Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

ah kakva uvreda a nisi razumela sta sam htela reci...

 

nisam htela da te vredjam, meni su to ipak sve pacovi, shto ne znachi da moraju i tebi da budu niti da su loshi... u krajnjem sluchaju, zajebavam se.

 

al u pravu si, ne razumem shta si htela da kazesh ali uopshte :)

il postuj slike il ono.. nemoj.

 

 

:)

 

je l' smem da okacim Marka? imam jednu bas smekersku njegovu sliku...

 

a evo i mog Zhuleta koji jako voli plavi lavor

 

Ulavoru.jpg

 

mozesh, naravno, platicesh mi posle (sto dianri slika :) )

 

nego, danas smo jahali, znachi idila kakve nema... koga ne mrzi, jako kratak (desetak sekundi) filmic kretena konja :) (lidija, obavezno overi :da: )

 

http://s24.photobucket.com/albums/c34/mar_...oglavikonji.flv

 

... valjda moze da se gleda ovako, ako ne ... nek kaze neko kako ;)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ne ne zaboga ne, na hipodromu :)

 

gde u brgulama jbt?! zar to nije onaj torlakov institut? zar oni DAJU da se ti konji jashu??

 

jer ako daju, eto mene sa merdevinama da osvojim vrh nonijusa :) :) :)

 

 

mislim, nisam sa fakultetom jahala ako si me tako shvatio, nego ja to zarad sporta...

Edited by toy

Share this post


Link to post
Share on other sites

Sovo, ne vidi se slika

 

Ovo je moj Dule:

 

dueph9.th.jpg

 

ledu1kk1.th.jpg

 

duleedq4.th.jpg

 

Odlican pas ;) lepo negovan, odma' se vidi. Ova moja je uvek imala nekakvu dlaku sklonu kovrdzanju, pa negde na pola puta pocinje da lici na madjarskog kolija, ne na maltezera. :bigblue: Nevezano, u mom kraju obitava i jedan mesanac maltezera i vestija, zaista lepa kombinacija. Nije lutalica, nego ga stalno vidjam sa gazdom u parku, negde oko osam ujutru.

 

Baba, Dule je sigurno bas mlad, nema ni godinu dana?

Edited by Yggdrasil

Share this post


Link to post
Share on other sites

Odlican pas ;) lepo negovan, odma' se vidi. Ova moja je uvek imala nekakvu dlaku sklonu kovrdzanju, pa negde na pola puta pocinje da lici na madjarskog kolija, ne na maltezera. :bigblue: Nevezano, u mom kraju obitava i jedan mesanac maltezera i vestija, zaista lepa kombinacija. Nije lutalica, nego ga stalno vidjam sa gazdom u parku, negde oko osam ujutru.

 

Baba, Dule je sigurno bas mlad, nema ni godinu dana?

 

Hej hvala :mrgreen: Maltezere obozavam, prelepi su mi.. a mesanac maltezera i westija, hm, bas me zanima na sta to lici :> pretpostavljam da je preslatko. Cim mi se finansijska situacija malo popravi, planiram da pazarim neku kvalitetniju zenkicu. Ah, hocu li docekati taj dan da Dule dobije bebe westice :mrgreen: A cudni su im stenci, glavati nekako..

 

Dule trenutno ima shest i po meseci (ulazi u pubertet ;) ), tu na slikama ima cetiri. Ima uuzasno gustu dlaku, ja nisam mogla ni da pretpostavim da je moguce da pas ima tako gustu dlaku, na prolece bi ga trebalo oshishati (valjda) - mada ja ne volim taj koncept 'lava' koji se fura kod Westija (ogromna neoshishana glava + oshishano telo). Dule je fala Bogu zdrav, veseo i zivahan pas, to mi je trenutno najbitnije. I ima prelepe oci u kojima se tacno vidi kolika je dobrica, te i takve oci su razlog sto medju svim zivotinjama nekako preferiram pse :cool: I oobozava da se mazi (za to sam ja glavni krivac naravno)

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...