Jump to content

Derbi Utakmice


Frankenchrist

Recommended Posts

  • Replies 6.2k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Da,al sad politike timova i parice iz inostranstva uništiše domaći fudbal...

 

Mnogo bi bilo bolje da imamo isti jer su mnogo veći izgledi da bude više kvalitetnijih igrača iz omladinskih škola,druge,prve,super lige...

 

da ih izvozimo posle recimo minimum 24-25 godina i to...

 

Dosta se pričalo o tome,al ajde...

 

Žao mi je što smo tolko mali i jadni,a busamo se kao da smo oslobodili svet kad uspemo...

Kad neuspemo-surova realnost...back to Mišja rupa...

 

Znaš percepcija naroda prema stvarima je il crno il belo...nema ZLATNE sredine,nego sve il raj il pakao!!!

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma nema veze...ljudi bitan je ambijent i zabava...

 

Pa oni crveni i žuti kartoni su baš bili fora,a i ono kad je Figo uzeo sudiji naočare

 

:) :) :) :) :)

 

 

I kad je sudija dobio dres Mihinih prijatelja... :D

 

 

To to ! :) To je zakon, dao bi 100 marke da svaka tekma bude u tom fazonu :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fergi ponudio 45 miliona funti + Sahu koji vredi 12 za Berbatova. Mnogo para, a i bolje da da Smita, Luis je odlichan igrach koji ima puno problema sa povredama, pa ne igra mnogo. Videcemo shta ce biti, ipak je Ser Aleks najveci struchnjak u Evropi.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ma Mancesteru treba neko slican Zigicu, imaju strasan srednji red i neverovatan broj centarsuteva u kazneni prostor, jos samo da nadju nekoga ko to zna da iskoristi. Da nemaju odbrambenih igraca nikada ne bi dali gol posle kornera. danas citam o Moki i kosarkaskoj reprezentaciji, ne znam, nisam vas siguran da ce se nesto bitno promeniti mada bih to jako voleo. Nekada smo bili sila u kolektivnim sportovima, vaterpolo, kosarka, odbojka, rukomet, ni u fudbalu nismo bili toliko losi, mogli smo sa svima da se nosimo ravnopravno a sada... Nema tog duha, emocije, inata... svi su nekako tromi i nezainteresovani. A realno i kvalitet je drasticno opao. Prisetim se samo Djordjevica, Divca, Danilovica, Paspalja...kvalitet, drskost, srce, sve su imali. Isto i sa odbojkasima, Grbici, Geric, Vujevic, Mester...sada je tu samo Miljkovic od nesto mladjih koji zaista ima kvalitet, ostali su realno prosek. Sada je doslo i u vaterpolu do zasicenja, ljudi su osvojili sve sto se moglo osvojiti i motiv je sve bledji a medju mladjim tesko da ima adekvatnih zamena. Miha, Mijatovic i ta njihova generacija su preslisavali Cehe u kvalifikacijama kada su za njih igrali Nedved, Poborski, Kuka i ostali i kada su bili u punoj snazi a sada nam je Azerbejdzan, Kazahstan i bilo koja druga reprezentacija ravnopravan protivnik. Nesto ne valja u nasem sportu i ne treba ocekivati da ce Moka od kosarkaske reprezentacije napraviti sampione. On jeste legenda ali ne mozemo ocekivati da od olova napravi zlatne poluge. Nije alhemicar vec samo covek.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Izvor> MTS Mondo

 

Dvojica najiskusnijih fudbalera Partizana Ivica Kralj i Albert Nadj razočarani su najnovijim dogadjajima u klubu za koji su vezani svim srcem, a pogotovo odnosom novih čelnika crno-belih prema njima.

 

Kralju nije ponudjen novi ugovor, pa je iskusni golman za sredu najavio konferenciju za novinare, na kojoj će se pojaviti i Nadj, koji kaže da ni sam ne zna da li neko u Partizanu računa na njega.

 

U medjuvremenu, fudbalska pijaca u Partizanu je otvorena. Prema informacijama iz Humske, napadač Pjer Boja je (konačno) prodat i one će ubuduće igrati za rumunski Rapid.

 

Boja će potpisati ugovor na tri godine sa Rapidom. Posle brojnih neuspelih proba (Legija, Okser, Njukasl, Sivas, Gent), Boja je prodat šest meseci pre isteka ugovora, za sumu od 300.000 evra. U Srbiji, kršni napadač iz Kameruna ostaće upamćen po promašenom penalu protiv Artmedije i golgeterskom postu od godinu i po dana.

 

Najviše promena u crno-belom timu pretrpeće poslednji stub odbrane - golmanska pozicija. Sva trojica sadašnjih golmana - Ivica Kralj, Nemanja Jovšić i Kipranin Nikolas Asprogenis napuštaju klub. Umesto njih, Partizan će (najverovatnije) dovesti Aleksandra Radosavljevića iz Čukaričkog i Darka Božovića iz Bežanije.

 

Čelnici Bežanije u utorak pre podne su bili u Humskoj da pregovaraju o prodaji Darka Božovića."Pričali smo i sa čelnicima Bežanije i sa Božovićem i verujem da neće biti problema da se taj transfer obavi", izjavio je zamenik sportskog direktora Partizana Ivan Tomić, penose "Večernje novosti".

 

Profesionalni ugovor potpisaće omladinac Živko Živković, koji je bio rezerva na utakmici protiv Mladosti, a za koga trener golmana Rade Zalad kaže da je izuzetan talenat.

 

U izjavi "Danasu", Albert Nadj je otvorio dušu, ističući da je razočaran odnosom čelnika kluba prema njemu. Nadj je u Partizan došao pre tačno 20 godina!

 

"Ne znam računa li Partizan na mene. Niko mi još nije rekao šta klub namerava sa mnom. Ni današnji razgovor sa potpredsednikom Vignjevićem nije mi dao odgovore na pitanja koja me muče. Slična je situacija i sa mnogim drugim igračima. Mislim da nismo zaslužili takav tretman. Pogotovo nas nekolicina, koji smo praktično ceo život posvetili ovom klubu. Najmanje što očekujem je poštovanje za godine provedene u Partizanu", kaže doskorašnji kapiten vicešampiona.

 

Posle legendarnog Momčila Moce Vukotića, Nadj ima najviše odigranih utakmica za Partizan, bio je najmladji kapiten u klupskoj istoriji i član generacije koja je posle 50 godina osvojila duplu krunu. Takodje, bio je član tima koji je igrao u Ligi šampiona i Ligi UEFA.

 

"Nema razloga da lažem, voleo bih da uz ime Alberta Nadja stoji neka funkcija. Ali ne bilo kakva. Verujem da nisam zaslužio da budem ekonom FK Partizan. Mada, ni to mi niko nije ponudio. Ako me se neko, ipak, seti dobro ću razmisliti pre konačne odluke", rekao je Nadj.

 

Upitan da li misli da se Partizan nalazi u dobrim rukama, Nadj je rekao da je vreme najbolji sudija i da će se "videti ko šta želi Partizanu".

 

"Ja mu želim samo jedno - da stalno bude deo fudbalske Evrope. Uspesi na domaćoj sceni jesu put do nje, ali ne smeju biti granica do koje ćemo ići. Učešće u Ligi šampiona i Ligi UEFA su jedino pravo merilo vrednosti. Ne smemo ići ispod toga. Reč zabrinutost je preblaga za ono što osetim kada pomislim na moj klub. Srce mi se cepa zbog svega kroz šta Partizan prolazi. U klupsku politiku ne mogu i ne želim da se mešam, mogu samo da konstatujem strašan pad rezultata, koji je, pak, samo deo opšte klime", rekao je Nadj.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota za one pedere iz uprave... Pa njih dvojica su veci grobari od Zeke i Bjeke jedno 10000000 puta... definitivno ne treba da se prekida sa bojkotom, nego samo da se pojaca uz podrsku Ivice Kralja i Alberta Nadja..

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sramota...

 

I meni je iskreno žao(ne volim partizan) što su legende tog gluba tek tako na ledu... ccc

Stvarno kad vidim da neko voli svoj klub,a klub mu udari prstenac...ne znam,ne pravda!

 

Aj Kralj će da ide u LA,a Nađ gde će???

Edited by Mustang

Share this post


Link to post
Share on other sites

Бем ти живот, поче да пада киша пред одлучујући сервис Јелене, Безвезе, имала је једну брејк (меч) лопту...

 

Но, било како било, Типсаревић у трћем колу, Јелена на прагу, очекују се Новак и Ана. Забрињава ме форма Јанковићеве и слаб сервис. Венус одсервирала преко 200 км/ч. Мора Јелена боље да сервира као мисли да, без већих проблема, пребродину Свиренину сестру.

 

Очекујем српска финала - Ана и Јелена, Јанко и Новак. :) :)

 

 

Што се тиче Нађа и Краља, не знам шта да кажем. С једне стране је срамота, а с друге, јеби га, не може сваки пензионисани играч одмах у управу или међу тренере.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Nije na meni da sudim jer nisam grobar,ali pokušaću:

 

To su legende partizana, a upravi sve ide na dušu...

 

A Tomić je mogao????

 

Kakav on to specijalni status ima???

 

Лоша верзија - Томић је у неким родбинским односима са Бјековићем.

 

Добра - Томић има "неке школе"...

 

Да се ја питам, излетели би ми сви који нису Срби из управе (Нађа и Дуљаја рачунам међ' Србе, чисто да се разумемо). Пун ми је више тих југослАвена, неких Ћурковића, Стојаноских и сличних. Пензија. Ћао.

-------------------

 

Јелена ипак завршила данас...

6:3 х 2

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Stojanoski je makedonac... :) Ja mislim...

 

Јесте (ако његову породицу нису на силу натерали да презиме из -ић промене у -ски). Но, небитно, мука ми је од те југослАвенске гарнитуре. Марш у 3 ПМ. И даље смо ЈСД!!! И даље ми на грбу Партизан пише латиницом. Да не помињем оне огавне плаво-жуте столице (и латинични натпис), да не помињем то што је оно усташко говно Ћурковић предлагало да наше репрезентације задрже плаве дресове. Дакле, југослАвени марш напоље. Млада крв, свежа, српска, Партизан је српски клуб. Доста више вукљања тих репова из прошлости, то ти је као кад се смуваш са неком девојком, а још ниси рашчистио са бившом, то не може на добро да изађе.

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Fergi ponudio 45 miliona funti + Sahu koji vredi 12 za Berbatova. Mnogo para, a i bolje da da Smita, Luis je odlichan igrach koji ima puno problema sa povredama, pa ne igra mnogo. Videcemo shta ce biti, ipak je Ser Aleks najveci struchnjak u Evropi.

 

Jest' Berbatov dobar..al ne toliko dobar! A dobismo Nanija..ce vidimo sta ce on da obavlja..verovatno zamena za Gigsa il Ronalda, ne znam na kojoj strani igra..

 

++

 

Shto se tiche Kralja...jebe mi se iskreno..beda od golmana, oduvek je primao jebeno smeshne golove i nikada ga nisam voleo...

 

Al imam vere u Djukica da ce da nam sabere dobar tim za sledecu sezone..ce se odushevim ak nam stvarno dodje Ivic ponovo!

 

++

 

basket rezultati:

 

Rezultati 13. kola:

Hemofarm - Partizan 95:91

FMP - Sloga 100:80 Opširnije

Crvena Zvezda - Vojvodina 103:102

Mašinac - Mega Ishrana 91:88

 

Zvezda se provuche izgleda..da izgubila bila bi gusta borba za 4. mesto..

a mi pukosmo od hemofarma..ne verujem...i to 11 razlike vodismo 3. min pre kraja..to prochitah, hteo sam da gledam baskte, doshao mi drug i sve munje, al skupshtina :angry:

Nisam ziv sta ce da radimo u plej ofa...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Хомер и Даниловић изнабадали судију и мурија их привела! :)

 

Ми смо Гробари, најјачи смо, најјачи!!!

Edited by Нежни Аксеаносилас

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...