Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Ja ne znam sto se ljudi toliko loze na Khana, dobar je on pevac i sve to, ali sta je falilo starom ''Kamelot-u''? Mark Vanderblit je bio faca, dobro, podsecao je na Midnight-a, zbog glasa, ali sa njim su ''Kamelot'' bili pravi power metal. Danas, ''Kamelot'' jeste super bend, ali vise zvuce kao bend za neki soundtrack za Diznijev crtac.

Uostalom ''Khan'' ne bi ni dobio angazman u bendu da je imao strah od visine! icon_wink.gif Oni koji slusaju ''Kamelot'' od pocetka, znaju o cemu pricam. mrred.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja ne znam sto se ljudi toliko loze na Khana, dobar je on pevac i sve to, ali sta je falilo starom ''Kamelot-u''? Mark Vanderblit je bio faca, dobro, podsecao je na Midnight-a, zbog glasa, ali sa njim su ''Kamelot'' bili pravi power metal. Danas, ''Kamelot'' jeste super bend, ali vise zvuce kao bend za neki soundtrack za Diznijev crtac.

Uostalom ''Khan'' ne bi ni dobio angazman u bendu da je imao strah od visine! icon_wink.gif Oni koji slusaju ''Kamelot'' od pocetka, znaju o cemu pricam. mrred.gif

Khan ima mnogo, mnogo lepsi glas od Mark-a, i mnogo prijatinju boju glasa...a i lepsi je biggrin.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...

KAMELOT To Record New Album This Summer

 

American/Norwegian melodic metallers KAMELOT have posted the following message on their official web site:

 

"We are pleased to announce that KAMELOT will be returning to Norway for the Ragnarock Festival in August 2006.

 

"Work continues on KAMELOT's first DVD, 'One Cold Winter's Night'. The [disc] is tentatively [slated] for a fall/winter release and is sure to please all the fans. The incredible concert in Oslo includes special appearance from Simone Simons (EPICA), Sascha Paeth and Snowy Shaw, plus many more!

 

"Next album news! In a recent phone call, guitarist Thomas Youngblood stated, 'We are now in full writing mode for the follow-up to 'The Black Halo'. There are tons of ideas and we are very excited about what we are coming up with. We hope to be in Germany this summer recording the next album and once again we will have Sascha and Miro on board to produce the songs.'

 

"Many more live appearances are being planned including a possible North American tour."

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kad pre????

stancovanje albuma...

nekada su se albumi cekali po 5 godina..

sad se iznenadis kad neko napravi pauzu od 2 godine...

There are tons of ideas and we are very excited about what we are coming up with.

 

Mislim da njima vreme ne znachi nishta, tj. znachi, imaju ga manjka... mhihi.gif

 

Novi album... icon_rockdevil.gif ... jedva chekam! biggreens.gif

 

Kamelot rulz! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato su poslednja 3 albuma potpuno ista...

 

Mhm, potpuno ista u smislu... par balada, par brzhih pesama i po koji 'instrumental'?! (zar to nije idealno ph34r.gif ) icon_wink.gif S tim shto je The Black Halo, mozhda, nastavak Epice, ili nije... Epica je inspirisana Gete-om... ph34r.gif dok Karma nema veze sa njima (direktne icon_wink.gif)... dva poslednja su progressive-nija... ali svi su savrsheni! icon_cool.gif Nemam pojma, pogubila sam se... icon_smile.gif

 

ma ko ima vremena da se bavi powerom kad toliko kvalitetne muzike na sve strane...

 

Ne morash samo powerom, mozhe kombinacija power-progressive... mhihi.gif

 

Kamelot rulz! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

zadnja tri albuna jesu u osnovi ista....... ali pa shta? savrseni su!

medjutim ako za koji mjesec izdaju novi album koji bude "Black Halo 2" ili sl. poce ce da......... smaraju. Mislim da bi trebalo da krenu malo dalje, da napreduju u muzici.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

sta rec...

savrsenstvo od benda..

khan po meni najbolji muski clean vokal...

najbolji albumi karma,epica i black halo, a ni fourth legacy ne zaostaje na ljestvici...

iz slusanja u slusanje uvjerin se koliko je ovaj bend savrsen...

svaka in cast...

najbolji power bend...

Share this post


Link to post
Share on other sites

zato su poslednja 3 albuma potpuno ista...

ma ko ima vremena da se bavi powerom kad toliko kvalitetne muzike na sve strane...

...za nekoga ko ne razume ovu muziku i nema sluha,da....jesu ista...

 

Pa ti poshtedi i sebe i nas postovanja na ovoj temi tako shto cjesh prestati da se bavish power-om icon_smile.gificon_smile.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

khan po meni najbolji muski clean vokal...

najbolji power bend...

Slazhem se u potpunosti! icon_wink.gif Mada, po meni su najbolji jer nisu chist power metal bend, vec ima dosta prog uticaja, narochito na poslednjim albumima, a zna se da progressive rulz! zuba.gif

 

...za nekoga ko ne razume ovu muziku i nema sluha,da....jesu ista...

 

Pa ti poshtedi i sebe i nas postovanja na ovoj temi tako shto cjesh prestati da se bavish power-om  icon_smile.gificon_smile.gif

 

Hej L, samo bez nerviranja icon_wink.gif Chovek ne voli power... vishe Kamelota za nas! biggrin.gif

 

Kamelot rulz! icon_cool.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...