Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

Спартаков стадион је био у очајном стању кад сам ишао пре 4 године на републичко атлетско, не знам како изгледа сад...

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

He he cigani da idu sa grobarima... to bi bila sramota ...

mogu da idu samo bratske grupe, sve ostalo je totalna

indijanstina...

Oni Ultrasi iz Zrinjskog su do jaja smesni, mislio sam da je to

malo ozbiljnija grupa.

Sto se tice Napretka u prvoj ligi, meni je pomalo krivo

sto nisu ostali u drugoj, jer bi se mi sa n jima sastali,

a imam veliku zelju da posetiim njihov stadion.

Sa vozdovcem smo se vec sastajali pedeset puta...

Sto se tice bratskog Kragujevca, nadam se da ce se sto pre vratiti

u drugu ligu, jer to definitivni zasluzuju!

Pogledajte samo kakvu je posecenost imala bezanija protiv

onih Albanaca.

Drago mi je zbog Vojvodine i Firme, oni definitivno

treba da se takmice u Evropi (gledano sa igrackog i navijackog aspekta)

Edited by Little Butcher

Share this post


Link to post
Share on other sites

Слушао сам од човека који познаје вође Партизана да Делије и Гробари често иду заједно у Хрватску на утакмице Јадранске лиге кад играју Звезда или Партизан. Наравно, иду само оне прве екипе које се, како он каже, друже, излазе заједно...

 

Aleksandar Pavlović neće moći da igra na Evropskom prvenstvu koje se održava ovog septembra u Španiji. Pavlović je objasnio selektoru Zoranu Slavniću da je njegovo učešće u ovom trenutku praktično nemoguće. Pavlović bi trebalo da igračku karijeru nastavi u NBA, ali osnovnu prepreku za dolazak na pripreme za EP jeste činjenica da je on tenutno slobodan agent bez osiguranja kluba.

 

“Imao sam dug i zaista otvoren razgovor sa selektorom. Upravo činjenica da sam slobodan agent, značajno stavlja branu u velikoj želji da pomognem saigračima iz nacionalnog tima. Ma koliko želeo da zaigram u Španiji i srce me vuklo da budem deo tima koji će verujem obezbediti Srbiji ne samo vizu za Peking, već se upustiti u borbu za evropske medalje, nisam mogao da se pojavim u Kovilovu, jer ne znam kada ću put Amerike na potpisivanje ugovora. Očekujem da to bude u skorije vreme, ali nisam želeo da selektoru dam reč, a da je ne održim, jer datum potpisivanja ne zavisi od mene”, izjavio je Pavlović za dnevni list “Sport”.

Кретенчина.

Edited by Radoomir

Share this post


Link to post
Share on other sites

Кошарка нам оде у курац ове године. Мока је харизматичан као морски кравтавац а има ауторитет као жена у џамији. Треба одвести оне омладинце да се кале за Пекинг. Јебеш ЕП.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Dosadašnji košarkaš Hemofarma Predrag Šuput potpisao je u četvrtak jednogodišnji ugovor sa nemačkim šampionom ekipom "Brose Basket" iz Bamberga.

 

30-godišnji Šuput prošle sezone bio je lider tima iz Vršca za koji je prosečno postizao 13 poena u NLB ligi i ULEB kupu.

 

Nekadašnji košarkaš Spartaka, Vojvodine i Partizana po prvi put napušta domaće prvenstvo. Trener Dirk Bauerman već je doveo dva igrača za predstojeću sezonu Demonda Grina (ALBA) i Novozelandjanina Marka Dikela.

 

Šuput će naredne sezone igrati jedan meč i u beogradskom "Pioniru" jer se nemački prvak nalazi u evroligaškoj grupi sa Partizanom.

Toлико о повратку у Партизан.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Спартаков стадион је био у очајном стању кад сам ишао пре 4 године на републичко атлетско, не знам како изгледа сад...

 

Postavljene su stolice na istoku i delu zapada,izgleda ok,ali je klub u rasulu,na stadionu sad valjda igra nka Zlatibor voda iz cini mi se Horgosa.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sto bi Delije koji qrac isli da preglaju Hrvate na Partizanovoj utakmici....eeeeeeeeeeeee

 

Mislim da je čovjek pitao za utakmicu Budućnosti...

 

Nisu ih peglali, ali su ih malo po moru dohvatile delije iz Bara, Budve...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

 

Ови простори су отишли у курац...

Дукљани се лижу са Торцидом, Срби из ЦГ пегладу Торциду а онда навијају заједно са Дукљанима, Мераклије из Ниша се друже са Дукљанима који се лижу са Торцидом и не пеглају Торциду, туристи јебаше кеву "респектабилној" групи, муслимани (Вележови навијачи) се пеглали са усташама и бранили нам одступницу кад су бусеви ишли ка Невесињу, Red Army (Вележ) долазе у Бгд као гости Гробара да навијају против усташа које се сигурно неће појавити... Све је отишло у курац... (више се не зна ко је луд, не зна се) :):):)

 

----------------------------------------

@Кинетик

Јес' боли цигане (из Србије) курац да долазе у ЦГ на ову врућину да би тукли Торциду.

Edited by Axeanosilas

Share this post


Link to post
Share on other sites

Pomeramo ustašama dupeta :lol:

 

 

$pankIE STYLE !!!

 

 

-----------http://i171.photobucket.com/albums/u294/Tepach/IMG-1.jpg-------------------------

 

Taj RAD!!!

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Пре неколико дана је на насловној страни Политике био текст о играчима који неће играти на ЕП у Шпанији. Милојевић, Ракочевић, Вујанић, Стојаковић, Перовић, Б. Поповић, Радмановић, Авдаловић, Крстић, а ево сада и Павловић. Две прве петорке, човече...

Share this post


Link to post
Share on other sites

:):)

 

Ови простори су отишли у курац...

Дукљани се лижу са Торцидом, Срби из ЦГ пегладу Торциду а онда навијају заједно са Дукљанима, Мераклије из Ниша се друже са Дукљанима који се лижу са Торцидом и не пеглају Торциду, туристи јебаше кеву "респектабилној" групи, муслимани (Вележови навијачи) се пеглали са усташама и бранили нам одступницу кад су бусеви ишли ка Невесињу, Red Army (Вележ) долазе у Бгд као гости Гробара да навијају против усташа које се сигурно неће појавити... Све је отишло у курац... (више се не зна ко је луд, не зна се) :):):)

 

U Veležu je uvijek igralo dosta Srba, i sada ih ima a i trener im je Srbin, tako da nije čudo što nam pomažu i navijaju za nas.

Edited by Vic Rattlehead

Share this post


Link to post
Share on other sites

сигурно смрдљива бомба. кацам их видо сад како се пењу у аутобус ко клинци из мушке школе који иду на е'скурзију у Добановце. на лицима им читам да је у ланч пакетима крем сир и паштета (гуровић је добио и виршлу, као капитен)... ако укупно дамо 100 поена, на јебеном смо коњу.

Share this post


Link to post
Share on other sites

па бити оптимиста у овом случају је исто као да га др*аш и оптимистично очекујеш да ти се шака претвори у пи*ку. са све девојком као држачем.

 

тим не постоји, скрпљен је с курца. колико су се спремали? колико имају искуства? верујем да ће бити бољи него прошла гарнитура, али само зато што од онога нема горе.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...