Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Dobro je...tako su nas vaše one ustaše iz kluba prozvale,čisto iz ljubomore,pa smo mi to iz krajnjeg nedostatka kompleksa prihvatili,i uzput,nabili ih i vama malo...

Не заноси се глупостима, молим те. Где си то прочитао, на форуму "Делија"? Пише ли да су вас тако прозвали јер сте били српски клуб и те форе. Мислим, човече, јеб'о вас Крцун.

 

Иначе, током деведесетих, кад сам био редовнији на стадиону, на северу ниси могао да видиш некога ко није у шушкавој тренерци. На југу је била гомила ликова са дугом косом, а и стално сам неке панкере/скинсе виђао. Зато сте цигани, између осталог.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Не заноси се глупостима, молим те. Где си то прочитао, на форуму "Делија"? Пише ли да су вас тако прозвали јер сте били српски клуб и те форе. Мислим, човече, јеб'о вас Крцун.

 

Иначе, током деведесетих, кад сам био редовнији на стадиону, на северу ниси могао да видиш некога ко није у шушкавој тренерци. На југу је била гомила ликова са дугом косом, а и стално сам неке панкере/скинсе виђао. Зато сте цигани, између осталог.

 

Haaaaaaaa

E nisam se dugo ovako nasmejao , ma da , ja mislim da ako nisi naučio Ničea napamet , nisi ni mogao da uđeš na Jug.Ma makar Konfučija

Share this post


Link to post
Share on other sites

E-Boli me kurac ko se kako oblači!

Volim ЗВЕЗДУ И крај...

 

И готивим оба фазона облачења,али више џиберски!!!

 

И у америчком рок фазону,никако даркерски...то је смор!!!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Haaaaaaaa

E nisam se dugo ovako nasmejao , ma da , ja mislim da ako nisi naučio Ničea napamet , nisi ni mogao da uđeš na Jug.Ma makar Konfučija

Не причам о образовању, већ о облачењу и фазону. Навијачи су, углавном, профана руља.

 

Ти добро знаш да сам у праву, и ти си тад био редован на стадиону и знаш какве си ликове поред себе виђао. Циганске шалове и паљење бакљи на цертовима Цеце (и наравно Џеја) да не помињем.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, током деведесетих, кад сам био редовнији на стадиону, на северу ниси могао да видиш некога ко није у шушкавој тренерци. На југу је била гомила ликова са дугом косом, а и стално сам неке панкере/скинсе виђао. Зато сте цигани, између осталог.

 

To je istina, zna se da kako su vecina Grobara jos osamdesetih bili u engleskom pank/rok/metal fazonu dok su vecina cigana bili seljaci u fazonu Mitra Mirica.

Zato ste bili, jeste i bicete cigani.

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Заборавио сам Кебу - "Имаооо, имаоооо сааааам љубав једну" :)

Одох да спавам, јеб'те се цигани... :):)

 

M11.jpg

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

To je istina, zna se da kako su vecina Grobara jos osamdesetih bili u engleskom pank/rok/metal fazonu dok su vecina cigana bili seljaci u fazonu Mitra Mirica.

"Закуни се моја Звездо среће,

да нас нико раставити неће.

 

Не може нам нико ништа

јачи смо од судбине

могу само да нас мрзе

они што нас не воле."

 

Интересантно, хехехе :rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A Mitra kad zapevam kad se kupam...Pa recimo da cela zgrada misli il da sam pustio CD il da mi je došao car u posetu lično jer nam je kućni prijatelj!

 

Tolko dobro znam da ga "potrefim"...

 

Bez zezanja!

 

:pivopije:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mitar Mirić je išao samnom u osnovnu školu.

 

Kad ga panduri pitaju "Mali kako se zoveš?" Bude odgovor i šamarčina uz jedno "Šta zajebavaš, reci kako se zoveš".

 

Inače lik navija za Zvezdu. Ranije nije propuštao nijednu tekmu.

Edited by DRAZA84

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni sinoc doshao drug da uz picence proslavimo titulu i moguci ulazak u finale u vaterpolu...na kraju vecheri smo zakljuchili da nikad vise zajedno necemo partizana da gledamo bitne tekme :rolleyes:

 

Ne mogu da objasnim ono sto sam video sinoc..prvo vaterpolo.. 11:9 smo bre imali. AAAA...jebem ti i kontrafaul ko ga izmisli..meni najgore sto ja to na ekranu uopste ne vidim, pa nerviranje jos gore... Al' najvise mi zao onog malog Mitrovica koji 2x promasi penal..ajd onaj prvi..al onaj drugi shut mu je bio ochajan. Pravo u golmana!! Ni po kojoj logici se moze tako u vaterpolu peterac shutirati..

 

I promene ovi na basket, ja rek'o taman da se oraspolozimo...ono je bio efekat kao kad umesto sochne pichke u facu dobijete masan kurac. Pravo po chelu. Shta se bre desilo sa onim ljudima?! Kovachevic i neka deca su ih pobedili bre...Zvezdu kol'ko videh bash ishle trojke, nama ne samo to, nego ama bash nishta, ali nishta nije ishlo..bruka. Nemam rechi. Prelepu priliku su ispustili.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Да, да, делије које певају - ми, цигани, сви умемо ко не слуша да бијемо и ми смо цигани, најјачи смо најјачи... :mhihi: Мислим да чак ни немате неку песму где се помињу "Делије" (или ми је мозак напрасно блокирао)...Наравно, "младићи борови, девојке јеле" и "ЦЗ на небу сја, ЦЗ волим и ја" су легендарни стихови... :razz:Битно је да си ти наша!

 

"Делије, делије, 'ајмо сви углас

Партизанов председник игр'о је за нас"

 

У време док вам је Дивац био председник клуба је то било редовно.

Него, сад више ни на ватерполо не можете да дркате. Јес' да ми је жао што Срби (добро, имате оног Настрана, право словеначко презиме) изгубише од Хрвата, али ми је и драго што ћете наставити да тероришете наше клубове и ништа даље.

 

Свака част кошаркашима, морам да похвалим Гуровића који се није истицао, бар не у оном делу игре који је емитован после ватерпола, а ипак је дао 26 - 27 поена. Свака част Радивојевићу и осталима, али мислим да је онај Поповићем кош из окрета са линије бацања у последњој секунди напада одлучио утакмицу са психолошлке стране. Игра се даље, било би лепо да дођемо до пете, пошто се види да играмо одлично пред вашом ментолском публиком. Који је то фазон гађања играча бакљом?

 

Najveću nepoznanicu pred početak priprema za novu sezonu i kvalifikacija za Ligu šampiona, osvajač duple krune, Crvena zvezda, rešio je na sednici Upravnog odbora kluba u petak uveče. "Crveno-bele" će u narednih godinu dana sa klupe predvoditi trofejni trener Boško Đurovski.

Ово сам највише желео, боље него да долази неки странац који не познаје ни екипу ни односе у нашој ливадској лиги.

 

Napadač Arsenala i francuske reprezentacije Tjeri Anri, potpisao je za Barselonu, preneli su španski mediji, radio "Kadena Ser" i list "Pais". Barselona će platiti 24 miliona evra za Anrija koji će potpisati četvorogodišnji ugovor.

Судећи по овоме и следеће године ће једино за Челси моћи да се каже да је какав - такав ривал Манчестеру. Иначе, Мурињо је продао Макелелеа за 5 милиона. :):) :)

 

Репрезентацији суди Словенац, очекујте најгоре.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јес' да ми је жао што Срби (добро, имате оног Настрана, право словеначко презиме) изгубише од Хрвата, али ми је и драго што ћете наставити да тероришете наше клубове и ништа даље.

Партизанов тим је убедљиво најмлађи тим у Европи (ако рачунамо респектабилне екипе) и њихово време тек долази, што у клупском, што у репрезентативном ватерполу. Настрани су одлични.

 

Репрезентацији суди Словенац, очекујте најгоре.

Мајка Словенка, отац Хрват, дакле није Словенац.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Још горе, двоструко зло. Неће се узети титула у следећој, то је сигурно.

Selektor košarkaške reprezentacije Crne Gore Duško Vujošević saopštio je širi spisak kandidata za dres Crne Gorena kome se nalazi i Aleksandar Pavlović!
Јебем му матер по сто пута! Одакле њему право да позива човека који је рекао да ће играти за Србију? Како га није срамота? По овоме бисмо ми могли да зовемо Гарнета, па ако дође дође. Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...