Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Nisi ti jos pio Cotinu rakiju iz trstenika 25god staru, crne boje ...

Ja ne znam koj se kur. zalite samo se molim da ne menjaju nista vise i da ga ovako izdaju !

Pa treba im se odati cast sto su snimili ovakvu krljomu ... i vi ste mi neki tresheri ?!?

Idite slusajte Sith Flames i Triviume oni imaju dobre bubnjare i super produckiju !

 

KVLT IZ BEK !

 

Digli su rejting kod mene puta zilion u odnosu na ono govno od prethodnog albuma... tako da sve vise razmisljam da ih dovedem ne ide ... sta ti je kvlt!!!

Ovo moram da vidim uzivo u kurac !

 

PS> Jedino malo zasrali outbreak of evil ! :))

:rockdevil: :rockdevil: :pivopije:

Edited by Frubi666

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahahha, posle ovakvih komentara ovde i na jos nekim forumima ovo cu def. da skkinem :)

 

Lepo se vidi da su hteli da imitiraju 80te kad su bili klinci i nisu znali da sviraju, dobra je fora. Ovo je tras u lice svim novim super napucanim albumima :):):)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisi ti jos pio Cotinu rakiju iz trstenika 25god staru, crne boje ...

Ja ne znam koj se kur. zalite samo se molim da ne menjaju nista vise i da ga ovako izdaju !

Pa treba im se odati cast sto su snimili ovakvu krljomu ... i vi ste mi neki tresheri ?!?

Idite slusajte Sith Flames i Triviume oni imaju dobre bubnjare i super produckiju !

 

KVLT IZ BEK !

 

Digli su rejting kod mene puta zilion u odnosu na ono govno od prethodnog albuma... tako da sve vise razmisljam da ih dovedem ne ide ... sta ti je kvlt!!!

Ovo moram da vidim uzivo u kurac !

 

PS> Jedino malo zasrali outbreak of evil ! :))

:rockdevil: :rockdevil: :pivopije:

 

U jebem ti, dobro zvuci ova prva recenica, rado bih probao. Ne preteruj sa Sith Flames i Triviumom, a Sodom je bolje svirao i kad su bili deca tj. kad su pocinjali, ne mogu se pomiriti s tim da je ovo ovako odsvirano dobro i kvlt, al sta da ti kazem, podeljena su misljenja i drugaciji senzibiliteti, ko voli nek' izvoli, ja sigurno necu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А што се продукције тиче, нису они онда снимали онако зато што су тако хтели, него зато ђто није могло боље. А људи се сад ложе на то кад могу да ураде и боље, па то опонашају.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ja zapravo hocu da kazem, evo opisa In The Sign of Evil-a :

"ow,can we say "the best Sodom`s stuff ever" for a recording where the playing skills of the members of the band are the lowest possible and can be comparable to beginners?Where the drummer got out of rhythm at least 10 times per song,or the guitars are desperately trying to catch each other?Where there`s a song without end (Outbreak of evil),where the band themselves don`t know how many turns they have until the end??The answer is YES,definitely,this is their best release!Not always the perfect playing makes a record great.On this recording,the mistakes are the perfection that makes ITSOI a great release"

Lik iz hrvatske pisao(covek pri tom ima bruku stvari), radio tejp trejdnig sa kreatorom, n.assaultom 85 itd. ima covek Heller dva Live snimka itd., al to nije bitno, bitno je da je to to !

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest IN THE NAME OF GUUUZ

promo, ali ne verujem da će se nešto razlikovati, što su hteli da nabudže (kao npr. glasove) nabudžili su.

 

ovo je ovako namerno urađeno, ali jebe keve

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...