Jump to content

Srpski Black Metal Bendovi


Recommended Posts

U junskom izdanju Terrorizer magazine se nalazi članak o blek metal sceni u Srbiji, čudi me da ovdje niko ne piše ništa o tome...

 

May Result, The Stone, Posmrtna Liturgija, Navrog, Goat Ritual, Sangre Eterna...

 

Siguran sam da se pored ili umjesto par navedenih, moralo naći mjesta za bendove poput Triumfall, Dead Shell of Universe...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Ne znam, ako je tako, takvi mi ljudi baš nisu jasni.

 

Svima koji su dobili mjesto u časopisu poput Terrorizera svaka čast, baš sam se prijatno iznenadio kad sam ga čitao prije par dana...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

istina je,neki bendovi nisu zeleli da odgovore na intervju.koliko ja znam,svaki predstavljen bend je dobio par pitanja,i njihovi odgovori su kasnije citirani u samom clanku ili u tom predstavljanju.

ja nisam mogao da se strpim da mi stigne primerak iz londona,pa sam kupio u knezu junsko izdanje...dobro su odradili,mada mi se cini da je report mogao da dobije jos jednu stranu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

U junskom izdanju Terrorizer magazine se nalazi članak o blek metal sceni u Srbiji, čudi me da ovdje niko ne piše ništa o tome...

 

May Result, The Stone, Posmrtna Liturgija, Navrog, Goat Ritual, Sangre Eterna...

 

Siguran sam da se pored ili umjesto par navedenih, moralo naći mjesta za bendove poput Triumfall, Dead Shell of Universe...

Sta,bre,pricas?!Kako nema Triumfall-a?!Jel' si ti to citao kazghstansko izdanje Terrorizera?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

A šta tačno u tvom izdanju piše o njima, baš me zanima?

Ja ovdje samo vidim neku sličicu, na kojoj namrgođeni i opaki članovi benda pokazuju svježe kupljene pentagrame...

Jos mi nije stigao primerak.Ortak mi je ispricao sta ima unutra.Pa,ti rece da ih nema tamo.Kako se u medjuvremenu pojavise?I kako znas da nose sveze kupljene pentagrame,'leba ti?! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...