Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Ovo je katastrofa!Najgore govno koje sam cuo u poslednjih par godina.Sta im je ovo trebalo?!?Uzas!

Pod jedan,u cemu je poenta ponovnog snimanja starih pesama sa ovakvom jadnom produkcijom?Koji kurac to raditi?Ako vec snimas,onda snimi sa nabudzenom.Totalno besmisleno.

Pod dva,sviranje!!!Katastrofalno je!!!Ovo ko da su svirali neki klinci koji su pre tri dana uzeli instrument u ruke.Nema nikakvog opravdanja tipa "To je zbog atmosfere,garaza,old school,picke materine"...ovo je jednostavno totalna katastrofa!Kako Toma nije sramota,nije mi jasno?Bubnjar je za odsecanje ruku!Dovoljne su "Witching Metal" i "Outbreak Of Evil"...to ko da sam ja odlupao.Ko nije cuo,neka poslusa i smucice mu se zivot.

Ovo je neopevano sranje od albuma.Ne racunajuci kojekakve krseve koji su odmah u startu losi,ovo je najjadniji i najlosiji album ove godine,i jedno od najvecih sranja koje sam cuo u prethodnih par godina.

 

Tom bi se mogao malo ugledati na svog kolegu Schmiera,ne bi mu skodilo,naprotiv.

Share this post


Link to post
Share on other sites

E pre neki dan konacno odgledah Lords of Depavrity DVD, nemam reci, odusevljen sam svime vidjenim. Najgotivnije su mi price kako je Tom kupio bas i kako je ostavljen na Austriskoj granici :)

Joj, a kad sam video one snimke svirki, iz perioda 84-92ga, srce mi zaigralo..

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Kako je ODLICAN NOVI ALBUM!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!IZASAO JE KONACAN MASTER I U PRODAJI JE CD!Ne razlikuje se mnogo od promo-a ali nema vise gresaka!!!!!!!!!!

BLOODY CORPSE!!!!!!!!!!!

 

EDIT:

HOCEMO SODOM U SRBIJI!!!!!!!!!!!!!!!!

Edited by Morphy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne videh do sada, izvinjavam se...

 

edit: zna neko sta se desavalo sa Witchhunter-om, jel istina da je tezak alkos?

 

Ja cenim da jeste, ceo dokumetnarac ga intervjusiu a on pivce ne ispusta, a u zadnjoj sceni u kojoj se pojavljuje izgleda krajnje cirke.

 

Dajte bre dovodite vise Sodom u bg pa da ginemo! SODOMY AND LUST!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...

Auh, trudio sam se da izbegavam 'Rvatsku sto se koncerata tice, ali mislim da ovome necu odoleti...

 

 

A sad se setih, kurac necu, ima nas fest... o jebem mu majku u picku... Frubi, daj S(v)odom na fest! Odma'!

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno sto veci bend ?!:)

 

Ovo je inace festival od ortaka koji radimo bukvalno zajedno... tj. bukiramo bendove za oba festivala . Kod njega kao sto vidite su neki bendovi prvog dana, a kod nas drugog.

S'tim da nista od sodoma kod nas ... jbg. duga prica, neki drugi ljudi ponudili 3-4x vecu svotu novca i tako ... ;)heheehhe

 

Aj pa se piskaramo, bice kod nas nesto mozda i bolje od sodom-a ;)hehehehee.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa verovatno sto veci bend ?!:)

jbg. duga prica, neki drugi ljudi ponudili 3-4x vecu svotu novca i tako ... ;)heheehhe

 

Aj pa se piskaramo, bice kod nas nesto mozda i bolje od sodom-a ;)hehehehee.

 

A da to nisu ljudi sa Castle Festivala? ;)

Bolje,a?Znaci upitanju je neka thrasherica?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...