Jump to content

Space Eater


RNA

Recommended Posts

Milo nam je em drago da vam se nove stvari dopadaju, tu je i 4. Crush Kill Destroy(moja omiljena nasa pesma, uzgred), tako da je to pola ili malo manje od pola albuma pa mozete stvoriti otprilike sliku kako ce to izgledati... SE samo malo brze i tvrdje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja sam to rekao zbog vorsipa te pesme. :D Ali...

Preslusah ove tri pesme na myspace-u."Say Your Prayers" je super pesma.Bas mi legla.Brza,kratka,zarazna...ma odlicna stvar."FAA" je prilicno dobra pesma,pogotovo drugi deo,da ga nazovemo instrumentalni deo.Prvi deo nije nista specijalno,ali dobro zvuci.U globalu,kao sto rehoh poprilicno dobra pesma."Abort" sa druge strane mi se ne svidja,i bez uvrede clanovima benda,meni je bas bezveze i dosadna.

Zakljucak:"Say Your Prayers" sjajno,"FAA" jako dobro,"Abort" dosadno.

Dodao bih jos da su mi barem 4-5 pesama sa prvog albuma bolje od "FAA" i pogotovo "Abort".To je moje misljenje.

Share this post


Link to post
Share on other sites

MAMAMDWEOIMNJFWKJLVNJOEJMONGKNJCFDFGFGGHGHADTGDFGDAFHRJHSTYJSTJRGWRFWFPIDJSCF;LKSDMCLKDFJDKNLKJDVNDL

F

GSRTHTYJTYHPFDVKSFKLVMSLKGKMPSROGKETPOKETPOKEPO,FOFDKGOTKHPODGPOSDFKFOSDKFPOKPOKK,D!!!!!!!!!

 

 

 

SPAAACEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEE EEEEEEEEEEAAAAAAAAAAAAAAAATEEEEEEEEEEEEEEEEEEEEERRRRRRRRRRRRRRRR!!!!!!!!!!

 

 

 

 

 

 

SAYYYYYY YOOOOUUUUUURRRRR PRAAAYYYEEERRRRSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSSS!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

За једно две недеље, можда и мање, биће доступне прве званичне Space Eater мајице, а и незваничне, с обзиром да овај П(ш)упак није урадио што је обећао. Биће свакојаких велечина, за све врсте људова. За почетак, биће мотив са дема, ускоро ћу га ставити да видите како изгледа. Нисмо се још договорили за цене, кад сазнамо колико ће све да изађе. Очекујте и мајице са мотивом албума чим нађемо неку штампарију где буду могле да се ураде. Врло могуће да ће бити и везених пришивки, али то је још само на нивоу идеје.

 

Ето, толико.

Share this post


Link to post
Share on other sites

За једно две недеље, можда и мање, биће доступне прве званичне Space Eater мајице, а и незваничне, с обзиром да овај П(ш)упак није урадио што је обећао. Биће свакојаких велечина, за све врсте људова. За почетак, биће мотив са дема, ускоро ћу га ставити да видите како изгледа. Нисмо се још договорили за цене, кад сазнамо колико ће све да изађе. Очекујте и мајице са мотивом албума чим нађемо неку штампарију где буду могле да се ураде. Врло могуће да ће бити и везених пришивки, али то је још само на нивоу идеје.

 

Ето, толико.

 

Meni jedna S. :lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...