Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

@Stolet:

 

Evo dadoh sad jos jednom, ode na 21 oO

 

Jedino ako sam kliknuo prosli put dvaput, pa ga vratio nazad, pa neko kliknuo u medjuvremenu, pa ja sad opet, i sad je 21.

 

:D

 

Ma jebite se ti i black metal, glasao sam za macku. :mrgreen:

 

:pivopije:

Edited by Demon Seed
  • Upvote 2

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demoon Seed

 

Valjda persijska, samo ne od one pigface vrste, koju obično ljudi imaju. Još je i snowshoes maca, crna je, ali ima bele sve četiri šape, čisto da dočaram malo pošto je na slici samo glava.

 

@sw

 

Ako si to učinila pre nekih 5-10 minuta i ako je sa 21 prešlo u 22 onda si uspela :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je onaj gušter o kom sam ranije pričala. Željela bih da mu pružim dom, ali ne mogu da pređem preko činjenice da moram da ga hranim živuljkama :(

Umro sam od smeha dok sam gledao snimak.

A da ga hraniš - moraš, zakon prirode.

Share this post


Link to post
Share on other sites

 

To je onaj gušter o kom sam ranije pričala. Željela bih da mu pružim dom, ali ne mogu da pređem preko činjenice da moram da ga hranim živuljkama :(

 

http://en.wikipedia.org/wiki/Pogona#Diet

 

Bearded Dragons are omnivorous, capable of subsisting on a wide variety of food sources.

 

A typical captive bearded dragon's diet consists mostly of leafy greens and vegetables, supplemented regularly with insects.

 

И није страшно. Не једе сада мишеве или шта-ти-ја-знам. А и може да буде добар избор ако имаш бубашвабе. :haha:

 

А капирам да се и лети може добро показати кад наврну комарци.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ne bi ni meni, meni bi npr. bilo zao da hranim misevima nekog veceg predatora, nije da insekte smatram manje vrednima od misa, cak i ove smrdibube sto mi vrse invaziju po kuci izbacujem napolje umesto da ih ubijam, al' eto, jebem li ga zasto.

 

 

Blek metal? :uhoh:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vodimo sa skorom 31-16, dobili smo 16 mrziteljskih dislajkova, što je ubedljivo najviše. Ali, administratori upozoravaju, ako se nastavi silovanje dislike opcije da neće uopšte računati negativne glasove :da: Ipak, sa +15 smo prvi, a drugoplasirane su dve lasice ili šta su već, sa +7 (skor 14-7). Ako stvarno ukinu dislike, mačka je na konju :rockdevil: Hvala na podršci :pivopije:

 

Gušter je do jaje, jako mi je dobar u klipu onaj pogled, tipa peca mrave jezikom, okrene se prema vlasniku, i kao 'what are we doing?' :mhihi:

Share this post


Link to post
Share on other sites

@Demon Seed

 

I wish :haha:

 

@MissionVao

 

Ako si se registrovala, moraš posle toga sign in da odradiš, iz nekog razloga registracijom ne postaješ automatski upisana. Takođe, slučajni double-click poništava like :haha: Brojač mi ostao na 31, izgleda nije uspelo :mrtav: Ako pozeleni kvadratić, onda je lajk uspeo :da:

Share this post


Link to post
Share on other sites

E da znaš, baš sam se potrudio sa objašnjavanjem za tih 30-ak lajkova :haha: Ajd OK iskusni forumaši, ali ima ljudi koji se nikad nisu registrovali, sem, naravno, na facebooku, ali im je to neko drugi odradio :mhihi: Srećom, poznanici su mi uglavnom informatički pismeni :bigblue:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Hahaha ladno nas prozivaju u komentarima na stranici grupe za glasanje za ljubimca :haha: Ali, ne znaju da sam ja juče kontaktirao admina i pitao da li je po pravilima dozvoljeno da zovem ljude da se učlane i glasaju, što je naravno dozvoljeno.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...