Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

  • 1 month later...

Super su bend. Nisam slushao "The Black Halo". Bash me interesuje kakav je

 

Nisu super ... Najbolji su!!! biggrin.gif Novi album je neshto fenomenalno ... poslushaj shto pre! orangelistening.gif

 

Ma ja volim sve albume na kojima peva KHAN.... i to bukvalno CVAKU pesmu...

 

Upravo to! Khan jeste Kamelot! biggrin.gif

The Fourth Legacy, Karma, Epica, i sad The Black Halo, mislim da mi nijedna pesma nije dosadila, koliko god puta ih preslushala ... Kamelot Rules!!! icon_biggrin.gificon_rockdevil.gif

 

Dok Kamelot samo prica pricu, Conception 'vata pravo za jaja

 

Moram da se 'bacim u potragu' za Conception-om pod 'itno icon_biggrin.gif

 

Očigledno je da je novi Kamelot podelio fanove posebno one stare i ove nove.

Vreme će reći da li je Kamelot izabrao dobar put a na nama je da se vidi kojim će to putem krenuti već od sledećeg albuma.

 

Chini mi se da shta god urade urade kako treba, tako da pozdrzhavam svako 'experimentisanje' ... go go Kamelot! mrred.gif

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma 'ajde, album je fenomenalan. Dueti su vrlo dobri, sladak je i spot za Haunting, samo nisu morali njih dvoje da se pojavljuju u modernoj odeci, malo kvari atmosferu. Onaj za The March Of Mephisto nisam uspela da odgledam, prekinuo mi posle nepunog minuta. Sto nisu lepo i njega stavili za download?

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
iako nisam bas neki ljubitelj power metala mnogo mi se dopao album black halo koji je stvarno fenomenalan a posebno mi se svidja vokal zato sto ne kresti nego ima odlican glas.Omiljene pesme su mi:The march mephisto,Soul society i the black halo

Tako tako. icon_biggrin.gif Kreni sada da preslusavas albume od nazad, uzmi Epicu (zagarantovano ce ti se svideti) pa Karmu itd. Prva 2 albuma NE slusaj ni slucajno, totalni raspad.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Tako tako. icon_biggrin.gif Kreni sada da preslusavas albume od nazad, uzmi Epicu (zagarantovano ce ti se svideti) pa Karmu itd. Prva 2 albuma NE slusaj ni slucajno, totalni raspad.

Ne bih se slozio.

Jeste da je Kamelot sadasnji mnogo bolji, ali da su prva dva raspad, malo je pretjerano!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni se ne dopadaju ... ipak je Khan taj koji je zasluzhan shto je Kamelot ovakav kakav jeste (najbolji bend ikada  ) 

 

Koliko god izgledalo da je Khan za to zasluzan, ja mislim da je on ubedljivo najmanje zasluzan za to. Najzasluzniji je Youngblood, zato sto on komponuje pesme i textove. A i Kamelot je njegov bend, on je ja mislim jedini originalni clan. Pa posle njega ide Casey Grillo, lik jede bubnjeve. Nije on nesto munjevito brz ali svira tako zajebane i untempo pesme da mu skidam kapu. E tek onda dolazi Khan. On jeste vanserijski dobar vokal, ali oni bi sasvim fino mogli i bez njega. Tacno je da ne bi bili bas ovoliko popularni i dobri kao sad ali sigurno bi bili SKORO toliko. Dobar vokal moze da se nadje, tu je Allen, tu je Lande, ima ih dosta koji valjaju.

 

Ne bih se slozio.

Jeste da je Kamelot sadasnji mnogo bolji, ali da su prva dva raspad, malo je pretjerano!!!

 

U pravu si. Nisam upotrebio dobre reci, nisu bas toliko losi kakvim sam ih predstavio.

Edited by GolluM

Share this post


Link to post
Share on other sites

E tek onda dolazi Khan. On jeste vanserijski dobar vokal, ali oni bi sasvim fino mogli i bez njega. Tacno je da ne bi bili bas ovoliko popularni i dobri kao sad ali sigurno bi bili SKORO toliko. Dobar vokal moze da se nadje, tu je Allen, tu je Lande, ima ih dosta koji valjaju.

 

Pa ne znam, mozhda bi mogli bez njega, ali po meni to ne bi bi Kamelot koji ja volim icon_biggrin.gif Khan je idalan za ovaj bend, ako ga zamene napravice najvecu greshku no.gif Ali nece valjda, otkud mi to ... wallbash.gifbiggrin.gif Upravo jer Khan nije pevao na prva dva albuma, oni su prilichno loshi, tj. meni se ne dopadaju, ali nisu raspad! biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Koliko god izgledalo da je Khan za to zasluzan, ja mislim da je on ubedljivo najmanje zasluzan za to. Najzasluzniji je Youngblood, zato sto on komponuje pesme i textove. A i Kamelot je njegov bend, on je ja mislim jedini originalni clan. Pa posle njega ide Casey Grillo, lik jede bubnjeve. Nije on nesto munjevito brz ali svira tako zajebane i untempo pesme da mu skidam kapu. E tek onda dolazi Khan. On jeste vanserijski dobar vokal, ali oni bi sasvim fino mogli i bez njega. Tacno je da ne bi bili bas ovoliko popularni i dobri kao sad ali sigurno bi bili SKORO toliko. Dobar vokal moze da se nadje, tu je Allen, tu je Lande, ima ih dosta koji valjaju.

 

Za Youngblooda se slazem, on je tu mastermind, a Kahn je "samo" extra dobar vokal sa izuzetnom bojom glasa! icon_da.gif Savrseno se uklapa u Kamelot stil svirke!

 

Za Grilla se ne bih slozio sa tobom, ja bas mislim da je obrnuto tj. da nije neki "zajeban" bubnjar, vec da je (opet) "samo" extra brz i precizan! icon_da.gif

Cuti: Center of the universe, Snow, Forever - kidanje icon_rockdevil.gif

 

 

Sve u svemu Kamelot je je po mom misljenju jedan od najjacih bendova danasnjice! (po muzici - ne po tehnikalijama) icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

U svakom slucaju bend je postigao veliki napredak dolaskom Khana u bend. A sto je najveca fora, ja nisam cuo ni jedan bend iz Amerike koji svira ovaj stil muzike. Postoji tzv. Americki power, bendovi poput Nevermore ili Jag Panzer ali Kamelot je nesto sasvim drugo. Youngblood je faca a Khan je legenda. Ti prvi albumi su ok samo sto im je ritam spor,a Siege Perilous, prvi album sa Khanom je ochaj....no comment. Od 4L krece pravi Kamelot.

 

Pesme: The Fourth Legacy, Forever, Center of the Universe, Snow, The Haunting, Moonlight, a kao najbolju baladu koju sam ikada cuo u zivotu, Abandoned!

Share this post


Link to post
Share on other sites

nabavio sam i Epicu i mogu samo da kazem da mi je black halo 10 puta bolji

Nemoguce! no.gificon_biggrin.gif

 

Doduse, Epica je album sa najvise prosecnih pesama, sto nije bio slucaj sa 4th LEgacu i Karmom gde je svaka pesma sa albuma hit!

Ima i Epica extra stvari: Center of the universe, Farewell, Wander, Snow, 4 ways to epica itd.

 

Odgledao sam spot za "The haunting" i mogu da kazem samo icon_rockdevil.gif

 

Ona devojcica u spotu je preslatka icon_redface.gifwub.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...