Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Kolega, sve sve, ali mi je jako zao sto si u sportu toliki ciganin da pored Zlezde navijas i za Juve... ali, to nekako ide zajedno.

 

Elem, kao sto smo i obecali, danas na nasem myspace-u 3 nove pesme, za pocetak tu je Say Your Prayers, onda za koji sat zagrevanje nastavljamo sa Abort, da bi na vrhuncu ovog dana, tamo negde predvece, zavrsili sa novom, premijernom, i nadasve (do sada) nasom najkompleksnijom pesmom FAA. Sve je oko ovog dema radjeno prilicno brzo pa nije bas na nivou kakav smo zeleli, ali je sasvim dovoljno da se kako ljudi sa slusalacke, tako i mi sa sviracke strane, upoznaju s novim pesmama i prekratimo zajedno vreme do sledecih snimaka i novog albuma. Sto bi nasi dragi rekli, stay tuned. Pozdrav i uzivajte!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ау, које је ово одувавање. Једва чекам FFA (или FAA, али боље ми је FLAMES FUCK AMERICA).

 

pic24970.jpg

 

Mogli bi da obrade i kultni hit Tarmija Rićmija, ali u metal zonfa: '' Prokleta je Amerika i zlato što sja ...''

 

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je Boban Zdravkovic, a ima i ona ciganska varijanta "giljam dade dudu reste ame naca naaaaaaaaaaa..." ili kako vec, i to su pevali razni, preko najveceg Sabana Bajramovica do raznoraznih ostalih...

Тај. Друг Бобан, него у'вати ме - клакер! ;)

 

 

Super je snimak Say You Prayers-a,pravi old-school. :pivopije:

 

Jedva chekam FAA.

 

И мене се допада, јест' старошколски. Сисус може 'ладно да промени персоналну фотку, јер спид метал је жив!

 

Иначе, мислим да би сРНА мог'о понекад мало да спусти који тон ''ниже'' док пева . Чисто ради разбијања монотоније.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Za 10-ak min ce biti uploadovane i Abort i FAA, imam sam neke tehnicke probleme na relaciji cubase, komp, zv karta, tako da u FAA ima nekih tehnickih pizdarija, ali je dovoljno da cujete pesmu. Uzdravlje!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Say Your Prayers" vech chuh pre, dobra je, zarazna. "Abort" isto mi se chini da sam je chuo pre, i to live? Anyway, ova mi je bash dosadnjikava nekako...pustish je, prodje i nyah, fali mi neshto..not satisfying :] I da, premijerno "Plamenovi". Bash, bash dobra pesma! Rekao bih i najbolja koju napraviste do sada! Od onog uvodnog jebachkog riffa (koji lechka podseca na neshto, ali ne mogu sad da se smislim na shta), do one nwobhmaste melodichne zavrshnice. Bash tight strofe, well done za RNAu ovde :da: Odlichna, odlichna :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...