Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

Имам два новија диска Корозије и могу ти само рећи да су се претворили у бљутави наци/Ои/ХЦ/треш метал, ако можеш да замислиш ту комбинацију. И Паук је дефинитивно певач са најодвратнијим гласом у историји метала. Тип звучи ко мачка усред сезоне парења.

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusam ovaj Live in Bangkog, i opet isti utisak, da je pesma The Saw Is The Law, i pored debilnog teksta, najjaca Sodomova stvar za sviranje uzivo. Cini mi se da je najveca ludnica u Sofiji prosle god. na Sodomu bila na prvoj pesmi (logicno), i bas na The Saw.

 

sta drugi misle? (oni koji su bili na Sodomu)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

slusam ovaj Live in Bangkog, i opet isti utisak, da je pesma The Saw Is The Law, i pored debilnog teksta, najjaca Sodomova stvar za sviranje uzivo. Cini mi se da je najveca ludnica u Sofiji prosle god. na Sodomu bila na prvoj pesmi (logicno), i bas na The Saw.

 

sta drugi misle? (oni koji su bili na Sodomu)

Ostaje zaljenje, ali i nada da cu ici na njihov koncert.

Mada opet ja ne idem na koncerte icon_confused.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

kako sam cuo, izaci ce dva dela tog DVDja, ili dva komada, ili deo 1 deo 2, nebitno vec. prvi izlazi za par nedelja i sadrzace snimke do 1996, a drugi koji bi trebalo da ima nove snimke izlazi tek tamo sledece godine.

 

mozda ovo svi znaju icon_smile.gif ne znam, nisam u toku.

da... prvi ce biti dupli dvd i izaci ce u septembru ove godine a drugi tek 2006. losa vest je ta sho ce izlazak njihovog novog albuma biti pomerena za januar 2006. ali ipak tom najavljuje kako ce to biti najvazniji album za sodom kao i da ce biti to njihov najbolji album svih vremena icon_rockdevil.gif zivi bili pa culi/videli

Share this post


Link to post
Share on other sites

nadam se da ce se naci u prodaji na nasem trzistu icon_uhoh.gif

E to vec malo teze, mada ko ce ga znati.

 

@AngelRipper mislim da DvD i album izlaze ranije, ne januar.

 

icon_confused.gif provericu na njihovom sajtu.

 

( wallbash.gifwallbash.gifwallbash.gif gde da cekam do januara )

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

znam bre nego im je spv nesto iskenjao pa su sve pomerili... a sho se tice albuma on nije jos ni zavrsen biggrin.gif

Ma nervira me sto je bio najavljivan za septembar-oktobar, sad moram da cekam do januara, a ko ce ga znati mozda i tad pomere hm.....

user posted image

Edited by Black_Totem213

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...