Jump to content

RPG


Tyrael

Za koji RPG mislite da je najbolji?  

114 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

  • Replies 129
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

II deo su uradili do 80%, i onda su bankrotirali...

I zastareo je Engine...

Sada sta rade NE ZNAM...

Други део је сасвим коректно одрађен и бољи је од првог. Онда је Interplay купио Black Isle и све је покварио. Направили су неко потезно срање, Fallout - Brotherhood of Steel. Сад је лиценцу купила Bethesida (или тако некако) и надам се да раде на томе....

Share this post


Link to post
Share on other sites

O boze...

Mislio sam na III deo...

Sorry...

У праву си за банкрот, игра је требала да се појави још у марту ове године...

Нема везе, поново ће неко купити лиценцу...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...Sati provedeni za kompom uz morrowind i oba expansion packa...vucaranje po construction set-u i pravljenje plug-inova...500 save-ova(dok nisam provalio da ima quicksave funkciju biggrin.gif )Zeljno iscekivanje Obliviona i porazna cinjenica da necu mci da ga poteram na mojoj masini icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif Normalno Elder Scrolls jebu kevu

 

PS:Presao minimum pet puta sa svim mogucim kombinacijama svih mogucih klasa,rasa i sign-ova icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Eh...Sati provedeni za kompom uz morrowind i oba expansion packa...vucaranje po construction set-u i pravljenje plug-inova...500 save-ova(dok nisam provalio da ima quicksave funkciju biggrin.gif )Zeljno iscekivanje Obliviona i porazna cinjenica da necu mci da ga poteram na mojoj masini icon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gificon_evil.gif Normalno Elder Scrolls jebu kevu

 

PS:Presao minimum pet puta sa svim mogucim kombinacijama svih mogucih klasa,rasa i sign-ova icon_rockdevil.gif

Brate,ti mi trebas..jel moguce preci na stranu Dagoth Ur-a..znas ono kad te priziva.Ja odem do njega i on mi kaze da sam nespreman. icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...