Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Неје место да причате од пијење...

 

ps. Podrzava se Argentina u finalu, jedina ekipa pored Engleske za koju navijah za prvenstvima! : ) Omiljeni mi Saviola, al evo seljak u Reala preshao, s tim me razochara..

 

У мојим очима је постао човек... Не подносим Барцелону... Чекам да видим где ће Хуан Роман...

Pa kad glupavi Brazil glumi face i igra bez Ronaldinja i Kake.

Inace Argentina ne bi imala sanse :da:

Јеси ли гледао Бразил са њима? Гана била трипут боља ...

 

 

Него, кол'ко су нам само грозни кошаркашки дресови... Ем чисто плави ( не српско црвено-плави ), ем пише SRBIJA :puke:

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Пошто видим да сте се распричали о спорту, јебе ли ко шта? :)

Од пива само Бекс и Јелен.

 

 

Slabo stižem od foruma :lol:

 

Kad baš moram, pošto sam dobiJo upalu dupeta u stolicu :) :) :) :) :)

 

Za pivo već nema frke, znate one razloge što se prodaju na šoljama za jogurt :)

 

Nego...

 

Kad je uopšte to finale Južne Amerike, kad poprave reflektor??? ;)

 

:pivopije:

 

P.S.

 

Idem sutra u Loznicu, kuckamo se možda eventualno do sutra popodne.

Ako se do tad ne javim, ostajte kul!!!

 

 

 

 

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana Ivanovic nece igrati na fed cup zbog povrede kolena.

Taj fed cup joj nista ne znaci u karijeri. Nece igrati i na WTA u San dijegu.

na ble 92 u komentarima su je mnogi napali...

Teniski savez i Srbija (pre SCG i SRJ) nista nisu ulozili u nju i ostale tako da ti komentari ne piju vodu.

Federer, Nadal, Enan veoma cesto izbegavju da igraju a reprezanaciju, pa se niko ne buni, a u njih su njihovi ulagali. A mi uvek moramo da potenciramo patriotizam.

Sada Ana nije patriota i dobar covek sto je odustala.

Nije luda da rizikuje pad na WTA listi i vaznije meceve zbog reprezentacije.

Edited by Divlji Tigar

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ana Ivanovic nece igrati na fed cup zbog povrede kolena.

Taj fed cup joj nista ne znaci u karijeri. Nece igrati i na WTA u San dijegu.

na ble 92 u komentarima su je mnogi napali...

Teniski savez i Srbija (pre SCG i SRJ) nista nisu ulozili u nju i ostale tako da ti komentari ne piju vodu.

Federer, Nadal, Enan veoma cesto izbegavju da igraju a reprezanaciju, pa se niko ne buni, a u njih su njihovi ulagali. A mi uvek moramo da potenciramo patriotizam.

Sada Ana nije patriota i dobar covek sto je odustala.

Nije luda da rizikuje pad na WTA listi i vaznije meceve zbog reprezentacije.

 

 

 

Ja chuo da je zbog povrede...

 

Btw Lav>all

Share this post


Link to post
Share on other sites

Po mom mišljenju ima 4 igrača koja bi mogao da pozove - Aškrabić, Stanojević, Džo Vukosavljević ( :) ) i Dragojlović. Moj izbor bi pao na Stanojevića jer nam treba teški centar. Aškrabić je četvorka, Vukosavljević je cepanica, dok Dragojlović nije za reprezentaciju.

 

Slazem se za Jovu...Dzo chini mi se imao uspeshnu sezonu, ali shta znam, nije mi taj chovek za reprezentaciju...a krajnje je nejasno zasto ni na shirem spisku nema Ashkrabica, jedva chekam ovu "bombu"....

 

Danas posle posla odem kod sestre na sisanje, ona mi kaze da kupim u radnji nesto za kucu, ja kupim te sitnice i dobijem na poklon dvolitru MB piva! Rodiceve radnje daju pivo na poklon ako se kupi roba u vecoj vrednosti od 300 dinara. Mora da je neko pivo kome istice rok trajanja ili koje nije bas kvalitetno :)

 

Nije iskljuchno, ja se proshle godine otrova od nekog glupog MB piva, nisam ni litar popio cc...E da dele Jelen to bi vec bilo neshto..

 

Вајферт не волим.

 

Najgore posle jagodinskog, meni...

 

legendarni Kai

 

:rockdevil:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stvar navike. Jeste da se pivara nalazi par stotina metara od moje kuce ali moram da naglasim da je Jelen pre par godina bio ocajan, Sada je bolji, ipak je sada jaca konkurencija. Ono Apatinsko u plastici je ocaj, trpaju svasta, kum mi je tamo na visokom polozaju pa znam. Ako vec kupujete pakovanje od 2l ili 1,5 l, kupite hju pek, mnogo je kvalitetnije.

Од Апатинског ми се повраћа, али зато и пијем само Јелен из стакла и точено. Из пластике је најбољи Лав.

 

Najgore posle jagodinskog, meni...

:rockdevil:

Јагодинско је квлтно, једино они још увек имају дебелу, зидарску флашу. Најгоре пиво у историји је зрењанинско Класик. Отров.

 

Posle nekolicine košarkaša koji su se selektoru Srbije Zoranu Slavniću zahvalili na pozivu, izgleda da se pojavio jedan "dobrovoljac" spreman da 19. jula dodje u Kovilovo, na početak priprema za Evropsko prvenstvo.

 

Centar Nju Džersija Mile Ilić je u izjavi za dnevni list "Press" od petka poručio da će doći na pripreme, sa kojih je prvobitno hteo da se povuče zbog hronične povrede skočnog zgloba.

 

On se ipak ogradio, rekavši da će njegov eventualni nastup na EP u Španiji (3-16. septembra) zavisiti od procene lekara.

Бар неко да дође... Додуше, овај се није наиграо ове сезоне, али је бар дошао.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Španski mediji su ga već preselili u Espanjol, tiražna „Marka“ je čak prenela izjavu Milana Smiljanića koji je navodno istakao da je „srećan zbog prelaska u katalonski klub“. Iz Beograda takođe stižu informacije o navodno završenom poslu... Sve to popularni Lola mirno posmatra i baš kad se ništa ne dešava oko njega, mirno komentariše:

- Stvarno ništa ne zna o tome, još manje o priči da sam bilo šta potpisao – rekao je Milan Smiljanić po završetku prepodnevnog treninga. – Meni niko ništa ne govori, iskreno bih pričao sa vama da imam neku informaciju...

 

Uverava kapiten crno-belih da potpuno miran očekuje rasplet u pregovorima dva kluba.

- Voleo bih da odem u Španiju, jer je to zemlja u kojoj ću moći fudbalski da napredujem. S druge strene mlad sam i mogu da napustim Partizan i za godinu dana. Uopšte ne žurim sa odlaskom, kako god da se završi biće dobro za mene.

 

Pod uslovom da ipak pređe u Espanjol, novi tim za Lolu neće predstavljati priču o „španskim selima“.

- Ima nekoliko iskusnih i kvalitetnih igrača, bila bi mi čast da igram sa njima. Gledao sam i u finalu Kupa UEFA, sigurno je da bih mogao dobro da napredujem...

 

O tome ćemo ako Smiljanić pojača Espanjol, vratimo se Partizanu, Lola je gledao trenige i utakmice „novog“ crno-belog tima.

- Novi igrači su se odlično uklopili, stigao je i novi napadač... Meni sve deluje jako dobro, Partizan stvarno ima kvalitetan tim. Verujem da ćemo vratiti primat u domaćim okvirima, da u Evropi nismo bez šansi...

 

Ne zaboravlja Lola ulogu trenera Miroslava Đukića u svom fudbalskom razvoju, prija mu činjenica da je šef struke insistgirao na njegovom ostanku.

- Đuka mi je promenio neke navike, naučio da se takmičim i igram na rezultat... Igrači iz Partizanove škole uvek odskaču po talentu, ali je Đukić uneo pozitivne novitete koji su mene načinili još boljim. Istina, lično sam imao dobro iskustva sa svim trenerima u Partizanu, u mom slučaju je bilo i dosta sreće. Recimo, ko zna šta bi se desilo da nije bilo Evrospkog prvenstva. Cela ekipa je igrala odlično, sa njima i ja. Sad svi pišu o meni, a moglo je da bude i drugačije – skromno će još uvek kapiten Partizana, momak koji je igrom i ponašanjem apsolutno zaslužio jednu blistavu karijeru.

 

Pročitao je Smiljanić izjavu sprpskog selektora Klementea koji ga je uglavnom hvalio, ali je i istakao da mora brže da se oslobođa lopte.

- Prija mi kad čujem pohvale od svetski priznatog stručnjaka kakav je Klemente – rekao je Smiljanić. – Naravno da ću uvek raditi na svojim nedostacima i svestan sam da postoji veliki prostor za napredak u mojoj igri. Nadam se da ću jednog dana zaigrati i za najbolju reprezentaciju.

 

 

Ako ode iz Partizana Smiljanić neće dočekati punu afirmaciju, a sigurno će mu nedostajati i navijači čiji je postao apsolutni ljubimac.

- Nikad neću zaboraviti skandiranje „Grobara“ na košarkaškoj utakmici protiv Unikahe. Meč je bio izuzetno važan, a cela hala je skandirala moje ime... Ako budem otišao jednog dana ću se sigurno vratiti. Partizan je moj klub i slediću put Nađa, Tomića, Kralja... koji nikad nisu zaboravljali svoju kuću. Uostalom, nedostaju mi trofeji sa Partizanom – sa širokim osmehom poručio je Smiljanić i otišao na partiju stonog tenisa sa Rukavinom.

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

pa gotova je stvar vec, potpisao je za espanjol...

 

dolaze salas i barkos u zvezdu, i levi bek iz legije, i jos jedan vezni mozda, neki kolumbijac, kao bas dobar....

a kandela nije hteo da dodje zato sto njegova zena nece da zivi u srbiji.... pih... ko ih jebe...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Најбоље је био кад је нека румунска циганштура (Зенгина жена) причала како јој се Бгд гади јер мирише на паприке, бла, бла... Личила је на оне што су се почетком деведесетих јебавале на штајги (по којекаквим вашарима, бла, бла) за једну или две "чрвене".

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...