Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Dzordz Kluni ima jednu takvu za kucnog ljubimca. Kaze da mu je cak i jednom spasila zivot. Predosetila je zemljotres i probudila Klunija. Kuca je u zemljotresu srusena te tako da mu nije bilo svinje sada bi bio pokojni.

zvao se Maks i uginuo je... jadan prasac. :(

Share this post


Link to post
Share on other sites

Moji nisu smeli da mi kazu.Nocas sam isao da ga obidjem,mahao je repicem.Kad sam ustao i pitao kako je rekli su da je lose.U stvari je uginuo.Saznao sam nesto kasnije.Preplakao sam pola dana i morao da izadjem iz kuce na par sati...

Imao je 3 meseca.Ja sam jako vezan za pse.Kad mi je uginuo pas uz kog sam odrastao sahranio sam ga a imao sam temperaturu 39.U tom momentu hteo sam da umrem i ja jer mi se ceo zivot smucio

 

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest Macka-u-Cizmama

... Ova tema je preslatka.... Ne znam koje su zivotinjice sladje... :lol:

 

... Ja licno volim sve zivotinje, ali bih izdvojila mace... Imala sam vec jednu i sad me zanima ima li neko ovde macice? Rado bih usvojila jedno malo crno... Jos ako je muzijak... ^_^

 

Obicno macica ima na svakom koraku, ali bas sad ne mogu da naidjem ni na jedno, pa eto, da pitam i ovde...

 

 

 

....

Inace, sad sam videla poslednje odgovore i moja poruka ispade uzasno vesela. Zao mi je zbog kuce. :unsure:

Edited by Smorock
pisanje drecavim bojama nije dozvljeno

Share this post


Link to post
Share on other sites

  • 2 weeks later...
Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...