Jump to content

Ivana Jordan


Baki

Recommended Posts

Dobra je bila emisija, mada joj po meni bolje stoji duga kosa......nego ja sam ocekivao da ce neke pesme i uzivo pevati, al' sta sad.......i ne znam koji ce joj moj gudaci u studiju, kad ih na albumu nigde nema?! A i one igracice su skroz bespotrebne bile, mislim, devojke su extra ribe, ali su totalno odskakale od muzike, i ponavljale su tri ista koraka u svakoj pesmi! :opusteno:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobra je bila emisija, mada joj po meni bolje stoji duga kosa......nego ja sam ocekivao da ce neke pesme i uzivo pevati, al' sta sad.......i ne znam koji ce joj moj gudaci u studiju, kad ih na albumu nigde nema?! A i one igracice su skroz bespotrebne bile, mislim, devojke su extra ribe, ali su totalno odskakale od muzike, i ponavljale su tri ista koraka u svakoj pesmi! :opusteno:

 

hahaha...e baš si me nasmejao ovim komentarom da nema gudača na albumu. :pivopije:

mora da si malo ogluveo...ne da ima gudača, nego ih ima u svakoj pesmi...što baš i ne volim, ali tako je

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ogluveo nisam, ali brate, ili je ona te gudace na poslednjem albumu toliko sintetizovala u produkciji, ili su ono klavijature, i to ne bas najboljeg kvaliteta.......na prethodnom albumu se jasno cuju, ali na ovom....jok!

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

sada je vec potvrdjeno sa vise mesta,

dakle sigurno u Sava Centru 23. novembra - IVANA JORDAN I VEOMA PRIVLACAN OREKSTAR

Baki, onda se vidimo tamo - na nekim forumima neki tvrde da mogu da dobiju neke specijalne karte, ako saznam vise, obavestavam - a i ti ces isto, nadam se :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 2 weeks later...

Ja kupio karte!!! Deseti red! Nas petoro dolazimo samo ne znam jel to stvarno pocinje u 20:30h? Cudo da nije 20h ili 21h. Jedva cekamo. Vodim i devojku pa necu moci mnogo da saram po publici. Skapirao sao da Ivana ima dosta i zenske publike pa nije lose mesto mozda nesto upoznati. To je vama, ja sam kao sto rekoh zauzet.

 

:pravila:

Share this post


Link to post
Share on other sites

UH... Devojka je PRELEPA! Ali po mom misljenju, ona je jedan od najgorih pevaca na nasoj estradi... Ocajno peva... Inace je veoma fina i draga, radili smo zajedno neke humanitarne koncerte za srpsku Novu u Narodnom Pozoristu, stvarno zraci...

 

Iskreno, iznenadjena sam da se nekome dopada kako ona peva... Sorry...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...