Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Зар је могуће да ћемо и у овој прокоцкати огромну предност и, вероватно, изгубити!

Боли ме за Куп, али ме брине то што се ово дешава већ неколико последњих утакмица.

----------------------------------------------

Куп је глуп! :):udri:

Јесмо ли ми узели неки Куп у последњих десет година?

Edited by Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пази, ви сте реално говно тим, мућкало се не мућкало, ви неку титулу нити заслужујете, нити можете да је узмете. ФМП је јак тим, мислим да нисмо продали и мислим да није било договорено. Увалили су оне две тројке и украдена лопта и ми смо пали психички. Кажем, боли ме за Куп, битно ми је првенство и битна ми је ова среда.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jebote slicno k'o protiv Hemofarma...mnogo mi zao...ali stvarno, zasluzno nas natrpase u zadnjoj. I sada se vidi kol'ko Kamings znaci, koji se ove dve tekme jedva video, jedino protiv Hemofarma u produzetku. I ne znam koj je moj vise onom Tepicu..blaaaaah...ne moze ovako protiv Olimpijakosa!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au,kako lazhete da vas je briga za kup...

Mozhete da igrate kako god 'ocete protiv Olimpijakosa,svejedno ce vas natrpati.

 

U koje pare se kladimo da dobijamo Olympiacos... 341235341342450943469056347451% sam siguran da cemo ih dobiti... siguran sam!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Au,kako lazhete da vas je briga za kup...

Mozhete da igrate kako god 'ocete protiv Olimpijakosa,svejedno ce vas natrpati.

 

 

 

Mozda nas natrpaju, mi barem igramo Evroligu dok vas trpa ko god stigne :)

 

Gurovic izjavio da nije pljunuo sudiju, kada su mu rekli da je kamera to snimila, on kaze da je hteo nesto da kaze sudiji pa mu izletelo slucajno :)

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta sve svinja debela govori sudijama...

 

Shta sve svinja debela govori sudijama...

Mnogo volite onaj moto "Vazhno je uchestvotati",je l' da?

Igrali ste Kup UEFA,svaka vam chast.Dodushe,osvojili ste 1 (slovima:jedan bod),ali to nije vazhno.

 

@Strahinja

KK Apatin gostovao ovde,Sveti Đorđe pobedio 10-15 razlike. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Shta sve svinja debela govori sudijama...

 

Shta sve svinja debela govori sudijama...

Mnogo volite onaj moto "Vazhno je uchestvotati",je l' da?

Igrali ste Kup UEFA,svaka vam chast.Dodushe,osvojili ste 1 (slovima:jedan bod),ali to nije vazhno.

 

@Strahinja

KK Apatin gostovao ovde,Sveti Đorđe pobedio 10-15 razlike. :D

 

Bolje je ucestvovati nego gledati Evroligu na TV. Kup uefa takodje :D

 

Hej, sa kolegom kosarkasom sam se u subotu nasao u gradu, dosao je kasno zbog utakmice, dosao je vec pijan, pio je u povratku sa utakmice, popili smo za moj rodjendan. Kaze da su sudije bas svirale domacinski :D

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Manje-vishe je tachno,ali nije nishta veliko,sami su krivi shto su izgubili prednost od 9 poena.

Srecan rodjendan! Jeste da je sa zakashnjenjem,ali dobro. :)

 

Ma ne pratim ja njih, samo mislim da im nije igrao najbolji igrac. moj kolega je onaj visoki, sa stomakom :D

 

Inace, kod nas je uvek bilo talenata ali su kosarku uvek vodili lopovi. Rebraca je poceo kod nas, Tarlac takodje, Suput...

 

Hvala na cestitiki :pivopije:

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

ULTRAS SPARTAK!

 

Звезда разбила багру из московског предграђа!

 

 

Сутра, или прекосутра, православна браћа побеђују Партизан!

 

 

 

Ја се вратио, хвала Богу... Данас је месец дана ...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Tako se igra!

Puno dodavanja,utrchavanja u reket na zoni,pravljenje vishka za shut,agresivno u odbrani..

EVROPSKA ZVEZDA!

Hemofarm demoliran,FMP pobedio 6 razlike,a hendikep kod mene +5...Sav sam se istraumirao..

 

Sutra i Olimpijakos pobedjuje!

 

Mladi fudbaleri u kvalifikacijama za PE igraju u grupi sa Madjarskom,Belorusijom,Letonijom i San Marinom.

 

Tako se igra!

Puno dodavanja,utrchavanja u reket na zoni,pravljenje vishka za shut,agresivno u odbrani..

EVROPSKA ZVEZDA!

Hemofarm demoliran,FMP pobedio 6 razlike,a hendikep kod mene +5...Sav sam se istraumirao..

 

Sutra i Olimpijakos pobedjuje!

 

Mladi fudbaleri u kvalifikacijama za PE igraju u grupi sa Madjarskom,Belorusijom,Letonijom i San Marinom.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Zvezda je dobro odigrala , FMP ponovo skolski , sa mnogo promasenih zicera , dobro radi Vukoicic , Sakota opet trazi crnce , stvarno je budalcina , a ona vasa pizda , onaj alibi trner opet gradi odstupnicu , alo debilu skoncentrisi se na utakmicu , napravi neke akcije i smisli kako da ne gubis neke dobijene utakmice , a nemoj da places samo , buhuu nece mercedes da ulozi u mene - kreten

Share this post


Link to post
Share on other sites

Има једна савршена последица ове ваше победе - Шакота остаје. :)

А стварно немам појма за који ће вам она ислужена чамуга...

И откуд вам паре...

Мада, ово последње знам, али џаба вам.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...