Jump to content

Oproshtajno Pismo


Rain

Recommended Posts

  • Replies 92
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ah Gothicari... zato više volim blekere... previše su energični i poprilično se zanimaju za koze, pogotovo ako im prilaze s leđa rolleyes.gif

Sta ti imas protiv goticara? violent.gif

 

E, imam ja ideju : hajde da izvrsimo grupno ritualno samoubistvo!!!! 

 

U slavu... koga? icon_uhoh.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sta ti imas protiv goticara? violent.gif

"Oh, niko me ne voli... ja ne treba da zivim... ja nisam trebao da budem rodjen... keva mi nije kupila poodlu i sad cu da se bacim sa mosta... "

 

blah... to se sve zove pubertet i odrastanje... Goddamn...

 

Nemam nista protiv nekog ko SLUSA gothic, ali kad mi dodju skenjavci onda stvarno poludim... jos ako nemaju pravi razlog za depresiju, vec samo pokusavaju da navuku paznju na sebe...

 

Hocu da saslusam i da pomognem ako neko ima problem, ali to vampirsko tripovanje, u paketu sa onim "ne smem da izlazim na sunce i nosim beli puder" je iritirajuce... pogotovo kad cujem od doticnih osoba da cuju cetiri glasa u glavi od koga su dva gothicna... icon_rolleyes.gif

 

Ortakinja mi je vec 2 godine depresivna, jer se lozi na nekog tipa, a on ni da je pogleda... Pa sta? Nije poslednji covek na svetu, nadji drugog... end of the line... mad.gif

Edited by <Ph@NtoMinTHeMirRoR>

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Oh, niko me ne voli... ja ne treba da zivim... ja nisam trebao da budem rodjen... keva mi nije kupila poodlu i sad cu da se bacim sa mosta... "

 

blah... to se sve zove pubertet i odrastanje... Goddamn...

 

Nemam nista protiv nekog ko SLUSA gothic, ali kad mi dodju skenjavci onda stvarno poludim... jos ako nemaju pravi razlog za depresiju, vec samo pokusavaju da navuku paznju na sebe...

 

Hocu da saslusam i da pomognem ako neko ima problem, ali to vampirsko tripovanje, u paketu sa onim "ne smem da izlazim na sunce i nosim beli puder" je iritirajuce... pogotovo kad cujem od doticnih osoba da cuju cetiri glasa u glavi od koga su dva gothicna... rolleyes.gif

 

Ortakinja mi je vec 2 godine depresivna, jer se lozi na nekog tipa, a on ni da je pogleda... Pa sta? Nije poslednji covek na svetu, nadji drugog... end of the line... mad.gif

Nije valjda da su svi goticari takvi? Nisam upucen pa pitam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...