ne uskroo...šta god da ste uskrali da vratite.

i ''unaokolo'' i ne naokolo.

 

ćitaj više knjiga umniče.

То су грешке од брзине куцања, а ретко прегледам постове пре него их пошаљем. Ако немаш шта паметно рећи о нашој музици, молићу да одступиш. Не подносим кад неко лупета без повода и смисла.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
То су грешке од брзине куцања, а ретко прегледам постове пре него их пошаљем. Ако немаш шта паметно рећи о нашој музици, молићу да одступиш. Не подносим кад неко лупета без повода и смисла.

 

izvlaćiš se,ali neka.

 

kao što rekoh,pesme vam moraju biti lepljivijih tekstova.ovo što vi radite thrash metal grupe su radile osamdesetih,i sve je nekako deža vi.morate biti originalniji.

i da se probijete na jaće televizije,pink,rts nebitno...kad je afirmacija u pitanju,ondak nema biranja.ugledajte se na hamerfall i dimmu borgir,ljudi gostuju u jutarnjim programima nacionalnih televizija,i ko im zamera?niko.tio što pojedinici kukaju kako su se prodali,pa ti isti pojedinci i dalje idu na njijove koncerte i kupuju im albume.

šta fali i vi,da poradite na vezama,jebo druge bendove.u srbiji solidarnosti nema.a ni love,ako ćemo realno.žalosno je što i bendovi iz zemalja koje imaju populaciju ko moja Detelinara prolaze bolje no vi.ali samo zato što idu djonom,i što ih zabole šta drugi misle.ali nama srbima je u krvi da smo sujetni i da zavisimo od tudjijeg mišljenja.to što nepokazivamo javno tu sujetu,neznaći da se nejedamo u privatnosti doma svoga.zato i nam i ide ovako kako ide.da recimo Polzovići nisu bili djanovi,heller i pergament bi danas bili svecki kultovi.da nisu forsirali bombarder,anatemu koji su uvek bili šitovi i po kvalitetu i po tekstovima,sve bi bilo bolje.tako ako vam kole ikad zakuca na vrata,reknite mu fuck off!

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Напокон нешто паметно из твоје тастатуре. Већина ствари које си рекао стоје, само ми (или барем ја) размишљамо мало другачије. Током нашег развоја као бенда са ауторским карактером појављивали су се људи који су нас убеђивали да радимо овако или онако, било да је у питању рад на српском или како већ. Ми смо се држали свога и упркос већини успели у најбољој мери у којој смо на овом ступњу могли.

 

Ценим да је наш главни проблем као бенда овде у Србији то што се не приклањамо ниједном клану, па нас нико и не зове да свирамо (част изузецима). А опет, за то нас претерано заболе патка, јер смо самим објављивањем албума напољу, и то не било какво, него комплет плаћено, испунили први циљ. Одмах смо се оријентисали да ћемо да радимо на инсотранству, јер у Србији је и највећа популарност и даље никаква (што опет не значи да нам није стало до људи овде, нека ти Пупак каже). Затим, добили смо одличне рецензије, упадали на разне листе, пуштале нас радио станице одавде до Америке, били Хит недеље на 202-ци са демом... То што други бендови из неких других земаља боље успевају је просто зато што ми не можемо ни да путујемо нигде без компликација. Рачунам да ће се већ од јесени то променити набоље, а и са другим албумом ћемо да циљамо мало више, пошто је свет поново у некој одређеној мери захватила треш манија.

 

А што помену оне неке бендове, они свирају метал за широке народне масе. Нису ни они почели као велики одмах, него су имали издавачке куће које су стале иза њих и гурале их свуда.

 

Ах, да, заборавио сам да кажем за лепљиве текстове... Нису текстови ти који привлаче толику пажњу, него памтљиве мелодије, а верујем да тога имамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, имаш ове назови true бендове, типа Надимача, Куге и Бомбардера, са којима се ми тешко уклапамо из разних разлога. Тачније, људи који воле те бендове углавном не воле нас. Не припадамо тој екипи БГ трешера. А ни с Азазелом никако да свирамо.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Па, имаш ове назови true бендове, типа Надимача, Куге и Бомбардера, са којима се ми тешко уклапамо из разних разлога. Тачније, људи који воле те бендове углавном не воле нас. Не припадамо тој екипи БГ трешера. А ни с Азазелом никако да свирамо.

 

ja volim se navedene bendove.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јесмо, али смо пре свега треш метал. Не видим у чему је проблем.

 

 

Problema nema :pivopije: :pivopije: :pivopije: mada ste ipak domaći treš metal, ja do danas nisam provalio da je tema o SE na treš metalu, a ne na domaćoj sceni, pa mi malo čudno...

 

Pusti sad to ajd' na koncert Invazije u četvrtak u Valjevo, ili u petak u Lajkovac???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Rno tru bendove koje si nabrojao jedna stvar povezuje -pewaju na srpskom i blizi su ljudima -OVDE:) zbog toga sto pewaju na Srpskom...

 

tesko da ce nadimaC biti narocito popularan u svetu cak i kad se ubacimo da sviramo svirke u EU...

 

prvo bombarder i kuga su u klanu sa nadimacem isto koliko i azazel ili kramp ili daggerspawn ,kljucna rec je drugarstvo i podrska...tu se moras naci ako zelis iste stvari zauzvrat..

 

a to da nikada niste bili ni u jednom klanu hmm a sta je 202? tamo ste dobili promocije i svirali certove sa njima i za njih (mozda gresim ako je tako izvini,ali vi mozete da pustate vase pesme i da gostujete na certovima i sl kad ocete)

 

ali ja se nikad nisam vadio na to da drugi zli bendovi spadaju u neke klanove,

 

i space eater ces svakako biti dobrodosao u svaku ekipu kad se budu i druzili sa metal ekipama...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно није било вађење (шта имам да се вадим и коме), већ проста констатација. Да ли је 202 клан или не, остављам другима да процене. Чињеница је да тамо може да се појави било који бенд који то жели.

Уосталом, то није нешто што ме више занима. Некада ме је то смарало, сад ме искрено заболе патка. Ја се трудим да будем добар са свима, са већином бендова и има контакте на један или други начлин, многима сам помагао и ни против кога немам ништа.

 

Nacuo sam posle Shidske svirke da cemo mozda zajedno zasvirati u Shidu za par meseci (jebes Beograd :lol: )

Искрено се надам.

Edited by RNA

Share this post


Link to post
Share on other sites

Оно није било вађење (шта имам да се вадим и коме), већ проста констатација. Да ли је 202 клан или не, остављам другима да процене. Чињеница је да тамо може да се појави било који бенд који то жели.

Уосталом, то није нешто што ме више занима. Некада ме је то смарало, сад ме искрено заболе патка. Ја се трудим да будем добар са свима, са већином бендова и има контакте на један или други начлин, многима сам помагао и ни против кога немам ништа.

 

 

Искрено се надам.

 

 

u redu ali da ti iskreno kazem, eto sad sa nadimacem bilo je kombinacija za svirke i sl ,dogovaramo se za makedoniju i bugarsku i nije mi palo na pamet da pozovem space eater ne sto mislim da je los bend ili da ste losi likovi vec, jer imam osecaj da bi za vas svirka sa nama bila ispod casti(neopravdano)

i da bi vi na poziv rekli "hmm koliko para?" i sl, ne znam zasto ali pre se oseca odbojnost space eatera prema "troo bendovima" nego obratno...

 

PS: sta mislis o novim tekstovima NadimaC-a?/pitam jer me zanima sta ti mislis s obzirom da znas na koju su foru bili stari ...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

u redu ali da ti iskreno kazem, eto sad sa nadimacem bilo je kombinacija za svirke i sl ,dogovaramo se za makedoniju i bugarsku i nije mi palo na pamet da pozovem space eater ne sto mislim da je los bend ili da ste losi likovi vec, jer imam osecaj da bi za vas svirka sa nama bila ispod casti(neopravdano)

i da bi vi na poziv rekli "hmm koliko para?" i sl, ne znam zasto ali pre se oseca odbojnost space eatera prema "troo bendovima" nego obratno...

 

PS: sta mislis o novim tekstovima NadimaC-a?/pitam jer me zanima sta ti mislis s obzirom da znas na koju su foru bili stari ...

 

 

 

Aj lepo nemoj(te) vishe napamet da pricate ovakve stvari. Ako nekog zanima slobodno neka pita a ne da izmishlja nashe stavove...misilim da bi vi rekli ovo????Sta znaci ovo mislim?

Dobro se zna da mi ne sviramo po Kuglashima, Dangubama i Livigroomovima..ne zato shto su to mala mesta ili sta god, nego smatramo da to nije prostor za nashu vrstu svirke...ne secam se kada smo odbili mali klub skc-a (osim ako stvarno nismo bili spreceni). Elem, ovi bendovi koji su nabrojani uglavnom sviraju po tim klubovima. Dalje, da si upucen u 1% price znao bi da nikada nismo trazili pare..jedino sto trazimo jeste AKO ima neko pice i ako se ide van Beograda da nam se plate putni troskove. Meni stvarno nije jasno odakle ti sve ovo? Ko sto rekoh, bolje pitaj nego da izmisljash nase stavove.

Sto se tice publike za nas ovde nema vajde (ko sto rece Bosko, daleko od toga da mi ne bismo zeleli...nego, jednostavno je tako). Kada smo svirali u Ljubuskom, po zavrsetku svirke u roku od 2 min pojavilo se 5 ljudi da kupi disk...to u Srbiji nismo doziveli, a u Beogradu pogotovo.Moje mishljenje je da ljudi kod nas generalno slabo kupuju diskove domacih bendova (nevezano za nas) i da je to samo losa navika koju smo stekli i koja mora da se promeni.

Uzdravlje!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...