Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Ne bih filološki u životu upisala... beskorisnije je od filosofije... engleski se samo fantastično uklapa u moj zli masterplan, to je to :mhihi: ... ima i to što sam "nerd" neke prednosti.

 

Nego... haha... dobar ovaj Sodom :bigblue:

 

\"IPB

 

Sodom Klassentreffen 2006

 

IPB Image "For the upcoming activities for the 25th band anniversary next year I called again to the band meeting. Except Strahli, Aggressor and Bloody Monster all came.

From left above to right downward: Chris Witchhunter, Tom Angelripper, Frank Blackfire, Bobby, Michael Hofmann, Grave Violator, Atomic Steif, Uwe Christoffers (Athätor), Bernemann and Andy Brings."

Photo by Robert Schmidt

 

// sa oficijelng sajta

 

 

 

Mene samo zanima, kakvih crnih 25 godina, ne postoji li Sodom od '81/82.? Varam li se?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bih filološki u životu upisala... beskorisnije je od filosofije

A ja se vec 2 godine premisljam da li da upisem jedno ili drugo. Jbga, ja sam izvorni lezilebovic, pa su mi drustvene nauke pri srcu.

 

Inace bre, kako je Tom propao poslednjih godina to nije zdravo, i vokalno i po izgledu....

Share this post


Link to post
Share on other sites

2006-1981=25

 

:)

 

Sta ti nije jasno? : )

 

Nešto sam se istripovala teško... zapanjila sam se kad sam pročitala na sajtu, a sad... :unsure: ne valja to.

 

Inace bre, kako je Tom propao poslednjih godina to nije zdravo, i vokalno i po izgledu....

 

A bio sladak dečko kad je bio mlad :redface: pre tih 25 godina :redface:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Koji je to vic, pricaj bre? :)

 

Inace ne znam dal je neko primetio da su domaci fensici poceli da koriste "tresh" kada zele da oznace nesto sto je bzvz, bljak i tako to...

Primer:Idemo ja i jedna moja fancy drugarica kroz grad i ona blene u moje iscepane pantalone i odvali komentar

"Jao bash su ti tresh te pantalone" na sta ja odgovaram,

"Hvala!"

a ona zbunj pogled :):):)

 

 

Nece da nam isprica vic :no:

 

A fensici = jadnici/ce

neki od njih nose, i ne znajuci, krpice i nakit u metal fazonu.

E, to je tek smesno :twisted:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sladak? Ono je tebi slatko? Bio je jos ruzniji sa onom kratkom kosom.

 

Ko? Pevac? Gerre? Mislila sam na period, recimo, one fotke sa teme 'najruzniji HM bend', koji sam procenila na pre oko 25 godina... kakva kratka crna kosa?

 

Ne... najbolja je cica iz moje skole koja povremeno obuce Judas Priest majcu i stalno izlazi u SKC i Kuglas a ne moze da podnese bilo kakvu formu metala... objasnjenje? "Pa moram, tera me drustvo" :)

 

edit

Ne treba se smejati tudjoj nesreci

Edited by Valkyrie

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ko? Pevac? Gerre? Mislila sam na period, recimo, one fotke sa teme 'najruzniji HM bend', koji sam procenila na pre oko 25 godina... kakva kratka crna kosa?

Koliko sam ja video iz tvog prethodnog posta, pominjala si Toma Angelrippera od pre 25 godina, a ne Geru.

Share this post


Link to post
Share on other sites

leder rebel! lajtnin in da daaa-aaaaak

Leder rebel! vit d brning hart! :):):)

 

Inace koliko ja znam Gerre je zenskoj populaciji bio poprilicno simpa dok se nije ukrmio, sad se presaltovo na debele goticarke probably...

Inace jer Gerre ima zenu, decu i te fazone, zna li neko???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...