Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Neko je pitao gde da nadje AFRICKOG patuljastog jeza - u Pet Centru. Bila sam prekjuce, imaju 3, kostaju 8000 svaki :da:

hvala na informaciji . planirao sam da uzmem jednog jer sam cuo da je cena oko 3000 dinara , ali ovo je stvarno previse . ali , i dalje ne odustajem ... cim dodjem do nekih vecih para , idem u soping .

Share this post


Link to post
Share on other sites

@cutac, uzivaj, maca koja ima dvoriste ima svu zanimaciju na svetu :) za unutra, alufoliju smotas oko kanapceta i eto zabave za celu porodicu! :)

Kako se zove maca?

 

 

Danas je trcala za nekim bubama po dvoristu, to je bilo posle spavanja. Mozda je sada i pobegla, videcu sutra... :confused:

Unutri je necu drzati, alergican sam na dlake, periije, prasinu... :violent:

Ne zelim jos da je zovem nekim imenom, neka izdrzi kod mene 3 dana, i onda znam da ostaje. Ovako je zove Micika. :D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala meni su poceli vrapci da svracaju... pre neko jutro dok sam pila kafu i otvorila balkonska vrata jedno malo vrapce uletelo kroz vrata i stalo na garnisnu, malo "popricali" i pticica je izletela, hehe, vala mnogo je lepo kada se covek svakog jutra budi sa pesmom tih malih slatkih pticica, posto ih kod mene u kraju ima puno...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Vala meni su poceli vrapci da svracaju... pre neko jutro dok sam pila kafu i otvorila balkonska vrata jedno malo vrapce uletelo kroz vrata i stalo na garnisnu, malo "popricali" i pticica je izletela, hehe, vala mnogo je lepo kada se covek svakog jutra budi sa pesmom tih malih slatkih pticica, posto ih kod mene u kraju ima puno...

 

Mene zato sada boli glava jer se nisam naspavao zbog tih slatkih, cakanih, malih vrapcica. :wub: :wub:

:)

Share this post


Link to post
Share on other sites

Meni dolaze golubovi, i ja im ostavljam mrvice. I to sam pocela od skoro, i bas je super :mrgreen:

Mojoj ortakinji je dolazila uvek jedna grlica, navikla se, bas je kul...sad nesto ne vidim grlice po Bg-u u zadnje vreme... :ph34r:

Share this post


Link to post
Share on other sites

A, kod nas se golubovi odomacili...nece vise ni da pazi kuda leti..nego mi da se sklanjamo :lol:

Nemamo machaka na ulici. Sve machke u orki, a tamo da odes da usvojis, kazu da ce da te zovu svake nedelje da proveravaju kako je machka. Ma pali. :meshuggah:

Share this post


Link to post
Share on other sites

:)

 

Ja ovde hranim vrabce i golubove, a ostavljam im i vodu. Jednom mi je vrabac sleteo na rame. Troo grimm :)

 

Bolje vrabac u ruci, nego golub na grani :pivopije:

 

 

 

Mislis drugarica ti ima Golubofobiju??? XD XD jao koji lik.

 

 

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Karleuš Jelenić

dobila sam ko svadbeni poklon od trshavog mi duleta mog, tigrica - mladunce.

 

Secate se onog Cecinog spota sredinom devedesetih? E isti takav, jupiiii! :wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...