Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

OK, jasno je meni da čovek u nečemu teži da bude profesionalac i da se današnje nauke po obimu i sadržaju ne mogu porediti sa onima u antičkim vremenima, ali to ne znači da čovek treba da zapostavi druge sfere nauke. U srednjoj sam, pošto sam išao u tu dragu nam matematičku gimnaziju, nadoknađivao tu i tamo nedostatke filozofija i psihologija čitanjem literature koja me zanimala a bila je vezana za te predmete. Nije to bilo ništa posebno, ali eto trudio sam se da se samoedukujem u oblastima koje me zanimaju a nisu u školskom programu. Bilo mi je nekako žao što u jednoj navodno logički orijentisanoj školi nisam imao prilike da slušam o logici, koja mi otprilike život znači u bavljenju hemijom :no:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E, sto se logike tice, mislim da je to najgluplji medju svim glupim predmetima, veruj mi da NISTA bitno nisi propustio. Svu logiku koju sam naucila, naucila sam primenjujuci tautologije u prvoj godini, na analizi, u trecoj na linearnoj i e'o sad ove godine kad smo radili PROLOG. Logika, sama po sebi je tesko, nepotrebno sranje od predmeta.

Share this post


Link to post
Share on other sites

То је супер идеја! Пошто су ти базенчићи? Да ми не пропадне инвестиција, ако ова моја џукела одлучи да неће да се кваси...

 

А ретривер је; требало би да воли воду.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne znam tacno, ali nisu preterano skupi :) mozda imas nekog u komsiluku ko ima klince (ili su mu klinci porasli) pa ima bazen, uzmes od njega :) Ali ne verujem da je vise od 1000 dinara neki omanji bazen. Ovaj moj samoyed, citao sam po netu da ne vole bas vodu, tj ne vole da se kupaju, a ovaj moj bi da se udavi u vodi :D Kada pije vodu iz one posude, obavezno bucne prvo prednje noge, da se rashladi pa pije :)

 

Isto, vidjam ga da, uzme vodu u usta, udje u kucu, isipa vodu po plocicama, i tako par puta, onda se zaleti, i kliza se na stomaku, i tako lezi sav mokar :D To me odusevljava

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

@sun: oni mnogo vole da plivaju, ako imas u blizini neku reku/jezero/neku dublju vodu, obavezno ga vodi leti, i ne samo leti, nego sve dok je lepo vreme, prvo sto ih odrzava u kondiciji mnogo vise nego trcanjem drugo sto se rashlade, trece sto im stvarno prija...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...