Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

A mi bi sa Sasom Ilicem kao imali neku EKSTRA ekipu?

 

Fluidnost igre i kontrola nad kratkim pasovima koju smo imali pokazuje da ne mora bas nista da se menja, samo da se radi na tome. Ocigledno je da klemente pokusava da razigra svakog igraca, zato i ne postavlja centralnog pleja da radi za sve.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Здрав разум ми говори да човек који је у 3 пута јачој лиги постизао по 2 гола на 5 утакмица морао да буде у тиму уместо Коромана који је у овом нашем јаду и бИЈеди дао тек неколико голова (кад већ играју на истој позицији). Свака част Короману на труду против потурица (и осталих током квалификација за СП у Немачкој), али време је да му се селектор захвали на сарадњи...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Brate, sad se nesto lozimo... kao dobili fince... sta smo uradili protiv KAZAHSTANA??? Dajte... i ako odemo na EP, nakantace nas prva malo jaca ekipa kao i Argentina na SP-u...

 

 

Ako ne bude povreda, nema sanse. U obe utakmice koje si naveo nismo igrali sa standardnom odbranom. U Kazahstanu smo cak primili autogol od rezervnog defanzivca. Ne moze se reci da to nije bio jedan od faktora. Da je Vidic igrao na SP, ne bi primili toliko golova ni u snu, a kad se samo setim ko je sve sedeo na klupi u Kazahastanu dodje mi da placem od smeha.

 

Šta će koji kurac Ilić u Salcburgu???

Salzburg pravi tim za ligu shampiona/Kup Uefa.

 

 

 

 

Edited by Tom Sawyer

Share this post


Link to post
Share on other sites

Kako ne mogu da verujem, kako je toliko gresaka Federer pravio? Sta mu je, kog djavola, bilo? Cak ni on ne moze da izdrzi toliki pritisak a uvek je hladne glave. Ovo me je potpuno ubedacilo, upropasti mi nedelju. Videcemo ga kako sjaji na Vimbldonu (jbg, cini se da mu Rolan Garos ipak nije sudjen)...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio je kompleks od Nadala na sljaci, zato je bio toliko nervozan i pravio mnogo neshvatljivih gresaka.

Ja bih vise voleo da je on dobio nego Nadal ali u sustini, sta me briga, navijam za nase...

 

Jos malo pa Vimbldon...

 

A veceras ono najvaznije, Partizan protiv FMP...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dobio je kompleks od Nadala na sljaci, zato je bio toliko nervozan i pravio mnogo neshvatljivih gresaka.

 

Mozda i jeste, ali stvarno nenormalan pritisak ni on nije izdrzao. Kako je pobedio Nadala onda u Hamburgu skoro?

Priznajem, Nadal je savrsen na sljaci a Federer je znao to pa ga je to jos unervozilo...

Strasno mi je zao, covece ubedacio me skroz.

Vimbldon je njegov, s kime god da igra.

Edited by Vampirka

Share this post


Link to post
Share on other sites

U Hamburgu nije bio toliko vazan mec, zato ga je i dobio. Nadal je savrseno psihicki i fizicki jak, Federer zna da ga je dobio dva poslednja puta i to ga je kopkalo u glavi.

Vise bi voleo da je Federer dobio, Nadal me vise nervira, no sta da se radi...

 

U Vimbldonu ce biti zanimljivo...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Federeru zelim puno srece na Vimbldonu, i nek' se malo opusti kad igra sa Nadalom.

Nije mu sudjen Rolan Garos (ne dok je prokleti Nadal tu).

Ima jos meceva, jos turnira pa cemo videti... Nece ovaj momak sto stalno vadi gace iz zadnjice osvojiti nista drugo sem Rolan Garosa (ne dok je Rodzer tu). :pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...