Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Видјет ћемо! "Окреће се коло среће..." каже песма...

 

Иначе ја бих волео да Рекоба пређе у Фиорентину па да с Лукарелијем буде најјачи тандем у лиги, хехе...

 

Ниси гледао малопре Звезду?

 

Стојановић, Југовић, Маровић, Шабанаџовић, Белодедић, Најдоски, Просинечки, Михајловић, Панчев, Савићевић, Бинић

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Видјет ћемо! "Окреће се коло среће..." каже песма...

 

Иначе ја бих волео да Рекоба пређе у Фиорентину па да с Лукарелијем буде најјачи тандем у лиги, хехе...

 

Ниси гледао малопре Звезду?

 

Стојановић, Југовић, Маровић, Шабанаџовић, Белодедић, Најдоски, Просинечки, Михајловић, Панчев, Савићевић, Бинић

 

To uvek gledam :da: :da: :da:

Mada mi nije jasno kako ne mogu da nadjem sve utakmice na dvd-u kad je zvezda bila prvak Evrope.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Prespavao sam jucherashnje polufinale, tj. gledao sam do tridesetog minuta i batalio. Tachno je da sam bio umoran od roshtiljanja, ali su me ovi gnjavatori dokrajchili. No, drago mi je shto je Liverpul proshao, ne podnosim Chelzi i Murinja. Ne znam da li ste chuli da je nadobudni Portugalac rekao za Liverpul da je mali klub, poshto se bori samo na jednom frontu, dok je Chelzi u igri za chetiri trofeja. E, to je bilo pre sinocnje utakmice. :D

Vecheras prolazimo dalje, Vidic i Ferdinand su otputovali u Italiju, a to obecava i to mnogo! GLORY

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не греје клупу, него је повређен цео живот... А, иначе, нема много таквих који дају голове из корнера, са центра, од гола до гола и тако то...

 

Па сви Интерови играчи из прве поставе могу да одиграју још 3 сезоне ( и Виера и Матераци ), изузев можда капитена и Фига, а Морати ће да убаци велике паре сада за стогодишњицу... А Ђуве и Милан тек треба да праве тимове...

 

А италијанска ће следеће године надам се поново бити најјача у Европи. Вратиће се стари шампиони Наполи и Ђенова... Само да Торино не испадне...

 

Pffff,igrac koji je stalno povredjen je izuzetno koristan za svoj tim,zar ne?Papan.

Kazem ti,mislim da ce inter i sledece sezone biti prvak,posto Juve i Milan prave ekipu.Milan je ocajan,a Juventus igra u drugoj ligi.Potpisao Frings,onaj maloumni Braca Salihamidzic,vraca se Emerson,a nesto se prica da ce se vratiti Zambrota i Kanavaro,a da su blizu potpisivanja Makelele i Abidal.Uz postojeci kadar,veoma dobar tim za prvu sezonu,borba za prva 3-4 mesta neminovna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

А италијанска ће следеће године надам се поново бити најјача у Европи

 

 

Italijanska liga je uvek bila najBEDNIJA u Evropi... jebem ti ligu u kojoj uhvate 5 timova kako namestaju utakmice... a to nije bilo sigurno samo ove godine... vec i prethodnih 100, kada ih nisu uvatili... Engleska liga je najjaca, ne samo ove godine, vec i prethodnih godina, jer pokazuju fair play, volju za igru, lepotu u igri i ljubav prema sportu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Najtrofejniji klub u Italiji je razotkriven chim je umro Anjeli. Kad Berluskoni dozhivi infarkt ili ga strefi neshto slichno, ni Milanu ne gine Serija B. Isto vazhi i za Inter. O drugim ekipama da i ne govorim, zamislite samo kako izgleda upravni odbor Palerma ili Katanije.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma koliko ne voleo Chelzi..mora se priznati da je bio bolji sinoc...al jebga..videlo se na penalima ko ima vece zivce i zelju...

 

 

veceras Mancesta pali i zari Milan! Samo da nam Inzagi ne pada po 16ercu i sve ce biti cool...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tek sad primecujem da Megadeth na ovom albumu ima pesmu "Never Walk Alone..A call to arms" :) :)

 

Mozda je Dave fan Liverpula :)

 

Pffff,bas taj zna sta je Liverpool...lik je pravio pesmu za hokejaski klub,to mu je vrhunac u poznavanju sporta.

 

you'll never walk alone....sinocj sam plakao posle ne znam kol'ko vremena !

 

Uuuuu,ti si bas opasan black metalac antihriscanin. :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, low.

 

@Geozee

Van Der Sar nesiguran? Jesi li ti chitav? Protiv Rome je odbranio svaki shut iz daljine, a i kad lopta nije ishla u okvir gola bio je na pravoj strani. Mani se te priche...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pffff,igrac koji je stalno povredjen je izuzetno koristan za svoj tim,zar ne?Papan.

 

Није користан, мада је извукао бар 20ак утакмица, али је могао да буде најбољи...

Italijanska liga je uvek bila najBEDNIJA u Evropi... jebem ti ligu u kojoj uhvate 5 timova kako namestaju utakmice... a to nije bilo sigurno samo ove godine... vec i prethodnih 100, kada ih nisu uvatili... Engleska liga je najjaca, ne samo ove godine, vec i prethodnih godina, jer pokazuju fair play, volju za igru, lepotu u igri i ljubav prema sportu...

Италијанска је одувек била најјача... А сад није, јер је један од два клуба који никад нису испадали испао...

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alvaro - los ti je argument... ja sam pre voleo italijansku ligu... dok nisu uvatili ovih 5 klubova... kako mogu da znam da nisu i pre namestali... serem ti se u ligu, NAJJACU LIGU, u kojoj namestaju utakmice... mozda su klubovi u njoj trofejni, al dzaba im to...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Engleska liga je najjaca, ne samo ove godine, vec i prethodnih godina, jer pokazuju fair play, volju za igru, lepotu u igri i ljubav prema sportu...

 

Brale moj,pogledaj rezultate italijanskih klubova u evropi poslednjih godina i uporedi sa engleskim.Do pre 2-3 godine,italijanska liga je bila ubedljivo najjaca,po igracima koji igraju i rezultatima u ligi.Posle toga su engleska i spanija preuzele primat,sada je italija ocajna.Ali za godinu-dve ce liga opet biti sjajna.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Нису само намештали, већ се и допинговали, али то ништа не значи...

 

Италија ће поново да буде најјача, сигурно... Интер, Милан, Јуве, Рома, ЛАцио Фиорентина, Ђеновљани, Наполи...

Edited by Álvaro Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

@alvaro - los ti je argument... ja sam pre voleo italijansku ligu... dok nisu uvatili ovih 5 klubova... kako mogu da znam da nisu i pre namestali... serem ti se u ligu, NAJJACU LIGU, u kojoj namestaju utakmice... mozda su klubovi u njoj trofejni, al dzaba im to...

 

Joj ljudi,kao da se u drugim ligama ne namestaju utakmice,daj nebudite smesni...ako se negde namestaju,onda je to engleska,prestonica sportskih kladionica.Italijane su nahvatali,i to je to.Englezi namestaju pametnije.Jebala vas namestanja,ako cemo do tako onda bi svi redom trebali mrzeti Zvezdu i Partizan.Ne lupajte gluposti.Kakv fer plej,fudbal je unosan biznis,osvestite se.

 

Dzabe im to?Pogledaj rezultate u Evropi,ako vec domace lige odbijas,pa ces videti koji su klubovi najuspesniji.

 

Нису само намештали, већ се и допинговали, али то ништа не значи...

 

Италија ће поново да буде најјача, сигурно... Интер, Милан, Јуве, Рома, ЛАцио Фиорентина, Ђеновљани, Наполи...

 

A i ti znas da lupis...kakav bre crni Napoli,kakva Djenova...

 

Koji su klubovi bili prvaci evrope zadnjih 5 godina? Pitam jer sam zaboravio... Porto, Milan, Liverpool, Barcelona i...

 

Koliko se ja secam Real.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate... mozda si u pravu... ja Partizan volim vise od bilo kog kluba na svetu... bez obzira sto sam svestan da je nasa liga najgora na svetu... iskreno, ni manchester me ne interesuje... samo bi voleo da bude prvak... zato prekidam besmislenu raspravu...

 

Jeste Real... mi spansku ligu ni ne pominjemo... a najtrofejniji klubovi su tamo... :D

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haha, low.

 

@Geozee

Van Der Sar nesiguran? Jesi li ti chitav? Protiv Rome je odbranio svaki shut iz daljine, a i kad lopta nije ishla u okvir gola bio je na pravoj strani. Mani se te priche...

 

Roma...dobili dva komada,usrali se i popili jos pet...jak klub u picku materinu.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...