Jump to content

Kamelot


Telcontar

Recommended Posts

Meni se novi album mnogo vise svidja nego prethodna dva. Iskreno, opalo mi je interesovanje za Kamelot posto su i oni poceli da proizvode skoro iste albume... nista novo. Nisam se ni trudio da nabavim The Black Halo, ali nekako je dosao do mene i kada sam cuo odmah mi se svideo. Ima neki cudan smek...

Ipak, po meni je The Fourth Legacy njihov najbolji materijal (za sada).

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa,ne slazem se bas za to...Neke stvari jednostavno treba svariti.Treba vremena.

OK kapiram ja da za nelke stvari treba vremena ali ovde pričam o slušanju albuma po 100 puta i priči kako vam nadolazi da je album sve bolji i bolji.

Mislim ja stvarno volim Kamelot slušam ih od samog početka ali ovde su mnogi zaključili da nešto fali u "atmosferi" novog albuma.

Share this post


Link to post
Share on other sites

uvek postoji onaj faktor da ako album slusas ogroman broj puta, mora ti se na kraju svideti (cast izuzecima). ali, nije u tome poenta... ok, ako uvidis da album ima potencijala i da ces svakim narednim slusanjem da otkrivas nove momente, to je druga stvar. ali, pitki albumi, tipa novog kamelota, ne bi trebalo da se cine losijim posle prvih par slusanja ako zaista takvi nisu. priznajem da sam i ja delimicno promenio misljenje u vezi novog albuma, ali to je vise zato sto sam zeleo da mi se svidi pa sam se cak malo i silio pustajuci ga. album jeste losiji od fourth legacya i karme, narocito od epice. atmosfera jeste problem, ali meni su veci problem same pesme koje nemaju te parametre koje su ranije cinili tako upecatljivim.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Novi album je za mene, jedno od najprijatnijih iznenadjenja ove godine, barem shto se tiche Power Metala icon_da.gif

 

Znachi, songwriting su digli na josh vishi nivo. Tom je jedan od definitivno najboljih gitarista na sceni trenutno. Album je mnogo tezi za slushanje nego i Sarma i Epika, ali je za mene ovo mozda i najbolji Kamelot rad. Chak i Roy peva mnogo vishe kao mushko icon_smile.gificon_da.gif

 

icon_rockdevil.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po meni odlican album(The Black Hallo)..... jako dobra atmosfera u svim pesmama... odlicni textovi...treba malo vishe od 2 slushanja da ti pesme udju u uvo,ali bez obzira na to....ponavljam ODLICAN album.... icon_mrgreen.gif Ko god da je rekao slazem se da je mozda jedan od najboljih iako su Karma,Epica i Fourth legacy...odlicni albumi...ovaj je jako blizu tome da ih nadmashi...

 

 

ustvari sva od sva cetiri navedena albuma ne bih mogla da izdvojim ni jedan koji bi bio na prvom mestu.... icon_mrgreen.gif Zato i volim Kamelot... dobri su kako god da okrenesh.... icon_mrgreen.gif

Edited by *One Wish*

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

"3) Alisa Martin vishe podseca na mushko kad peva neg Roy"

 

Slusaj vamo,po meni Roy Khan ima pravi muski glas,moze duboko da peva,a visoko peva na svoj nacin jer ima specificnu boju glasa,pa ti se mozda cini da ima glas k'o neka pickica.

Pazi ja se divim pevacima poput Kiskea,vecine Malmsteen-ovih vokala (da ih sad ne na brajam sve,bice duga lista) i Fabia Leonea (valjda se tako zove onaj lik iz Rhapsody),jer mogu da izvlace neverovatne stvari,ali oni pevaju k'o da nemaju muda.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...