Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

Pricao sam sa nekim ortacima iz nisa koji ce da osnuju bend koji ce obradjivati dens i necrofolk hitove u deathrash fazonu, sta kazete na to? Nesto kao Ten Masked Man, ako je neko cuo za te careve.

 

Mozete li da zamislite A tebe nema, Samo zelim da znam, Mito Bekrijo i jos mnogo toga, odsvirano sa distorziranim rifovima i grolovano? :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sinoć sam neplanski otišao na neki rođendan i našao se u dens paklu iz devedesetih.

 

Najgore mi je kad vidim tu decu koja se sad lože na to, jer su suviše mali da bi se sećali kakvo je bilo to vreme koje je ta muzika obeležila, pa me još pitaju "a što ti popizdiš kad čuješ Dr. Igija?" Pa zubima bi ih klao!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 5 months later...
Mislim da je Opsesija od JUNKIE FEE, ili Funky G, na prvom albumu su se zvali FANKY G, mozda i greshim...

Седи, један. 'Опсесија' је Nightfall ;) (мада не знам зашто сам ставио смјалија, у оригиналу Beat Street).

 

И срам вас било што заборављате Весну Галиот у овим распрвама. Она дефинитивно припада овде са осталим баљезгаријама.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
Седи, један. 'Опсесија' је Nightfall ;) (мада не знам зашто сам ставио смјалија, у оригиналу Beat Street).

 

И срам вас било што заборављате Весну Галиот у овим распрвама. Она дефинитивно припада овде са осталим баљезгаријама.

 

''Opsesija'' Nightfalla je nekompletna i ima grešaka u tekstu.

 

Pa i Leontina se uklapa u ovu branšu baljezgarija.

 

I bila je ona jedna pesma, ali ne znam ko je pevao, ali počinje ovako: ''iiiiii,daaaaa-an! ja se molim na taj dan, kada sam upoznao devojku koooo najlepšššš-ššši saaa-an! dole sa par ortaka na moru, u glupom razgovoru''. - dno.

Edited by Vlladimir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Lukas Ацовић

tap o11 kad pevaju ,,da li bi prala nase gaće maće.......a ispod gaće mi pćelinjo saće!

 

vesele '90, mobbie dick i pesma ,,kralj kokaina,, moja omiljena iz toga dzlatnog doba

jerbo sam narkoza 101%

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Mars Venus - Budi Sa Mnom.

Predivna baladica još bolje uspomene moga spomenara ... prvo strastveno ljubakanje i pipkanje u šumici

na ekskurzijici, tamo daleke '96 godinice.

 

Moby Dick - Zar Nije Te Stid, pa Ubio Sam Čoveka Zbog Tebe ( tr00 dance hit ) ...

 

... i Ivan gavrilović kada se pokušao povaditi u dance vodama, zbog ljakse prvog albuma.

 

Beše jedna mnogo opaka pesma, još bolji spot kao šamara neku kučkicu u diskoteci ... krvavo do kolena.

 

E da, pesma se zvala valjda '' Ja nikad neću biti tvoja sudbina.'' Mračno vreme, ali muzika mnoogo dobra bila!!!

 

 

 

 

 

 

 

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jao ovo moram da podelim sa vama...Pre neki dan bilo mi je dosadno i kao sela sam da gledam TV i tako nasumice prebacivala programe i sta? Na nekom lokalnom kanalu mesavina densa i harmonike i turbo folka i popa i cega sve ne...Kao neki likovi u trenerkama za 5 brojeva vecim igraju...Tu prepoznam one Cigane...pardon Rome Djoganija i tu ekipu ali i dalje ne vidim ko je glavna faca...Jer u krupnom planu su perfektno ciste bele najke...Mislim da ste provalili...Ivan Gavrilovic i 200 na sat...OK nije ta pesma sad kao nesto nepoznata ili cudna ili sta vec ali me je podsetila na jedan period kojeg se i ne secam najbolje jer sam bila klinka...Sa ove vremenske distance mogla sam mnogo razumnije da sagledam cuveni kic i sund 90ih...Jedinu sto mogu da kazem je : Ne mogu da verujem !!!!!!!!!!!!!!!!! Ne znam kako da opisem to sto sam videla! Jbna tragikomedija! Da li je moguce da smo bili toliko ocajni i jadni da su to bili glavni hitovi koji su se vrteli na svim radio stanicama i TV programima? Mislim da je danasnj Grand nesto prefinjeno u odnosu na ono...Naravno da sam posle te pesme molila boga da bude jos neka iz tog perioda ali jbga...Vise srece sledeci put... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

u moje vreme kada sam bio denser - fanky g style - nisam gotivio narodnjake tek kada sam pocheo da mesim i gledam velike dojke pocheo sam da furam baju i devojke volim volim kad se maze i to su bile zureze bruka !

od kada je gagy iz fanky g-ja okrenuo jaknu naopachke i djuskao samo zato sto na ledjima mu nesto pise i to je bilo kul pocheo sam sa masovnim treningom , jeste priznajem bio sam denser u os branko radichevic palio sam dancefrool ne mogu da lazem i bilo mi je super naravno da sam shetao najke a josh kad sam uzeo i treshu pride bio sam totalno dance je uvek u fazonu dance je uvek bio kul na prekookeankom brodu i avionu tap papa pap denas yeah yeah .

Edited by Rle

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Razbijač-NAAĆI

svi zaboravljate IVAN SEXPRESSA.koji je to kralj bio.ćelav,nabildovat,seksualan,obrijat od glave do pete,vozi se na rolerima i peva-a što me tako gledaš,a što me tako gledaš,nemoj da se predaš....koji je to kult bijo,a ribe vr!

posle je prešo u rap gej vode,obrijo i brke,i posto tag!gengsta čkapi.prso.baš je ispo glup.

 

ja sam se lozio na gocu trzan iz mladjih dana

i na nives celzijus, kad se pojavila kod mini maksa.na nives celzijus,neki spot,gde ona igra u nekoj kratkoj suknjici a sve joj ispada i sise i dupe i sve sam bas manijacki drko.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
svi zaboravljate IVAN SEXPRESSA.koji je to kralj bio.ćelav,nabildovat,seksualan,obrijat od glave do pete,vozi se na rolerima i peva-a što me tako gledaš,a što me tako gledaš,nemoj da se predaš....koji je to kult bijo,a ribe vr!

posle je prešo u rap gej vode,obrijo i brke,i posto tag!gengsta čkapi.prso.baš je ispo glup.

 

ja sam se lozio na gocu trzan iz mladjih dana

i na nives celzijus, kad se pojavila kod mini maksa.na nives celzijus,neki spot,gde ona igra u nekoj kratkoj suknjici a sve joj ispada i sise i dupe i sve sam bas manijacki drko.

 

 

AHHAHAHAaahaha...

 

Nives je prava bomba, majke mi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

svi zaboravljate IVAN SEXPRESSA.koji je to kralj bio.ćelav,nabildovat,seksualan,obrijat od glave do pete,vozi se na rolerima i peva-a što me tako gledaš,a što me tako gledaš,nemoj da se predaš....koji je to kult bijo,a ribe vr!

 

Meni se djasvi ona pesma "Dua dua" njegova.

 

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

http://rapidshare.com/files/143053929/Vese..._part1.rar.html

 

http://rapidshare.com/files/143074942/Vese..._part2.rar.html

 

Evo, aploudovao sam kultne dance stvarćice ... pažljivo odabrane iz moje kolekcije.

 

Pesme su skroz po mom ukusu, nadam se da će se i vama dopasti.

Učinio sam čisto zbog Pobesnelog Tigra i Mite, jer su se javili ... vi ostali, prljavi & zli metalčići - iš! :violent:

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

da li ima nada noc od djoganija ili vanvremenski hit B3 olovna ruka :)

fanky g naravno dens je uvek u fazony ako to nema necu skidam .. dok sam ja palio densflorove po obliznjim diskotekama vi ste se josh pitali sto je gagy okrenuo naopachke jaknu u spotu samo u snu

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...