Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

DA li je moguce da se nabavi i gaji sova kao ljubimac?

Pre par godina drug mi je banuo u stan kao da mi donese kao neko iznenadjenje, i kad sam otvorila kutiju u mene su se izbuljile ogromne oci :bigblue: , bila je to naravno mala sova. On je pronasao negde povredjenu, i negovao je jedno vreme, i kad je ojacala pustio je ponovo na slobodu. Mislim da mu nije bilo zgodno bas da je cuva, a i nehumano je drzati je kao ljubimca :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Potrebno je da su kuca i maca približne starosti i da su u isto vreme doneti u stan i da su temperamentom ok.

Mada, koleginica ima odraslog AST-a, mužjaka, i mnogo kasnije je donela maaalu macu i slažu se kao na ovim slikama.

Share this post


Link to post
Share on other sites

389821_10150470594403254_80329313253_8769747_1370398328_n.jpg

 

:wub: :wub: :wub: Boooo :wub: :wub: :wub:

 

Steta sto u Srbiji nema ni jednog uzgajivaca ove rase :( Prelep je, da imam love, otisao bih u inostranstvo negde, i kupio jednog, da pravi drustvo Rasu ^^

 

EDIT: inace, imam neke lose vesti, Ras je dobio upalu krenika :( Razlog, vise je boravio u kucu, nego napolju, pa nije stekao imunitet na hladnocu, pa se onda prehladio :/ Veterinar bio, poceo sa terapijama, primio 2 injekcije za pocetak, i neke antibiotike pije, videcemo kako ce da bude.

Edited by ShinigаmY

Share this post


Link to post
Share on other sites

A ja ga uvek zvala pomeranijanac xD

 

Inace, nikad nisam ovde postovala slike mog psa... Uginuo je pre dve godine, i... Nastavicu posle slike...

 

fedja.jpg

 

Sada kada razmisljam, koliko kada si klinac ne obracas paznju na nesto sto bi trebalo da ti bude mnogo bitno... Bili smo juce kod nekih prijatelja koji imaju psa koji me po pogledu i ponasanju podseca na njega... Neke stvari shvatis tek kada ih vise nema...

 

Tu je Mali Pas, koji je vec mator... Mislim da posle njega necu vise imati ni jednog...

 

leniz.th.jpg

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...