Jump to content

НАРОДЊАЦИ


Recommended Posts

evo ja kao veliki fan juznog vetra da se oglasim povodom nove pesme...

muzika je tuzna :( u negativnom smislu, mislim nema harmonike!? nema ni gitare, cela pesma je elektronski uradjena?!

svaki put kada slusam neke nove projekte pevaca juznog vetra popizdim... jeste da svi oni dobro pevaju, ali Mile Bas, Sava Bojic i Perica Zdravkovic su najvise doprineli onim albumima koje toliko slusamo i obozavamo. A i otkud Kemal uopste tu? Nek Puknu Dusmani je radjena bez njega. On mi je uvek bio seljak u negativnom smislu, mislim ima pesmu "Skorpion sam ja", nekako mi je ko Mitar Miric...

Ceo album Sinana "Miko, druze moj" je savrsenstvo. "Pusti me da zivim", "Svi Gresimo" odlicni su albumi. Ali cujem neku pesmu, Sinan peva, "Boze, kako godine lete...". Ne znam kako se zove pesma ali je ocajna i bezukusna.

Mile Kitic je takodje 86,87 imao odlicne albume - "Kockar" i "Mogao sam biti car" su meni licno omiljeni, nema pesme u kojoj se glupira u kojoj peva o glupostima. Sad ga vidim na TV-u majmunise se sa Djoganijem!? ili sa Funky G, isti qrac...

Jedino nista novo Semsino nisam cuo, a mozda je i bolje tako :D

sto se tice ostalih, Jasar ima neke dobre pesme "Jednoj zeni za secanje dugo", "Kad sveca dogori", "Vencajte me sa njenom lepotom" i jos par. Ovo ostalo je sve smesno. Mislim, covek ima pesmu "Luduj sine dok si mlad" ili tako nesto... mislim wtf?!

 

Кемал је ту јер ово није песма Нек пукну душмани 2, већ песма коју пева главна певачка петорка Јужног ветра. И Кемал је заједно са њима на концертима певао и Нек пукну душмани и Ми се волимо и сл.

Друго, Миле Китић каже да пева оно што мисли да ће маса хтети да чује и то и ради, зна и сам да то нису добре песме. Јбг, што није потпуно свестан какву будалу прави од себе...

Шемсино ново са нормалним ритмом, мислим да није лоше, нисам сигуран, Синану дају лоше песме, а Драгана бар пушта ове старе на својој телевизији. Малопре је певала код Пеје, нисам гледао...

 

Иначе, Миле Бас спрема неки албум где ће да певају између осталих Стоја, Саша Матић и други у духу ЈВ ваљда у сарадњи са Савом Бојићем. И постоји прича да ће Кемал свој последњи албум да сними за ЈВКомерц, али ко зна... И тако...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja jos ne mogu da shvatim sta ce narodnjaci na yumetal forumu al ajde. :confused::confused::confused:

 

Ni ja...ali nemogu da shvatim ni sta ce tip top...ovaj hip hop tu...a bogami ni trance (pogotovu psychodelic) ha ha ha kakva klasifikacija...covece,pa ko izmislja te podgrupe da nekazem ogranke!?!?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ljudi pre neko vece ja spavala kod ortakinje i vrtimo mi kanale negde oko 7-8 ujutru... i na nekom-plac-majke-bozije-narodjak kanalu jedna pesma koja me je iskreno zgrozila... mile kitic i djogani... Jbt pre toga sam gledala Bowling For Columbine i sad mi je jasno zasto je ova zemlja u kurcu.

Ono je stvarno da sednes,gledas i slusas i usput places od tuge.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa znam da je matoro, ali sta cu, emotivno vezana...posebno sto sam za tu pesmu mislila da kaze 'nestace ti meskalina'i 'bez dupeta njena guza', ma koliko nelogicno zvucalo :)

 

@deda - Yup .

 

Антипатичан ми је тај Пироман, има баш онако криминогену фацу...а помало ме подсећа и на Роналда ( зубићи)

 

Иначе, сама песма је стварно одлична, а ти си - ћурка.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ja obozavam narodnu muziku narocito Grand!

Svakom metalcu koji ima nesto protiv narodnjaka mogu slobodno da porucim da PUSI KURAC!

I ja obožavam narodnu muziku osim GRAND.

 

I šta sad, da ti ga popušim?

 

'Oću vala, čim ugradiš lujkice penis kod doktora Perovića.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...