Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Ништа. Ми никад немамо среће са жребом, а и кад нас усере једном у сто година не урадимо ништа, а вас убише Зека и Бјека, и тако у круг.

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

О, слепче цигански, јесам ли НЕГДЕ рекао да је Билић кретен зато што је Хрват?

Цитирај или престани да сереш.

 

??

 

jesm li ja negde spomenuo tebe ili tvoj post?

 

:)

 

al' kad vec pitas...

 

то што је "пасјега семена" је "отеготна" околност. То прво...

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ја бих волео да уђете у ЛШ, јесте циганчине и све то али поени су поени... Кад сам видео да су Румуни за две године скочили на ПЕТО (са дведесет и неког) место УЕФА листе и да имају два поредставника у ЛШ (један директно, а један из трећег кола квалификација) желудац ми се окренуо. Ми уђемо у групу, Војводина није лоша такође и ко зна шта може бити за пар година...

 

1 Spain 14.312 12.437 15.642 19.000 0.857 62.248 7/ 7

2 England 11.250 15.571 14.428 16.625 0.857 58.731 7/ 7

3 Italy 8.875 14.000 15.357 11.928 1.285 51.445 7/ 7

4 France 13.500 11.428 10.812 10.000 1.000 46.740 6/ 6

5 Romania 4.333 5.500 16.833 11.333 0.000 37.999 4/ 4

6 Germany 4.714 10.571 10.437 9.500 1.000 36.222 6/ 6

 

Еј, бре, Румунија...

 

Da, ko bi rekao. Vidiš da cigani ipak mogu u LŠ! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је отежавајућа околност (а и то сам намерно рекао, наравно)

Примера ради (само пример, не мислим ништа лоше), то ти је исто као кад бих теби рекао да си кретен јер си ганци, а да ти је отежавајућа околност то што си ЛДП.

Ниси кретен због ЛДП-а, али додаје на тежини и тако то... :)

 

Иначе, тај кретен ми је једноставно антипатичан, а и имао је једну врло безобразну изјаву након што је врло грубо стартовао над Савом Милошевићем док је овај играо у Вили, а Билић у Евертону. Од тада га не подносим.

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Погледај бодове у последње две године 16.833 11.333...

Претпрошле године Радип и Стеауа јаде направили по Купу УЕФА, дошли до 1/4 можда и до полуфинала, прошле слично томе, још играли у ЛШ...

Може свашта да се урадио за две године...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Navijači iz Srbije spremaju sačekušu pripadnicima splitske Torcide u glavnom gradu Crne Gore! Podgorica bi sutra mogla da postane poprište velikih sukoba kada se navijači tri etničke grupe susretnu pre utakmice prvog kola kvalifikacija za Ligu UEFA između podgoričke Budućnosti i splitskog Hajduka.

 

:rockdevil:

 

a onda nastavak teksta (koji je inače iz Kurira :) ) :

 

- Tu nema puno o čemu da se priča. Jasno je da nam Srbi ne trebaju u Podgorici na meču između Budućnosti i Hajduka. Šta, dolaze ovde da nas brane? Ne razumem. Imaju svoju državu i neka tamo dočekuju koga god žele. Mogu da dođu na letovanje, ali ne i da guraju nos gde mu nije mesto. Ovde ćemo ih smatrati neprijateljima, jednako kao Splićane - kaže za Kurir jedan od Varvara.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ако стварно буде срања (мада Куриру ништа не верујем) онда се неће знати ко кога бије...

 

Са Ловћена вила кличе, здраво српски Дубровниче. :rockdevil::)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nema tu ničega, samo malo dizanje tenzija pred meč...

Varvari idu svi zajedno na utakmicu(ili u tzv. "korteo"), tako da ako ko hoće da se kači, biće više od tri hiljade ljudi u plavo-bijelom spremnih za to :D

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Их, бре, имам три банке, троцифрен број текми, а ти ми објашњаваш шта је кортео... ;)

 

И ја сумњам да је истина, мада као што рекох, ми идемо у Мостар сутра, а пут преко Никшића, преко Требиња је сасвим ОК релација. Да не помињем то што у ЦГ више људи навија за Партизан него за Будућност.

 

У сваком случају, мислим да Торцида неће жива проћи Радановиће...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne objašnjavam tebi, nego ako slučajno neko nije upućen...

 

A što se Radanovića tiče, iz njihovog okruženja u Podgoricu dolazi dosta navijača Hajduka koji žive u Crnoj Gori, iz Tivta, Herceg Novog, Kotora...tako da će oni stići daleko teže do stadiona, nego li Splićani koji putuju sa velikom policijskom pratnjom...

Edited by [kinetic]

Share this post


Link to post
Share on other sites

Не потцењуј моћ Радановића! :)

О ХН-у да не причам...

 

Иначе, видиш ли ти где овде окер (осим оне кукавне тачкице)...

 

Monteetn2003.png

 

Гледам ову мапу...

За који курац постоји општина Тиват? Нема потребе никакве...

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Иначе, тај кретен ми је једноставно антипатичан, а и имао је једну врло безобразну изјаву након што је врло грубо стартовао над Савом Милошевићем док је овај играо у Вили, а Билић у Евертону. Од тада га не подносим.

 

eto, sad si rekao... slazem se da je sirovina, a i ne verujem da ce od njega biti dobar trener...

Share this post


Link to post
Share on other sites

eto, sad si rekao... slazem se da je sirovina, a i ne verujem da ce od njega biti dobar trener...

 

Ето, лИЈепо се разјаснисмо...Мислим, генерално заиста не подносим Хрвате, нема потребе да лажем, али кад је нека екстремнија нетрпељивост у питању, увек постоји озбиљнији разлог.

 

a isplivaće oni, ne brini, bar iz tog Kotora i Tivta(za koji nisam ni znao da je opština :) ), nego iz Boke dolazi i dosta navijača Budućnosti, tako da ne znam kako će zajedno stići :D

 

Поједе ми форумн поруку...

Видећемо шта ће бити. У неком Цетињском насељу су Цигани већина... :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Могу да замислим.

 

Е, јеси ишао у Лестер? Имам неки снимак неких фрка, па те можда има...

 

И какав вам је сад овај Гжегорж?!? :)

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...