Jump to content

Nebitno


genital_grinder

Recommended Posts

Ako si odlucila otici,mogla si makar jebene vile izvuci iz mojih ledja.

ovo je jedan od (bar meni) najboljih radova koje sam procitao na ovom sajtu. prejako je, jedna recenica a pise sve sto treba. svaka cast, car si.

 

-----------

 

@svi ostali:

- pa sta pisete coveku na njegovoj temi svoje radove?? otvarajte svoje teme, nemojte zagadjivati ovo. icon_mad.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда ћу ја, фино и културно, упитати - а шта ти се допало?

Извини, нисам чуо шта ти се свидело ...

Како се мени НИШТА није свидело ја сам одлучио да направим колаж од речи из те реченице јер ми је чак и то занимљивије него ово што је понуђено

Да не заборавим - иста ми је више него позната, на несрећу не могу да се сетим одакле ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Онда ћу ја, фино и културно, упитати - а шта ти се допало?

Извини, нисам чуо шта ти се свидело ...

ok, izvinjavam se sto nisam obrazlozio.

 

hajde pokusaj da napies jednu recenicu a da kazes mnogo toga. to mi se dopalo. u "nebitno" svaka rec je vazna i jednu da oduzmes, misao ce biti nepotpuna. za razliku od mnogih drugih dela sa ovog sajta koja se sastoje iz 95% "masti" i 5% "mesa", ovde nema ni malo "sala". icon_smile.gif na svetu ima pun kurac istripovanih autora cije radove niko osim njih samih ne razume. obicno su jako siromasni, posto misle da je "dobra" umetnost nerazumljiva i trazi neki spekatakularan ukus i intelekt koji oni, naravno, poseduju u velikim kolicinama. naravno, ti njihovi tripovi nikoga ne zanimaju i to niko nece da kupi. ne zelim da nipodastavam niciji rad, ali to je manje-vise ta prica.

 

Како се мени НИШТА није свидело ја сам одлучио да направим колаж од речи из те реченице јер ми је чак и то занимљивије него ово што је понуђено

sto se tice tvog kolaza, lepo je to, ali dadaizam je zavrsio svoju pricu i evoluirao u nesto drugo jos pre jedno 80 godina. kad su tristan tzara i ekipa, zaisceni umetnostu tog doba odlicili da se svima najebu keve i degradiraju sve na sta naidju metodama koje lice na ovo sto si ti uradio, to je imalo smisla jer je onda svet umetnosti bio zasicen i stagnirao je. na ovom sajtu gde sve cveta od predpubertetske dramaturgije i radova koji predstavljaju pravi katalog adolescentskih frustracija, ovakav redak primer smislenog i konciznog rada je prava retkost i ako nesto treba iskasapiti onda to definitivno nije ovaj rad.

Edited by imaginos

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је то!

Ја волим систематизацију, брате ...

Иако тема није моја и ја сам желим објашњење зашто се допада/не допада.

Како се трудим да то урадим (да објасним свој став) волим да видим да то и други раде.

Ово рачунам у озбиљан и добар пост.

Мислим на твој, наравно ...

Верујем да ће се поред оваквих критика и људи трудити да постављају квалитетније радове и да ће размишљати пре него што се одлуче да нам нешто презентују ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 month later...
Ako si odlucila otici,mogla si makar jebene vile izvuci iz mojih ledja.

Odakle ti ovo?

 

Cula sam nesto slicno... nekad

 

Sve se nekako vrti u krug, jeste snazno ali nije originalno

Share this post


Link to post
Share on other sites

ok, izvinjavam se sto nisam obrazlozio.

 

hajde pokusaj da napies jednu recenicu a da kazes mnogo toga. to mi se dopalo. u "nebitno" svaka rec je vazna i jednu da oduzmes, misao ce biti nepotpuna. za razliku od mnogih drugih dela sa ovog sajta koja se sastoje iz 95% "masti" i 5% "mesa", ovde nema ni malo "sala". icon_smile.gif

mala komadeska masti je ono "jebene"

ali nema veze... icon_rolleyes.gif

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...