Jump to content

Kućni ljubimci & životinjsko carstvo


Wise Owl

Recommended Posts

Jaoj Feyd divan je!

Obozavam jezeve, ima ih po Vsh mnogo :wub:

 

Anyway moje mackice boluju nesto :(

Najstarija je uganula sapicu pa sad tako na tri trckara po kuci, napolju hoda normalno (da neprijatelj ne vidi da je ranjiva :D ), sivi macor je zaradio neku ranu po brkovima i usni pa mi sad balavi po ceo dan :( Sav je jadan najezen, i curka mu iz usta dok spava. Balava moja lepota :cry:

 

A taman je lepo narastao

n1186403970_30145231_30.jpg

n1186403970_30145232_931.jpg

:wub:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Anyway moje mackice boluju nesto :(

Najstarija je uganula sapicu pa sad tako na tri trckara po kuci, napolju hoda normalno (da neprijatelj ne vidi da je ranjiva :D ), sivi macor je zaradio neku ranu po brkovima i usni pa mi sad balavi po ceo dan :( Sav je jadan najezen, i curka mu iz usta dok spava. Balava moja lepota :cry:

Jaaaaadni. :cry:

 

n1186403970_30145231_30.jpg

Spava lutkica maca. :wub:

 

n1186403970_30145232_931.jpg

A beast from hell! You shall not pass! Die, monster! Argh! \m/

 

 

:lol:

Share this post


Link to post
Share on other sites

Jaaaaadni. :cry:

 

 

Spava lutkica maca. :wub:

 

n1186403970_30145232_931.jpg

A beast from hell! You shall not pass! Die, monster! Argh! \m/

 

 

:lol:

Hehe, evo sad sam ga malo gnjavila, poceo je malo da jede i sam sada, do pre neki dan je cekao da mu stavljamo hranu u usta jer ga boli kad je sam hvata iz cinije :D

Sad jede sve redom i spava po ceo dan, tako da verujem da mu je bolje. I manje curka koliko sam primetila po njegovom cebencetu na kome pawa :)

 

Sinoc su Maza i njena cerka lovile misa :D Jadnicak zalutao u moje dvoriste, nije znao sta ga je snaslo. :( Ova mladja se vise igrala, ali Maza je bas krvolocna :blink:

Share this post


Link to post
Share on other sites

He,he ... Mi imamo golubove ( posto mi je deda golubar ) i malocas je moj macor " Puki " ulovio jednog iz kaveza...ma nema sta bio je glaaadan... :lol:  ... A izgleda kao malo prasence...mozda i imam neku njegovu sliku u kompu-videcu.A ona maca na merdevinama je stvarno preslatka.

Edited by Fallen_Angel

Share this post


Link to post
Share on other sites

не мора да значи да му је утекла. можда је он њу отерао! рекао јој је: "мачкице, знаш, прошло је већ недељу дана, време је да кренемо даље, не треба теби неко попут мене, ја сам ипак слободни стрелац"! :)

Share this post


Link to post
Share on other sites

ma životinje su cool. obave šta imaju pa se raziđu, ili budu zajedno dok im je lepo.

 

rode duže, mačke kraće.

 

 

 

ne ko mi. tu nešto trunemo zajedno "forever tugeder" crkvena venčanja i ostala sranja.

 

 

glupo.

 

 

e da inače bili smo juče u banatskom selu padina, i obišli smo mamu od našeg crnog.

zove se malina. umiljatije kuče u životu nisam videla. ako mi neko objasni gde i kako da uploadujem fotke staviću neku...

Share this post


Link to post
Share on other sites

Guest
This topic is now closed to further replies.
  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...