Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Nadamo se... Voleo bi da Partizan osvoji danas basket i da pobedimo Jug u vaterpolu... ali retko se desava da mi se pricini duplo zadovoljstvo... tako da postoje velike sanse da u jednom sportu partizan izgubi... :no: A to nikako ne zelim...

 

Evo vam lepe sportistiknje... Mislim da je rukometasica...

 

nadabk3.jpg

Edited by Geozee

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Тај је... Ваљда је сад био у Динаму, а пре неко време и у Радничком, па се свађао са Банковићем, јединим човеком који се интересује за фудбал у Нишу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хаха, Италијани прошли Португалце и иду на Олимпијаду, иако су имали црвени картон. Ма знао сам, одмах су се повукли и стигли до пенала.

Ала би било лепо да победимо оне чамуге...

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ала би било лепо да победимо оне чамуге...

God be with us Suriname

He elevated our lovely land

No matter how we came together here

We are dedicated to his soil

Working we keep in mind

justice and truth make free

All that's good we should do

That gives value to our land

 

Пази трећи стих, у фазону "ми дошли, убијали, јебали и пљачкали ове јадне Индијанце, онда довели чамуге да робују, па се ми населили и уживали плодове њиховог робовања, дали им независност 1975. али смо и даље господари"....

 

Пар наших навијача викне "у, у, у" неком мајмуну енглеском и онда сви дигну грају (чак и суринамско-холандски селектор) како треба ово, треба оно, а они чак и у химни "релативизују геноцид" (како је то по којеквим НВО модерно рећи данас)

 

Што се тиче Миланке, она ће увек имати место, макар на мом аватару, а и Проком игра ЕЛ па ће му се жељица да заигра у елитном такмичењу коначно испунити...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Каква је ово комедија у Партизану? Зечевић коначно отишао, а ви ништа?

 

Не, не... Зец им се вратио...

:da:

 

Kakav je to idiot... njega treba proglasiti za Hrvata... stid me je sto je Srbin...

Идиотски...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne verujem u to... Kuju oni neke planove sigurno...

Gurovic veceras ne igra u finalu... Eto vidi se kakav je covek... Satro ga boli grlo... Eto kakvog vi "igraca" volite i kome pevate... PU!

 

Meni najjache kad chuh na tvu "Gurovic se oprashtao od navijacha". Jel josh nekom mozda sumnjiva ova rechenica..mislim jeste malko teshko da Zvezda izbori josh (minimum) jednu tekmu, ali nije nemoguce...a mozda se to samo ja tripujem :)

 

A Gurke u Evroligi..znachi molicu se nebeskim kockicama da igramo sa Prokomom sledece godine u grupi!!!! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):):):):)

 

Nece... Drobnjak je pravi covek za bilo koji klub... a ne ko Milan-ustasa...

 

Ма, мислио сам на неслагање, они ће се свађати, па ће доћи до срања у клубу...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Bruka kako smo izgubili, imali smo bar cetiri puta sansu da zavrsimo mec, muka mi je kako ce sad da kukaju na srecu, mrzim sto cu ovo reci ali pokazali su se kao gubitnici...

A trener je debil, onaj klinac promasi prvi peterac i opet mu da da sutira i opet promasi, neverovatno...

 

A kosarkasi Partizana su posebna prica, Zvezda vodi 13 razlike na poluvremenu, Partizan ne moze da ubode slobodna bacanja(47%) a cif=gani trojke sutirali 8/12. Tako je to kada se slavi unapred...

Edited by Strahinja

Share this post


Link to post
Share on other sites

Искрен да будем, након овог срања у ватерполу, за кошарку ме заболе. Ако су ретарди да изгубе, нека изгубе, Ако су ретарди да изгубе три за редом онда и нису за титулу. Доста је нервирања за један дан, гасим ТВ и не гледам га до сутрашњег фудбала. Ретарди, два гола разлике на минут и по и играч више, а оно мало говно буквално предаје лопту у руке усташи... :udri:

A trener je debil, onaj klinac promasi prvi peterac i opet mu da da sutira i opet promasi, neverovatno...
Таква су правила. Кад се испуца пет, понавља се истим редом. Мислиш да су курвати безвезе ставили свог најбољег играча да пуца први...

 

-------------------------------------------

Боже мили, шта им све улази, не могу да верујем.... :):) Ово су оне утакмице кад један тим све хоће, а други ништа неће...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...