Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Danas će biti napušavanja bogatih šabana... :da: Opet! :wink:

 

Steven Gerrard

 

(tune “Can’t take my eyes”)

 

You're just too good to be blue

Can't take the ball off of you

You've got a heavenly touch

You pass like Souness - to Rush

And when we're pissed in the bars

We thank the Lord that you're ours

You're just too good to be blue

Can't take the ball off of you...

 

Oh! Steven, Steven, Steven Gerrard

Steven, Steven, Steven Gerrard

Steven, Steven, Steven Gerrard

Oh Steven, Steeeevieee Geeeeee.....

 

Oh Steven Gerrard, he fucking hates Man U

Oh Steven Gerrard, he hates the blue shite too

Oh Steven Gerrard, you're a Red through and through

 

YNWA

 

EDIT: Nepismeni šabani s fan site-a, moram da editujem lyrics...

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

ali ti se zelja nece ispuniti.. a vecheras je utakmica bila chist prosek, ko da sam gledao premijer ligu a ne ligu shampiona, nishta posebno chak sam se u jrednom trenutku i smorio! i posle mi prichaju da Milan degradira fudbal..smeshno!

 

forza rosso neri, forza kaka

Edited by *nitro*

Share this post


Link to post
Share on other sites

ekadašnji bekovi FMP-a Marko Marinović i Nikola Vasić našli su se u konkurenciji za najboljeg igrača ACB lige u sezoni 2006/2007.

 

Marko Marinović je najbolji strelac Đirone (12 poena po utakmici, indeks uspešnosti 11,6), a takođe je najzaslužniji u timu Svetislava Pešića za osvajanje prvog trofeja FIBA Evrokupa u istoriji španskog kluba.

 

S druge strane, Nikola Vasić je u dresu Alikantea beležio sjajne partije, naročito protiv jačih ekipa (protiv Taukeramike postigao 22 poena) i time ostvario indeks uspe[nosti od 6,3 poena (u proseku 9,2 poena po utakmici).

 

Do kraja najjače košarkaške lige Starog kontinenta na programu su još tri kola, do kada će ljubitelji košarke moći da glasaju za svoje favorite, a osim srpskih igrača, među kandidatima su: Mario Fernandez (Gran Kanarija), Riki Rubio (Huventud), Rodrigo San Migel (Valjadolid), Mirza Teletović (Taukeramika), Ćaio Tores (Estudjantes), Žuanjo Triguero (Mursija), Ćemi Urtasun (Bruesa), Kostas Vasilijadis (Unikaha).

 

Glas navijača će činiti 25 odsto u ukupnom izboru.

 

 

 

iskreno gledah jednom Marinovica..mislim da sa Barsom igrala Djirona, tada ne pokaza nista..ali overall nisam bio svestan da su i on Vasic tako istaknuti...doduse mislim da bi se ovde i Miloje nashao da se ne cepa sa onom povredom jebga..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan na kurac, Chelsea će ispasti na Anfieldu kada počne pravi fudbal, derbi svih derbija u finalu LŠ. Tim veka protiv tima devedesetih.

 

 

Milan je poslednjih 6 godina u polufinalima/finalima lige shampiona..tako da ti izjava nije na mestu. A Kaka i drugovi su juche pokazali shta je fudbal, chak su i vodili neke igrache Manchestera na ringishpil.

 

 

 

A vecheras shta smo gledali? Zendena koji je igrao kao dete sa mentalnim poremecajem, Kraucha koji ne zna da trchi (i koji je promashio profesiju, bolje da igra odbojku na pesku, realno - visok je, a fudbal ne zna). Kuyta koji je igrao u klasi nizerazrednih shvajcarskih timova, Risea koji je pucao loptu kad je stig'o a ostatak tima samo bleda senka svojih 'sjajnih' kolega. Jedina svetla tachka im je kapiten i svaka mu chast, ali fudbal je timska igra i chovek ne moze sam nishta uraditi.

Sa druge strane imamo Chelzi koji je bio za nijansu bolji i agresivniji ali opet tvrd, dosadan i neatraktivan.

 

 

uostalom, rezultat 1-0 dovoljno govori o 'interesantnosti' mecha ova dva engleska kluba..svi ce se sloziti da je jucherashnji mech bio n puta bolji (pritom n pripada skupu celih realnih brojeva i to vecih od 1000).

 

 

 

mislim da je najrealnije ochekivati da takmichenje osvoji ili Milan ili Manchester, jer ovi vecheras nisu ni za kurac..

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Metalbeer: Chelsea bez Drogbe bi bio gomila prepotentnih idiota...

 

@Dane: Čekaj, je l' to onaj isti Milan koji je nameštao utakmice samo tako i izbegao prebacivanje u Seriju B samo jer im je tadašnji premijer većinski akcionar kluba?

Je l' to onaj isti Milan koji je posle 3-0 u Istanbulu odlučio da se šteka pa završio kako je završio?

Je l' to onaj isti Milan koji će se jedva ponovo plasirati u LŠ i koji je Zvezdi na Marakani jedva dao gol, i to posle nesvirane aktivacije matorog Inzaghija?

 

Izvini što vređam tu veličinu od ekipe.

 

A Milan je pre par godina bio i definitivno najdefanzivnija i najpičkastija skupa ekipa u Evropi... Tada se pojavio Chelsea.

Edited by MC Hammer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Čekaj, je l' to onaj isti Milan koji je nameštao utakmice samo tako i izbegao prebacivanje u Seriju B samo jer im je tadašnji premijer većinski akcionar kluba?

Je l' to onaj isti Milan koji je posle 3-0 u Istanbulu odlučio da se šteka pa završio kako je završio?

Je l' to onaj isti Milan koji će se jedva ponovo plasirati u LŠ i koji je Zvezdi na Marakani jedva dao gol, i to posle nesvirane aktivacije matorog Inzaghija?

 

Izvini što vređam tu veličinu od ekipe.

 

A Milan je pre par godina bio i definitivno najdefanzivnija i najpičkastija skupa ekipa u Evropi... Tada se pojavio Chelsea.

 

 

postoji 2 grupe mishljenja oko tih shpekulacija sa utakmicama - jedna je da je Mialnu podmetnuto i ja delim to mishljenje. Ali ni ti ni ja ne mozemo zasigurno znati i to ovde uopshte nije bitno jer je ovo Liga Shampiona i u njoj su nameshtanja nemoguca.

 

Pa nego shta ce da radi kad vodi 3-0 nego da spusti tempo igre i privede ja kraju? To shto je izgubio je bila bolja taktika i igra Liverpula u tom trenutku i to je char fudbala i upravo ono zbog chega ga volim - nepredvidivost.

 

Kad je Milan igrao sa Zvezdom bio je jebenih 7 (sedam) dana na pripremama posle duze pauze! A zvezda je bila u punom takmicharskom trku i to dok je trajala sezona. Da li si svestan koliko znachi fizichka sprema igracha? Pogledaj igru Milana tada i sada i sve ce biti jasno.

 

Opisuj ih kako hocesh ali su uvek bili u vrhu i to je za maximalno poshtovanje.

 

 

 

I da to je AC Milan koji ima 6 titula prvaka evrope, za razliku od nekih...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Milan nije i ne bi bio govno bez Kake. I bez njega je osvajao zlato.

 

Samo da te obavestim da prema milan-u i njegovim fanovima nikad nisam imao niti cu imati dobro misljenje, cisto da znas da ne moras da argumentujes moje postove na temu milana, jer nista neces postici ;)

 

Jebem mu, ala se ovde maše kurčevima !?

Taj koji je od Rafe i Murinja očekivao lep fudbal, pa još u polufinalu LŠ,

taj fudbala skoro gledao nije. Mogli su komotno da odmah nastave revanš,

da se ne čeka badava šest dana.

 

Tacno tako.

Edited by Metalbeer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvini što vređam tu veličinu od ekipe.

 

Kao veliki mrzitelj Milana i Intera,mrzim sto moram stati u odbranu jednom od ovih klubova,ali nakon ovakve izjave sve sto mogu zakljuciti je da ti veze sa fudbalom nemas.I jos ona izjava koju sam gore citirao...stvarno se na yumetalu mogu procitati svakakve baljezgarije.Milan je trenutno kesa,ali je za sve Engleske klubove gigant.

Liverpool ima ocajan tim (uz izuzetak Gerarda,koji je sjajan igrac),i uglavnom prolaze na mikanova jaja.Oni su prosli Barcelonu zahvaljujuci katastrofalnoj formi Barce,a ne sopstvenim sjajnim igrama.PSV je krsh,njih bi i Partizan namucio.

 

Danasnja utakmica je bila ocajna...jebiga,igralo se na rezultat,i tu se Chelsea pokazao kao kvalitetnija ekipa.Svaka cast Drogbi,taj je covek neverovatan.Terminator.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

A zvezda je bila u punom takmicharskom trku i to dok je trajala sezona.

 

:lol:

 

Zvezda nije u takmičarskom trku više od decenije.

 

 

Prođe li Milan u finale, biće načinjen drugi, ujedno i poslednji, korak ka obeščašćavanju LŠ.

Prvi je, složićemo se, neigranje Juventusa. :cool:

 

 

Format LŠ:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pa nije samo stvar u povredi Etoa...ceo tim igra lose.Precizirajmo,Ronaldinjo jos od svetskog prvenstva igra lose.

Mislim da Anri ne bi nista tu promenio.Nema to veze.Iako,Barsi treba jos jedan dobar napadac.Etoo je nedovoljan sam,Mesi je jos uvek mlad i neiskusan,a onaj Gudjonsen je supcina kakvoj nema ravne.Citao sam nedavno da zele da dovedu Klose-a.Ajoj,samo to ne!

 

Prođe li Milan u finale, biće načinjen drugi, ujedno i poslednji, korak ka obeščašćavanju LŠ.

Prvi je, složićemo se, neigranje Juventusa. :cool:

Format LŠ:

 

Slozili smo se.U startu. :cool:

Samo bih ja dodao i treci...polufinale sa tri engleska kluba. :ph34r:

 

Format LS: definitivno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

da nadajmo se da su se shalili za Klose-a, upropastio bi ih :da:

 

 

@calavera - pa donekle si u pravu :D ali to nije bila poenta..

 

@metalbeer - to shto mrzish milan u njegove navijache i to argumentom "ad hominum" je potpuno druga pricha onda i necu s tobom o njima nishta ni raspravlajti :pivopije:

 

 

 

Edited by *nitro*

Share this post


Link to post
Share on other sites

Barcelona je bila nemoćna i skroz je fer ispala. Pročitani su i bili su krajnje neprilagodljivi... Kraj priče. Još ako odluče da zadrže zubatog Tarzana pa da Liverpool pokupi Eto'o-a... Milina. Onda će za taj šugavi FK Separatisti igrati samo istrošeni_smorovi-kreativci_u_pokušaju i Puyol.

 

Kakav bre tim veka protiv tima 90-ih?Sta lupetas gluposti.

Liverpool vs Man Utd

 

A činjenica je da italijanski fudbal strašno ne gotivim, a posebno milanske i rimske klubove. Milan je u Seriji A ove sezone "pokazao" kakav je gigant... I bez onog minusa bio bi daleko od Skudeta. A taj hejt prema Engleskoj je krajnje bezrazložan i morbidan... Da, sigurno su krš, uzeli su samo 75% mesta u polufinalu... Da Manchester nije bolnica Milan se ne bi video u prvoj tekmi. A da Juventus nije kriminalno udruženje igrao bi bez problema.

 

@lemmy sixx: Da, svojom 'elokventnom' i 'profesionalnom' analizom si u potpunosti pokazao kako treba da priča "lik koji se razume u fudbal"... NOT.

Realno, svi mi ovde postujemo kao navijači, a ne kao jebeni sportski novinari ili (ne daj bože) Miroslavi Đukići.

Smatram da je Milan krš i da će ostati krš i neće mi promeniti mišljenje čak i ako osvoje LŠ.

 

@Dane: Liverpool je posle titule takođe imao do jaja pauzu pa je dobijao timove poput Zvezde (npr. CSKA Sofia) i sa po 3-0 na strani u šugavim kvalifikacijama. Jebem ti "mega-silu" koja se vadi na neuigranost protiv fuš-ekipa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...