Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

To za bas se slazem, ne zbog samog basa, vec zbog produkcije generalno, jebo ja Sneap-a najveceg producenta kad mu svaki bend zvuci IDENTICNO! Bio to Exodus, Kreator, Arch Enemy, KSE, jebem li ga, razlika je u nijansicama, do 10%, a ja to ne volim. Ali tu se opet vracamo na problem savremene produkcije, mnogo se obraca paznja na nju, i ok je da producent ima svoj pecat, ali jebo to kada ga zbog toga bend izgubi.

Edited by Rizzen

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Kriki
izaslo izdanje kojem fali samo prva pesma, cisto da znate....

i dalje se ceka full album...

Ajde daj link da se skine.... Ili nam samo uploduj jednu od ove dve pesme:

 

01. For The Glory Of

 

03. The Evil Has Landed

 

xexexe

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је албум скроз ОК, не видим зашто се вама толико не свиђа... Јесте ви слушали лоу, демоник, гедринг? Мени је овај бољи од два од три наведена!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mislim da su se ljudi previse nalozili da ce cuti nesto nesvakidasnje, pa su i zato razocarani...

Ja se ne nadam nikakvim cudima, samo hocu da cujem standardni Testament zvuk i nista vise.

Valjda ce za koji dan da procuri i prva pesma pa da skinem album i preslusam.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Мени је албум скроз ОК, не видим зашто се вама толико не свиђа... Јесте ви слушали лоу, демоник, гедринг? Мени је овај бољи од два од три наведена!

 

:pivopije: :pivopije:

 

 

Meni ipak ni jedan thrash album ne moze da premasi The Gathering, tako da, meni ovaj ide odma' posle The Gatheringa, kad uzmem u obzir koliko su albuma izdali, The Formation Of Damnation je ipak albumcina i po.....barem meni...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

можете да дижете овај албум до небеса. мени је за сада просек. можда ћу га заволети у будућности, али сигурно не може надмашити албуме као што су лоу, легаси, њу ордер, ритуал, демоник или гедринг. нема шансе. има добих момената на овом албуму, не кажем. скоро све песме су ми ок, али сем насловне и афтерлајф ниједна ми није толико упечатљива.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...