Jump to content

Sodom


Millennium

Recommended Posts

ne znam gde se denu ona tema o naj-sodom albumima.

 

definitivno izjavljujem da sam odlucio da je persecution mania za mene bolji album od agenta. necu da vas ubedjujem zbog cega. al eto cisto da se zna. jes bio sam u velikoj nedoumici, i preslusah danas ova dva, jedan pa drugi, i moj konacan odgovor je Mania. eto.

Благо сам је затворио јер већ постоји ова тема о Содому. Видиш да и овде може лепо да се расправља о њиховим албумима.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako:Vec mi je pun kurac otvaranja tema u kojima je glasanje nabrajanje i ubijanje dosade

Neka konstruktivna kritika,pohvala ili neki post koji me navodi na razmisljanje su prava rijetkost a po gluposti prednjache teme o velikim imenima tipa Megadeth,Sodom Kreator...za gomilu nepoznatih ali vrlo kvalitetnih Thrash bendova niko nije ni chu izuzev shachice odanih...pih

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo tako:Vec mi je pun kurac otvaranja tema u kojima je glasanje nabrajanje i ubijanje dosade

Neka konstruktivna kritika,pohvala ili neki post koji me navodi na razmisljanje su prava rijetkost a po gluposti prednjache teme o velikim imenima tipa Megadeth,Sodom Kreator...za gomilu nepoznatih ali vrlo kvalitetnih Thrash bendova niko nije ni chu izuzev shachice odanih...pih

doktore u zivotu se slusa ono sto ti prija, a meni prija sodom icon_da.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ама, нико то не спори, него доца хоће да каже како су теме о великим бендовима прежвакане милион пута и да бисмо могли мало више ппажње да поклонимо и онима који долазе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мислим да доца није теби одговорио, али је вероватно то поменуо због наше расправе око затварања екстра теме. Мислим, стварно нема поенте да стоје дуплиране, или још горе триплиране и мултиплиране, теме о бендовима, ма који бенд то био.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
doktore u zivotu se slusa ono sto ti prija, a meni prija sodom icon_da.gif

Ma nisam nista lose mislio sto ti slusas Sodom nego mi muka od nekih dosadnih tema tipa najgori/najbolji,

vidis koliki je forum postao ne mozes se snaci..

 

Nego da te pitam, kako ti kao dobar vjernik i krstena dusa(ovo vidjeh na drugim forumima) slusas ovu "satanistichku" muziku?

Kako se navuche,da nije kakva Metal sekta umjesala prste???

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nisam nista lose mislio sto ti slusas Sodom nego mi muka od nekih dosadnih tema tipa najgori/najbolji,

vidis koliki je forum postao ne mozes se snaci..

 

Nego da te pitam, kako ti kao dobar vjernik i krstena dusa(ovo vidjeh na drugim forumima) slusas ovu "satanistichku" muziku?

Kako se navuche,da nije kakva Metal sekta umjesala prste???

slusam sve sto mi se svidi a satanista nisam, pa i sam sodom fura neki combat metal, ne bi rekao da su bas satanisti i pored nekih pesama koje imaju, sta znam muzika je jedno a sto se tice satanizma i metala jednostavno bas me briga sto je 90% grupa u satanistickom fazonu, ali zapamti mnogi to rade zbog love

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu njemci ali su dobri momci i naravno nisu satanisti

Ovo za satanistichku muziku, mislio sam na one neznalice koji sve metal grupe svrstavaju u sataniste...

Recimo VENOM - napochetku karijere su dvije godine vjezbali u jednoj crkvi zato sto su tu oni pazili nocu da nebi neko nesto oskrnavio ili unistio, a uvjeren sam da 95% populacije smatra Venom za sataniste

Ko svira Black Metal ne moze da prodje pored gospodina Satane icon_smile.gif

Ma zajebancija totalna...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jesu njemci ali su dobri momci i naravno nisu satanisti

Ovo za satanistichku muziku, mislio sam na one neznalice koji sve metal grupe svrstavaju u sataniste...

Recimo VENOM - napochetku karijere su dvije godine vjezbali u jednoj crkvi zato sto su tu oni pazili nocu da nebi neko nesto oskrnavio ili unistio, a uvjeren sam da 95% populacije smatra Venom za sataniste

Ko svira Black Metal ne moze da prodje pored gospodina Satane icon_smile.gif

Ma zajebancija totalna...

Стварно? Нисам знао ово за Веном, али су Танкард такође вежбали првих пар година у подруму једне цркве. Како ли су попови то издржавали?

Најјаче за Веном је што су стварно имали станистичке текстове, а онд акад је Кронос отишао дође албум "Prime Evil" и појаве се Мантас и Абадон са крстовима око врата.

Чекај, а какав је "In The Sign Of Evil" ако није бар малкице сатанистички?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...