Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

Znaci, da mi daju te pare ne bih provirila unutra.

Prvo, niti mislim da su 90e vreme kome se treba vracati, pa ni iz sprdnje i zajebancije.

Okej, kad je krenulo to sa 90im bilo je pomalo zanimljivo kao nesto novo i eto kao sprdnja, ali ono posle je postalo preterano, nezanimljivo i neukusno.Kao zajebancija, ali jos gore je ako to neko slusa iz uzivanja/kvaliteta :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Znaci, da mi daju te pare ne bih provirila unutra.

Prvo, niti mislim da su 90e vreme kome se treba vracati, pa ni iz sprdnje i zajebancije.

Okej, kad je krenulo to sa 90im bilo je pomalo zanimljivo kao nesto novo i eto kao sprdnja, ali ono posle je postalo preterano, nezanimljivo i neukusno.Kao zajebancija, ali jos gore je ako to neko slusa iz uzivanja/kvaliteta :) :) :)

 

Ja u trenucima slusanja ovog tipa muzike,slusam iz uzivanja i zbog toga sto me podseca na detinjstvo i vreme koje sam provodio u svom rodnom kraju.Pod dva,taj vid 90-ih koji ti konstantno forsiras je mnogo vise uticao na mene nego na veliku vecinu ljudi sa ovog foruma,pa ja ne idem okolo i ne kenjam.Zbog toga sto je to muzika,i nema potrebe konstantno je spajati sa necim nespojivim.Milion ljudi je upravo ovde reklo zbog cega im je ta muzika simpaticna,i zbog cega je rado vole poslusati.Pod tri,vec si na prosloj strani rekla sto si imala da kazes,i stvarno mislim da nema potrebe za daljnjim propovedanjen,spominjanjem sta je bilo,i kako mi koji simpatisemo ovu muziku nemamo ukus i prelazimo neku granicu (koju si verovatno sama smislila).Smaras.Ako ti se ne svidja,zaobidji temu.

 

Karta je 890... :):rockdevil:

 

Pfff,to je preterano.U ono vreme bi bilo opravdano,ali sada...preterano.Ajd' da uz to ide i mazenje sa clanicama "orkestara"...pa bi bilo prihvatljivo. :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma napravite veche 90ih ali iz drugog ugla.. Tu su Dza ili Bu, Petar Pan, Darkwood Dub, Voodoo Popaj, Eyesburn, Akcija, Veliki Prezir, OPO, Jarboli, KKN, Sila, Partibrejkersi, Nova Disciplina Kicme, Bjesovi, Block Out...

Nije samo Fanki Dzi stvarao 90ih, bilo je i ljudi sa druge strane kordona.

Fakat to ne bi bilo dens vece, ali i uz njih se itekako igralo na ulici....

 

Jebite se klaberi :)

Edited by Smorock

Share this post


Link to post
Share on other sites

Тако је Лемилице!

 

Шта сад, ако волим Денс мјузу 90-их, то значи да сам као дизел, кајле, утока, тоне гела, тренерке угуране у фармерке и сл ?!

 

Глупости, предрасуде и стереотипи ... које владају међу многим ускопогледним људосима.

 

Ова музика је била тако добра и симпатична, а сама ритмика и аранжмани имају доста везе са рокенролом.

Наравно, овде је електроника у питању. Текстови свих песама су махом били одлични...

 

Онај ко није способан да скапира о чему се радило, може да отвори тему о ''Гранд Курвади'' слободно.

То је сада актуелно, зар не?

 

Иначе Хуса објавио соло албум, копира нешто Сергеја Ћ.

Мада и то није лоше, обзиром да је имао упливе у фолк воде раније, а то ипак му не лежи.

Наравно, ја бих најсрећнији био када би се поново окупио оригинални Beat Street и да праве лудило ствари као некада.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma napravite veche 90ih ali iz drugog ugla.. Tu su Dza ili Bu, Petar Pan, Darkwood Dub, Voodoo Popaj, Eyesburn, Akcija, Veliki Prezir, OPO, Jarboli, KKN, Sila, Partibrejkersi, Nova Disciplina Kicme, Bjesovi, Block Out...

Nije samo Fanki Dzi stvarao 90ih, bilo je i ljudi sa druge strane kordona.

Fakat to ne bi bilo dens vece, ali i uz njih se itekako igralo na ulici....

 

Jebite se klaberi :)

 

 

Jeste,ali je ovde rec o densu 90-ih.Zar naslov teme nije takav?

A na kraju krajeva,90% bendova koje si navela ja licno organski ne mogu podneti.KKN,Darkwood Dub,Jarboli,Prezir,Sila...jujuju,najezim se od same pomisli da uopste slusam to. :mrtav::udri: Fuj!Pre cu se trovati Energijom.

Ali sa druge strane,Brejkersi,Bjesovi i Block Out su do jaja.

Edited by lemmy sixx

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хехех, док сам куцао свој претходни пост Smorock је била бржа и навела алтернативне бендове.

Мислим, ок ... ја немам ништа против њих. Штавише Block Out ми је веома готиван.

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

totalni kich i smor od mjuze danas , posushajte rechi jednog troo densera koji je palio dancefloor-ove shirom prestonice , imao duks u farmetkama , kalu , chuku , golu dojku i gel na kosi i faci !

 

dens je totalno krsh , sve shto pevaju to je kriminal , mafija , rat , unishtenje samo zavijeno poput mesa u zelje .

to je jedna sarma sa zeljem !

dosta ukusna ali ono netreba je stavljati u ushi !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ова музика је била тако добра и симпатична, а сама ритмика и аранжмани имају доста везе са рокенролом.

Наравно, овде је електроника у питању. Текстови свих песама су махом били одлични...

 

Ma i da nije bila dobra i simpaticna (a jeste),sta koga boli kita sta ti ili ja ili neko peti,volimo da slusamo i simpatisemo?I da nam propoveda i izigrava jehovinog svedoka na ulaznim vratima?Idi bezi,dens 90-ih je do jaja,meni licno pre svega sto me podseca na detinjstvo i odrastanje u rodnom kraju.

 

U to ime:

 

(sto stavise ovog lika uz pesmu,nije mi jasno)

 

Штавише Block Out ми је веома готиван.

 

Mnogo. :da: Pogotovo SDSS i Tata brada.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Joj, ne morate da se vredjate vi sto gotivite tu muziku.

Ovo je tema na kojoj se DISKUTUJE, diskusija ukljucuje RAZLICITA misljenja.

Ne mislim da nosite kajle itd ako gotivite ovu muziku.

Okeej, sve nas podseca na detinjstvo, podseca me i bombardovanje na detinjstvo pa mu se ne vracam.

Ne znaci da je dobro, ali ako je vama dobro, super.

Po MOM MISLJENJU, STO BIH NAGLASILA , PO MOM MISLJENJU - dens 90ih je sranje za sprdnju okej prvih pola sata..

sto bi rekli BS ' Bolje hard kor nadodnjaci nego tek je 12 sati'

Ali dobro, to je samo moj stav.

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto ti tu muziku automatski povezujes sa losim stvarima.Ja je ne povezujem sa losim stvarima (a verovatno sam ih i vise doziveo,barem vezane za rat,neimastinu i prezivljavanje),vec sa onim sto je bilo lepo.I samim tim,ta muzika za mene ima odredjenu vrstu vrednosti.Ne treba sve posmatrati kroz tu negativnu prizmu.Druga stvar je kada neko kaze:"Meni se ne svidja,sranje je,ovo/ono"...to je licno misljenje,licni ukus,i to je ok.Ovo sto si ti govorila,nije ni licno misljenje niti ukus,vec proseravanje.Bez uvrede.Ti fazoni:jao,Dr.Iggy asocira na rat,razaranja,ona vremena,on je kriv,vi ste zaostali,nezanimljivi,neukusni...mani se toga.I opusti se. :pivopije:

A ovo "Bolje hard kor narodnjaci nego tek je 12 sati"...slazem se!Kemal Malovcic je mnogo bolji. :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je zato sto ti tu muziku automatski povezujes sa losim stvarima.Ja je ne povezujem sa losim stvarima (a verovatno sam ih i vise doziveo,barem vezane za rat,neimastinu i prezivljavanje),vec sa onim sto je bilo lepo.I samim tim,ta muzika za mene ima odredjenu vrstu vrednosti.Ne treba sve posmatrati kroz tu negativnu prizmu.Druga stvar je kada neko kaze:"Meni se ne svidja,sranje je,ovo/ono"...to je licno misljenje,licni ukus,i to je ok.Ovo sto si ti govorila,nije ni licno misljenje niti ukus,vec proseravanje.Bez uvrede.Ti fazoni:jao,Dr.Iggy asocira na rat,razaranja,ona vremena,on je kriv,vi ste zaostali,nezanimljivi,neukusni...mani se toga.I opusti se. :pivopije:

A ovo "Bolje hard kor narodnjaci nego tek je 12 sati"...slazem se!Kemal Malovcic je mnogo bolji. :rockdevil:

 

Ево још једног потписа и сагласности са олмајти колегом суботичким.

 

Једино што је звездаш, јебига. ;)

 

:pivopije:

 

kemal je moralniji od it , tek je 12 sati , shta ona peva , hoce da se opali sa nekim likom i da to njegova devojka , zena ,verenica ne sazna :)

totalno ono malko priglupo

:) :)

 

Где се у'вати баш те песме ?

 

... мада Vanna из E.T поседује изузетан глас. :da:

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste slepi, ni u jednom trenutku nisam rekla da doktor igi podseca na rat.

Moj ukus je da je doktor igi i kompanija sranje, po mom ukusu, tekstovi su sranje, djuskanje je sranje, stil je sranje, fore su sranje, muzika je sranje.

MOJE MISLJENJE, NAJLICNIJE.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vi ste slepi, ni u jednom trenutku nisam rekla da doktor igi podseca na rat.

Moj ukus je da je doktor igi i kompanija sranje, po mom ukusu, tekstovi su sranje, djuskanje je sranje, stil je sranje, fore su sranje, muzika je sranje.

MOJE MISLJENJE, NAJLICNIJE.

 

'Ајде признај да ти највише смета јефтина гардероба из тог периода коју су носили денсери.

 

Али јебига, такво је време било ... а и мода.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

U jednom momentu jesmo imali prilicno kvalitetnu dens produkciju, a onda su poceli i tu da fushare.

Srbija bajo....

 

Hronološki gledano, dens je počeo da puca po šavovima negde tamo '99-00 godine.

 

to jeste vanna ima paklen glas , malo onako vriskav al mocan

 

tony i 23 prosinac mi je bedak pesma , ona je posle rata nastala

 

http://www.youtube.com/watch?v=maLLIlNCJco...feature=related

 

Tu pesmu je Tony posvetio svojoj pokojnoj devojci. :da:

 

A po mom skromnom mišljenju, ova stvar je njegova ubedljivo najbolja: http://www.youtube.com/watch?v=JdIhfqDyDZ8

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Једино што је звездаш, јебига. ;)

 

:pivopije:

 

Jebiga,razumem zbog cega ti to smeta...tesko je navijati za klub koji ce uvek biti iza kluba za koji navija olmajti koleZa. ;)

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

Hronološki gledano, dens je počeo da puca po šavovima negde tamo '99-00 godine.

 

Mozda i malo ranije,tamo negde '97-98...pojavom City Records-a i jebene Lune.Tada je sve ot'slo dodjavola.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI
Jebiga,razumem zbog cega ti to smeta...tesko je navijati za klub koji ce uvek biti iza kluba za koji navija olmajti koleZa. ;)

 

:pivopije: :pivopije: :pivopije:

 

 

 

Mozda i malo ranije,tamo negde '97-98...pojavom City Records-a i jebene Lune.Tada je sve ot'slo dodjavola.

 

 

Jes kurac,a poslednji albumi Duck-a i Beat Streeta iz 2001?

tEK KAD je Husa beatstreet poćo da zavija ko šaban,2002.tad je dance domaći puko.

 

ali evo,snap u bg-u,gostuje duck,energija,trik fx,IDE SE,šta kurac?samo devedesete,DO DASKE!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...