Jump to content

Domaci Dens 90-ih


Acid Rain

Recommended Posts

Ja jesam,ali fora je u tome sto sam tad izbegavao ovo da slusam,sad mi zabavno.

 

Inace,Beat street je na kaseti,pa ne mogu da rezem ljudima,a rado bih.

 

icon_rockdevil.gif kiklop icon_rockdevil.gif

Pazi sve je to u redu, biti underground iz inata, ali ipak...ovo je banalno...

 

Al' ajde neka...bar se o nechemu pricha...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 months later...

Jbt, ne mogu da verujem kako neke ovde nije sramota da pricaju kako su slusali svo to smece od muzike a jos i sebe nazivaju metalcima! Ta "muzika" je upropastila veliku vecinu dece u ovoj jadnoj drzavi pa i samu drzavu. Svi ti textovi su pisani za one koji imaju ne vise od 3 grama mozga, koliko ti treba da bi zapamtio sve to sto je palma pustala... Boli mene uvo sto ste vi to slusali, i treba uvek da bude takvih, ali ne nazivajte sebe metalcima jer sad kao slusate Cradle Of Filth, Rammsten ili Sisters Of Mercy i jos mnoge gluposti jer ko je od malena dizelas i pozercina, taj se nikada nece opametiti!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt, ne mogu da verujem kako neke ovde nije sramota da pricaju kako su slusali svo to smece od muzike a jos i sebe nazivaju metalcima! Ta "muzika" je upropastila veliku vecinu dece u ovoj jadnoj drzavi pa i samu drzavu. Svi ti textovi su pisani za one koji imaju ne vise od 3 grama mozga, koliko ti treba da bi zapamtio sve to sto je palma pustala... Boli mene uvo sto ste vi to slusali, i treba uvek da bude takvih, ali ne nazivajte sebe metalcima jer sad kao slusate Cradle Of Filth, Rammsten ili Sisters Of Mercy i jos mnoge gluposti jer ko je od malena dizelas i pozercina, taj se nikada nece opametiti!!!

@pagan_sword: daj ne zasmejavaj me molim te.. jesu tebi u porodilisHtu nabili na usHi diskmen sa nekom metalcHinom? kad si klinaTz, slusHasH ono sHto ti je pristupacHno, a ako kasnije (ili pre) otkrijesH da ti muzika znacHi dovoljno da bi otkrivao nove i kvalitetne stvari, onda se orijentisHesH..

 

osim toga, sva ta podela na "pozere" i "true metalTze" i uopsHte na "metalTze", "roCkere", "punkere", "fensere".. povraTja mi se od toga..

 

za pocHetak zivi i pusti druge da zive, a ako ti to ne ide, onda ih bar pusti da umru..

 

 

sHto se ticHe diesel muzike...

 

primetila sam da se u poslednje vreme stvarno forsira ta muzika. ja kad odem na neq zurq gde se to pusHta, shvatam to ako parodiju na to odvratno vreme.. znam da ima i onih koji to slusHaju ozbiljno, ali ne vidim zasHto toliko tZimanja ni oko cHega. kao da nemamo narodnJake.. isto je..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma u redu je ako neko slusa to i treba naravno, glupo bi bilo da smo svi isti jer bi bilo dosadno! Ali nije u redu da neko sebe naziva metalcem a da mu jos uvek podju suze kad cuje nesto od tog smeca. A sto se mene tice, ja sam kao klinac poceo da slusam caletove kasete (Whitesnake, Uriah Heep itd...), to mi se svidelo i jbg, vremenom sam poceo da slusam jos mnogo toga i tako... Nikada nisam porekao da sam izlazio na fency mesta jer u ovom mom usranom gradu nema nista pametno a ko je lud da sedi kuci vikendom, naravno, a i drustvo mi je bilo tako! No, sigurno da nisam izlazio zbog muzike vec zbog riba icon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...