Jump to content

Testament


RNA

  

62 members have voted

You do not have permission to vote in this poll, or see the poll results. Please sign in or register to vote in this poll.

Recommended Posts

Песма је добра, далеко од најбоље, али сасвим задовољава, баш оно што сам желео! До јаја продукција, намуђени и до јаја рифови, THE GATHERING форе, а и мало кокетирања са старим песмама, ООООО фазони, и ето ти страшне TestAmenT песме! :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

More than meets the eye, je zadovoljavajuca pesma, daleko da je nesto najbolje sto su do sada uradili, ali ima neke elemente starijih izdanja (rifovi me jako podsecaju na Low album :wub: ).

Tekst mi je onako nista specijalno, sada samo ostaje da se vidi kakav ce biti ostatak pesama muzicki i liricki!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pesma jeste prosechna testament pesma ali bi se svaki drugi bend ponosio da je ima kao svoju...

S ozbirom na to koliko su vremena imali za nov album mozda sam malo vishe ochekivao,ali s druge strane kad u svojoj karijeri neko ima albume kao shto su Legacy,New Order,Practice what you preach...e onda je teshko to ponoviti,uostalom ne mogu oni 2008 praviti album kao da je '86...Nishta revolucionarno ali vredno poshtovanja....

Share this post


Link to post
Share on other sites

Upravo sam skinuo Testament - Live in Istanbul.Kakvo sranje zvuk,nije mi jasno kako su ovo mogli da objave kao oficijalno izdanje!!

Па, као и њихов први званични видео снимак. Звук на њему је тотални шит!

Share this post


Link to post
Share on other sites

"Seen Between The Lines", са турнеје за "Souls Of Black". Иам занимљиве коментаре и доументарчић са турнеје по Јапану, али сам снимак с концерта је тотални аматеризам, као бутлег. Пре свега ту мислим на звук.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Album kida!!!Na prvo slusanje mi je legao sjajno.Odlicni riffovi,sjajna atmosfera,solaze bruka...stvarno je dobar album.Svaka cast Chucku,Scolnicku i Petersonu...ovo je odlicno.Najvise mi se svidele "Henchman Ride" (koje kidanje!!!) i "Killing Season".Za sada.No,neke konkretnije utiske cu dati kada cujem apsolutno ceo album u kompletu,zajedno sa te tri pesme koje nedostaju.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.
Note: Your post will require moderator approval before it will be visible.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Loading...
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...