Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kako je otisao? Napljuvao Crvenu Zvezdu, sprski fudbal, Srbiju, Srbe i otisao... eto kako...

 

prvi put cujem za to. daj neki citat ili bar parafraziraj? bas me zanima... mislio sam da je ostao u dobrim odnosima sa upravom... cak se spominjala varijanta da se vrati u zvezdu...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma daj...tesko je pricati s' grobarima u vezi Zvezdinih stvari...oni bolje znaju sta se desava u klubu nego mi !!!

 

Jbt...pre bi uterao kurac Angelini Jolie nego nesto objasnio grobaru !! :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

icon_smile.gificon_smile.gif

 

To si mogao cuti na televiziji... a to je bilo odavno... ne verujem da mogu da pronadjem to...

 

pa sta je rekao?

 

Ma daj...tesko je pricati s' grobarima u vezi Zvezdinih stvari...oni bolje znaju sta se desava u klubu nego mi !!!

 

Jbt...pre bi uterao kurac Angelini Jolie nego nesto objasnio grobaru !! icon_da.gif

 

ko je grobar? geozee?

 

Svi ste smesni, stranci dodju da uzmu pare, obojici trenera je to bila usputna stranica, inace su obojica treneri pocetnici. Svadjate se oko gluposti...

 

ma ne svadjamo se... a ovo sto si rekao je tacno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jbt...pre bi uterao kurac Angelini Jolie nego nesto objasnio grobaru !! :da:

 

То је зато што курац има свака будала, а да би се нешто објаснило некоме онај који објашњава би требало да има мозак. ;)

Edited by Аксеанoсилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Борићете се међусобно за ЛШ, него вечерас играмо за треће место против Мексика... Надам се...

 

_40903596_051013uruguay203b.jpg

Edited by Uruguayano Recoba

Share this post


Link to post
Share on other sites

Јеб'o вас Интер, Манчестер, Ливерпул и Вест Хем.

 

Ушли смо у финале (млади), онај Драговић је злато, Теодосић такође.

Иначе, после оног меча данас, Јелени Јанковић треба да ти орден Светог Саве и по њој назвати једну улицу у Бгд-у. Сретнем ли је некад, платићу јој парче пице на Тргу и попићемо дволитру Јеленка на Калишу. :) :) :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Crna Gora u finalu B prvenstva Evrope u košarci (under 21), poslije pobjede nad Finskom u polufinalu 83:53.

 

Vaterpolisti takođe u finalu B prvenstva Evrope poslije pobjede nad Bjelorusijom od 26:1 :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

после оног меча данас, Јелени Јанковић треба да ти орден Светог Саве и по њој назвати једну улицу у Бгд-у. Сретнем ли је некад, платићу јој парче пице на Тргу и попићемо дволитру Јеленка на Калишу

 

:rockdevil: :rockdevil: :rockdevil: :rockdevil:

 

word!

jedna je jeca! :rockdevil: :rockdevil:

Edited by sabre

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...