Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Malo pre sam se vratio sa snimanja spota! :da:

Spot ce biti super a pesma je odlicna!

Caskali smo sa Thomasom, Khanom i Glennom i bas su bili su raspolozeni za spiku. Kako i ne bi kad su ceo dan okruzeni ljudima koji su danas saznali za postojanje benda.

Sve u svemu nadaju se dobrom koncertu i svirace nove pesme sa predstojeceg albuma koji izlazi u junu. Spot ce biti gotov prvog aprila a kada cemo ga svi videti to vec ne znam.

 

Postoji snimak sa snimanja spota i intervju sa Khanom i Oliverom. Snimak sa Glennom je propao zbog zvuka. :udri: Sve to ce te videti na nekoj od TV stanica u aprilu. :D

 

Snimaju spot za "Opera Ghost" pesmu koja bas dobro zvuci... a spot ce biti bruka dobar! On izgledaju zajebano, goth atmosfera i dobre ribe u spotu. Sta ces vise? :D

 

Sutra cu da probam da ih nahvatam na aerodromu posto sam uspeo samo da se slikam sa Glennom (krenuo sam sa istrosenim baterijama... o zalosti). :)

 

I jos nesto... mnogo "lepse" izgledaju na fotografijama nego uzivo. Khan nema gornju usnu izgleda ko jebeni zec i bash je visok, Thomas izgleda kao zena na steroidima i mali je i Casey izgleda kao neki domaci zeldi. Znaci nisam ga prepoznao. Vise se vide izbeljeni zubi nego on. I bas je malechki. :D

Ok bash sam losh sto sam ih sad popljuvao ali morao sam to da kazem... super su oni, no matter what ! :da::)

 

 

uu zextra, kamelot u BG :da::D

 

Sigurno je bilo mnogo fanova i fankinja, ili je opet bilo undercover operation? :mhihi::muzicar::pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bojim se samo da medju tim prioritetima vecini ljudi bas i nece biti Kamelot.

 

Pa? To opet jos manje dovodi do snizenja karte... Mi ne zelimo bilo koga da tjeramo da dodje na taj koncert. Potrudicemo se da odradimo sto je moguce bolju reklamu, one koji ne znaju upoznamo koliko se to moze, sa radom benda. A ko ih je slusao, pa mu nisu prioritet, e tu vec nista ne mozemo. Kamelot se ili voli ili ne voli, nema osrednje. Ja koga god znam, ili mu je Khan zakon medju pjevacima, ili ga pljuje koliko god moze. Radi se o jednom veoma specificnom bendu, cija je cijena itekako pozamasna, tako da i pored najbolje volje i zelje, i razumijevanja za besparicu, cijena karte ne moze ni pod razno da ide ispod 1800.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, recimo da sam ja u srednjoj grupu. Slusao sam i u periodu "Fourth Allegiance", pa mi se ceo zanr smucio i sad nemam nekakva posebna osecanja prema njima, iako bih ih gledao. Za mene tako neopredeljenog, a znam jos gomilu ljudi koji misle isto kao ja, 70% od cene karte za Maidene je malo mnogo za Kamelot.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ispašće da sam Terra Nostra advokat, ali ovo me je stvarno tangiralo :mrgreen:

 

Za mene tako neopredeljenog, a znam jos gomilu ljudi koji misle isto kao ja

 

Ako zaista znaš toliko ljudi, što se ne deneš u političare? Sigurno bi uspeo :)

 

U svakom slučaju, Kamelot je bend koji apsolutno zaslužuje isti tretman kao i HammerFall (nešto ne vidim da komentarišeš kako ti je 2000 din mnogo za njih) a to bi recimo vrlo dobro mogao da znaš da si recimo zaista slušao Kamelot (jer u tom slučaju bi znao da se taj album zove The Fourth Legacy a ne Allegiance, ima pesma New Allegiance na tom albumu :P)

 

Uostalom ne kapiram što si toliko zapeo za jeftiniju kartu pa jeftiniju? Ako ti se ne daje, nemoj. Ako se mnogima koje ti znaš ne daje, nemojte i to je to. Koliko god da je mnogo tih tvojih koji se predomišljaju, mislim da ih ne može biti više u 20 ni u najgorem slučaju a ako će ceo koncert da bude u šestocifrenom minusu zbog 20 ljudi onda da ga j.... :)

 

Jedno je sigurno - bilo koji ozbiljan organizator kad razmišlja da dovuče neki bend ovde računa prvo i isključivo na one ljude za koje je siguran da bi došli i po njima formira cenu karte (tj. ako je njih x onda cena karte mora biti y da bih ja bio na nuli ili nekoj pristojnoj zaradi koju planiram da uložim za sledeći koncert a da pritom ne bude cena koja će biti astronomska jer onda mi nijedan od tih x ljudi neće doći i ja ću biti u minusu te samim tim neću ni praviti ovaj koncert sada nego ću sačekati sledeću priliku kada bend bude poznatiji, povoljniji ili šta već). U tom slučaju ljudi kao što si ti (koji se predomišljaju) su mu samo plus i opcionalni (ako dodju super, ako ne, nisam ni računao na njih). Svakako da se ovde prvo računa na podršku ljudi koji slušaju power metal (a sudeći po Blind Guardianu, dobro su se pokazali) a ne na one kojima se taj žanr "smučio".

 

Recimo to bi bilo kao da ja sad smaram kako je meni mnogo da dam 2000 din za Therion i Grave Digger, ali apsolutno ne vidim poentu u kukanju. Hteo bih da vidim Mats Levena uživo kako peva, ali jebi ga, neću imati i za Hammer i za Maidene i za Saxon i za Kamelot ako odem tamo. Selekcija. Upravo se o tome ovde radi. Bolje ponude će uvek biti u plusu ili u najgorem slučaju na nuli i onaj koji ima smisla i osećaja za biznisa videće ovo kao unosan posao, a ostali će pucati a nama preostaje samo da izaberemo ono što mislimo da vredi i to je cela priča.

Edited by Lordring

Share this post


Link to post
Share on other sites

Da, "The Foruth Legacy", zajebah se. Nisam slusao taj album 5 godina, dosadio mi.

Za HammerFall ne kukam zato sto se jos nisam odlucio hocu li ici, mada mi za njih (a narocito Krokus :)) to nekako dodje realna cena.

Mozda ja samo imam poremeceno rasudjivanje po pitanju velicine bendova, posto sam skoro u potpunosti prestao da pratim power metal pre nekih 5 godina, kada mi se ta scena kompletno ogadila.

Apsolutno si u pravu po pitanju prioriteta i ja vrlo dobro znam koji su moji prioriteti po tom pitanju, te nemam tih nedoumica. Ali, i HammerFall, i Kamelot, i Saxon, i Labyrinth su sve bendovi koji bih voleo da vidim, a nisam preterani fan nijednog. A kad saberes pare za sve te koncerte dobijes bas lepu sumu koju treba izdvojiti. A treba pride skupljati pare za Kreator, Guardiane i ko zna sta ce sve jos biti do leta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Verujem, i tata bi :)

 

Ali, dok se bendovi ne smiluju da nam spuštaju cene zbog našeg niskog standarda ili dok naš standard poraste (recimo euro padne na 70 - automatski su sve karte jeftinije za 8% jer ionako se bendovi isplaćuju u evrima) zna se šta možemo nažalos' i tu naši organizatori ništa ne mogu.

 

Osim možda da smanje broj koncerata ali šta ćeš kad je i njima zinulo dupe :mrgreen:

Share this post


Link to post
Share on other sites

pošto je Saxon & Masterplan tu blizu...

 

Ja ne znam za Masterplan, kada je to? Ko njih dovodi?

 

Na Kamelot idem sigurno. Ne znam za organizatore ali meni se vise smucilo da ljudi stalno kukaju o tome kako nemaju kinte za koncert. Cim se procuje da ce biti nekog koncerta odmah svi krenu da kukaju "a gde da nadejm pare i za to?". Znaci bolje da tog koncerta i ne bude. Ja sam ocekivao da karta bude 2000 tako da mi je 1800 (ako bude toliko) OK.

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa, recimo da sam ja u srednjoj grupu. Slusao sam i u periodu "Fourth Allegiance", pa mi se ceo zanr smucio i sad nemam nekakva posebna osecanja prema njima, iako bih ih gledao. Za mene tako neopredeljenog, a znam jos gomilu ljudi koji misle isto kao ja, 70% od cene karte za Maidene je malo mnogo za Kamelot.

 

Jel ti shvatas da se NE odredjuje cena proizvoljno,tj koliko se organizatorima digne kurac?

Bend ocigledno trazi dosta kesha,plus dodaj standardne troskove i onda kad sve to lepo sabere ispadne da je najniza cena karte na kojoj organizator moze nesto da zaradi 1800 dinara.Pa nece valjda da stave 1000 dinara i imaju gubitke?

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

Cim se procuje da ce biti nekog koncerta odmah svi krenu da kukaju "a gde da nadejm pare i za to?". Znaci bolje da tog koncerta i ne bude. Ja sam ocekivao da karta bude 2000 tako da mi je 1800 (ako bude toliko) OK.

 

:pivopije:

 

 

Pa kako da nadju pare? Neka se na mesec dana odreknu cigareta, alkohola i brze hrane, pa neka ustede novac za koncert ukoliko im je stalo da vide neki svetski bend. Ja sam u srednjoj skoli pisala drugima, starijima od sebe, diplomske radove iz srpskog i teme za pismene zadatke iz srpskog i ruskog i tako sam zaradjivala novac za svoja putovanja na koncerte u Budimpestu. Sada sam presrecna sto sve ove bendove mogu da vidim i kod nas. Licno smatram da je Kamelot kvalitetniji bend nego Hammerfall, ali o ukusima ne treba raspravljati. Sto se tice propagandne kampanje za ovaj koncert, tu sam samo da pomognem!

Share this post


Link to post
Share on other sites

uu zextra, kamelot u BG :da::D

 

Sigurno je bilo mnogo fanova i fankinja, ili je opet bilo undercover operation? :mhihi::muzicar::pivopije:

 

Ipak je bilo undercover... nas troje smo bili jedini fanovi! :D

 

 

@Lordring

Nije bilo Djoganija ali je zato bio Darko Kostic i ekipa. :puke: Ribe u spotu su nosile njegove modele tek cisto da znate. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da nadju pare? Neka se na mesec dana odreknu cigareta, alkohola i brze hrane, pa neka ustede novac za koncert ukoliko im je stalo da vide neki svetski bend.

 

e svaka cast za ovo....svi kukate, a trosite pare na gluposti !!!

 

 

Licno smatram da je Kamelot kvalitetniji bend nego Hammerfall, ali o ukusima ne treba raspravljati. Sto se tice propagandne kampanje za ovaj koncert, tu sam samo da pomognem!

 

meni se vise svidja HammerFall, na ciji konc. naravno idem...a to ne znaci da cu Kamelot propustiti !!!! Naravno ako se skupi kinte !!! :):)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa kako da nadju pare? Neka se na mesec dana odreknu cigareta, alkohola i brze hrane, pa neka ustede novac za koncert ukoliko im je stalo da vide neki svetski bend. Ja sam u srednjoj skoli pisala drugima, starijima od sebe, diplomske radove iz srpskog i teme za pismene zadatke iz srpskog i ruskog i tako sam zaradjivala novac za svoja putovanja na koncerte u Budimpestu. Sada sam presrecna sto sve ove bendove mogu da vidim i kod nas. Licno smatram da je Kamelot kvalitetniji bend nego Hammerfall, ali o ukusima ne treba raspravljati. Sto se tice propagandne kampanje za ovaj koncert, tu sam samo da pomognem!

Ја само могу да се одрекнем куповине музике (искључиво оригинали), а много ми је битније да имам пуно добре музике него да видим неки бенд. Не пушим, алкохол не конзумирам, одрекао сам се слаткиша и брзе хране, тако да више немам на чему да уштедим. Једино да изађем из бенд и не плаћам пробе, престанем да се возим превозом, те уштедим паре од маркице и престанем да плаћам испите и остале трошкове на факсу.

Шалим се, али има људи који би хтели да виде све ове концерте, а немају од чега. Некада је оволико концерата колико ће бити ове године, било у 5 година и људи су стизали све да испрате.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Некада је оволико концерата колико ће бити ове године, било у 5 година и људи су стизали све да испрате.

 

i tad su ljudi kukali što nema više koncerata ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Naravno da cemo da delimo karte, kao sto je bilo za Evergrey bice i za ostale koncerte u nasoj organizaciji. Dakle sve sto smo do sada radili radicemo i nadalje plus neka dodatna poboljsanje koja ce te vec da osetite po pitanju organizacije koncerta HammerFall u Beogradu. Ja bih samo da potvrdim da ce se koncert u Beogradu snimati, i da postoji ogromna vjerovatnoca da ce isti biti objavljen kao DVD, ja stvarno mislim da je to nesto sto se u Srbiji i Beogradu nije dogodilo, prosto ne znam da li ljudi mogu da zamisle kakvu ekskluzivu smo mi dobili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Šalu na stranu, ukoliko će stvarno snimati koncert, možda bi moglo nešto da se dogovori sa njima da "izadju u susret" da koncert bude super posećen pošto ipak nije u pitanju običan koncert kao i svaki drugi pa i postoji neka osnova da se izvrše pregovori u tom smeru (sad lupam, ali recimo da smanje cenu koncerta za 5%-10% ili sl.) ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...