Jump to content

Srpski Black Metal Bendovi


Recommended Posts

  • Replies 111
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Polako,Ahrimane,polako,oni su bend u povoju,tek trerba da imaju prvu svirku,koliko ja znam,a veruj mi,zeleces da budes tamo.

 

Odakle su?

 

Nemoj tako...moj plan je da budem monopolista :)

 

Haha i to na polju prodaje kreca? :)

 

Verujte mi da pojma nemam sta im ime znaci,znam samo da zvuce fenomenalno.

 

A koliko si ti BM bendova preslusao i koliko dugo slusas bm?

 

@topik

 

Ah pa da to su ti black metal monopolisti udruzili se sa telekomom,sace da valjaju VargaNet preko Adsl prikljucka i impulse to hell po vecim cenama :tehkista: POBIJMO IH!!! SMRT MONOPOLU SMRT TELEKOMU SMRT BLACK METAL TELEKOM MONOPOLU!!1111oneleven

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nisam toliko skeptican nego me zanima,zato sto je bg izbacio dosta dobrih bm bendova u poslednje vreme (ispovest,zaklan,kultus) pa cemo da vidimo.Ali naravno ima i podosta krs bendova koji su (nazalost) nastali u skorije vreme i na nasu srecu isto tako i nestali ili ce nestati.

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada bi bendovi koji imaju problema sa monopolom, manje razmisljali o unistenju ili bilo kakvom delovanju na isti, a vise paznje posvecivali svom radu, napredovanju i pozrtvovanjem za ono sto rade, ne bi bilo nikakvih problema ;]

 

bek tu topik

 

l_568f4af541c7fc16116d666d7bd276ec.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

kada bi bendovi koji imaju problema sa monopolom, manje razmisljali o unistenju ili bilo kakvom delovanju na isti, a vise paznje posvecivali svom radu, napredovanju i pozrtvovanjem za ono sto rade, ne bi bilo nikakvih problema ;]

 

Recimo da je to neki vid resenja... Nakon toga malo vise angazovanja oko koncepta, snimanja i svirki i eto... Tzv Monopolisti realno nemaju odgovor na to i resili smo ceo problem :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

ako verujes u ono sto radis, napravis svirku mayhema, dark funerala, nebitno manje ili vise poznatog benda, nazovimo ga xyz, i stavis svoj bend kao predgrupu.

guranjem svog benda i onoga sto radis ces uspeti, normalno ako to zaista valja. niko drugi to nece raditi za tebe.

komunizam je odavno mrtav

 

al ajde da ne idemo toliko daleko. za pocetak, koliko bendova ima svoju opremu? koliko puta nedeljno vezbaju? koliko su spremni da uloze u svoj bend na nedeljnom, mesecnom, godisnjem nivou? koji im je cilj postojanja benda? ;]

misli malo o tome a manje trazi problem u drugima

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

Srbija ima dobrih bendova, kao što su Maroth i Zaklan recimo ta dva su baš rezanje! The stone i May Result su ajmo reć začetnici ovih prostora, ali mi nakurac ide šta se nazivaju ''Elitnim'' black metalom....Behest mi je špica, Deathspell omega i Watain šema, nije loše. I recimo Wolf's hunger je zakon, samo da nije toliko nacionalistički, bolje bi im pasala satanik šema poput benda OLD ili AURA NOIR, to bi im više pasalo.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...